Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum12.12.2020
Názevklubový open
RozhodčíOzdinec Jiří
Počet hráčů28
Typ turnajeKlubový Open MSK - jednotlivci
MístoRubín, Ostrava
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Balog Igor [CZE058435]
Bezecná Michaela [CZE067497]
Čeliga Lukáš [CZE056633]
Čeliga Viktor [CZE056635]
Fiala Bedřich [CZE061216]
Fiala Patrik [CZE061211]
Górecki Adam [CZE061215]
Gryc Filip [CZE067139]
Harviš Kamil [CZE024365]
Havlík Lukáš [CZE063174]
Kalaba Peter [CZE064688]
Kočko Mario [CZE068064]
Kosňovský Michal [CZE058389]
Kotál Lukáš [CZE063148]
Losovský Martin [CZE068224]
Luptovec Richard [CZE063147]
Merta Marek [CZE068169]
Mítek Lukáš [CZE050164]
Mrovec Martin [CZE065407]
Němeček Dalibor [CZE032480]
Neuwirth Aleš [CZE057593]
Ozdinec Jiří [CZE001640]
Rohoň Róbert [CZE050107]
Skála Rudolf [CZE068303]
Sobotka Marek [CZE035692]
Stříbný Tomáš [CZE015496]
Šimáček Marek [CZE061276]
Urbánek Petr [CZE035690]
1klubový open
Žádné utkání
2klubový open
Žádné utkání
3klubový open
Žádné utkání
  •  Ozdinec Jiří0
  • Kosňovský Michal1
    Ozdinec Jiří2
  •  
  • Harviš Kamil1
    Kosňovský Michal2
  •  
  • Górecki Adam1
    Harviš Kamil2
  •  
  • Fiala Patrik1
    Kosňovský Michal2
  •  
  • Górecki Adam2
    Urbánek Petr1
  •  
  • Fiala Patrik2
    Kalaba Peter1
  •  
  • Górecki Adam2
    Balog Igor1
  •  
  • Urbánek Petr2
    Mrovec Martin0
  •  
  • Fiala Patrik2
    Neuwirth Aleš1
  •  
  • Kalaba Peter2
    Šimáček Marek0
  •  
  • Fiala Bedřich0
    Górecki Adam2
  •  
  • Urbánek Petr2
    Čeliga Lukáš1
  •  
  • Rohoň Róbert1
    Fiala Patrik2
  •  
  • Kalaba Peter2
    Losovský Martin1
  •  
  • Kotál Lukáš1
    Fiala Bedřich2
  •  
  • Luptovec Richard1
    Górecki Adam2
  •  
  • Gryc Filip0
    Urbánek Petr2
  •  
  • Sobotka Marek1
    Čeliga Lukáš2
  •  
  • Skála Rudolf0
    Rohoň Róbert2
  •  
  • Čeliga Viktor0
    Fiala Patrik2
  •  
  • Kalaba Peter2
    Havlík Lukáš0
  •  
  • Kočko Mario0
    Losovský Martin2
  •  
  • Volný_los0
    Kotál Lukáš1
  •  
  • Mítek Lukáš0
    Luptovec Richard2
  •  
  • Gryc Filip2
    Bezecná Michaela0
  •  
  • Sobotka Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Skála Rudolf1
  •  
  • Čeliga Viktor2
    Merta Marek1
  •  
  • Kalaba Peter2
    Němeček Dalibor0
  •  
  • Kočko Mario1
    Volný_los0
  •  
  • Losovský Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Kosňovský Michal2
    Kotál Lukáš0
  •  
  • Mítek Lukáš1
    Mrovec Martin2
  •  
  • Havlík Lukáš2
    Luptovec Richard1
  •  
  • Gryc Filip1
    Balog Igor2
  •  
  • Bezecná Michaela0
    Fiala Patrik2
  •  
  • Ozdinec Jiří2
    Sobotka Marek0
  •  
  • Rohoň Róbert1
    Volný_los0
  •  
  • Čeliga Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Skála Rudolf0
    Harviš Kamil2
  •  
  • Urbánek Petr2
    Čeliga Viktor1
  •  
  • Šimáček Marek1
    Merta Marek0
  •  
  • Stříbný Tomáš2
    Kalaba Peter0
  •  
  • Němeček Dalibor0
    Górecki Adam2
  •  
  • Neuwirth Aleš1
    Kočko Mario0
  •  
  • Fiala Bedřich1
    Volný_los0
  •  
  • Losovský Martin0
    Kosňovský Michal2
  •  
  • Mrovec Martin2
    Havlík Lukáš0
  •  
  • Balog Igor2
    Fiala Patrik0
  •  
  • Ozdinec Jiří2
    Rohoň Róbert0
  •  
  • Čeliga Lukáš0
    Harviš Kamil2
  •  
  • Urbánek Petr1
    Šimáček Marek2
  •  
  • Stříbný Tomáš2
    Górecki Adam0
  •  
  • Neuwirth Aleš2
    Fiala Bedřich0
  •  
  • Kosňovský Michal2
    Mrovec Martin1
  •  
  • Balog Igor0
    Ozdinec Jiří2
  •  
  • Harviš Kamil2
    Šimáček Marek1
  •  
  • Stříbný Tomáš2
    Neuwirth Aleš0
  •  
  • Kosňovský Michal1
    Ozdinec Jiří2
  •  
  • Harviš Kamil0
    Stříbný Tomáš2
  •  
  • Ozdinec Jiří0
    Stříbný Tomáš2
  •  
  • Stříbný Tomáš2
    Ozdinec Jiří0
  •  
  •  Stříbný Tomáš0
#Hráč nebo pár
1.Stříbný Tomáš [CZE015496]
2.Ozdinec Jiří [CZE001640]
3.Kosňovský Michal [CZE058389]
4.Harviš Kamil [CZE024365]
5.Górecki Adam [CZE061215]
5.Fiala Patrik [CZE061211]
7.Urbánek Petr [CZE035690]
7.Kalaba Peter [CZE064688]
9.Šimáček Marek [CZE061276]
9.Neuwirth Aleš [CZE057593]
9.Mrovec Martin [CZE065407]
9.Balog Igor [CZE058435]
13.Losovský Martin [CZE068224]
13.Rohoň Róbert [CZE050107]
13.Čeliga Lukáš [CZE056633]
13.Fiala Bedřich [CZE061216]
17.Kočko Mario [CZE068064]
17.Havlík Lukáš [CZE063174]
17.Čeliga Viktor [CZE056635]
17.Skála Rudolf [CZE068303]
17.Sobotka Marek [CZE035692]
17.Gryc Filip [CZE067139]
17.Luptovec Richard [CZE063147]
17.Kotál Lukáš [CZE063148]
25.Němeček Dalibor [CZE032480]
25.Merta Marek [CZE068169]
25.Bezecná Michaela [CZE067497]
25.Mítek Lukáš [CZE050164]
#Hráč nebo pár
1.Stříbný Tomáš [CZE015496]
2.Ozdinec Jiří [CZE001640]
3.Kosňovský Michal [CZE058389]
4.Harviš Kamil [CZE024365]
5.Górecki Adam [CZE061215]
5.Fiala Patrik [CZE061211]
7.Urbánek Petr [CZE035690]
7.Kalaba Peter [CZE064688]
9.Šimáček Marek [CZE061276]
9.Neuwirth Aleš [CZE057593]
9.Mrovec Martin [CZE065407]
9.Balog Igor [CZE058435]
13.Losovský Martin [CZE068224]
13.Rohoň Róbert [CZE050107]
13.Čeliga Lukáš [CZE056633]
13.Fiala Bedřich [CZE061216]
17.Kočko Mario [CZE068064]
17.Havlík Lukáš [CZE063174]
17.Čeliga Viktor [CZE056635]
17.Skála Rudolf [CZE068303]
17.Sobotka Marek [CZE035692]
17.Gryc Filip [CZE067139]
17.Luptovec Richard [CZE063147]
17.Kotál Lukáš [CZE063148]
25.Němeček Dalibor [CZE032480]
25.Merta Marek [CZE068169]
25.Bezecná Michaela [CZE067497]
25.Mítek Lukáš [CZE050164]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz