Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum09.10.2020
NázevMJČ Hotel Hobit
RozhodčíLukš Josef
Počet hráčů30
Typ turnajeMJČ Hotel Hobit ČB
MístoHotel Hobit, České Budějovice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Babic Ivan [CZE000793]
Bajtek Jakub [CZE055496]
Benkovský Luboš [CZE051782]
Feit Tomáš [CZE008883]
Feitová Miroslava [CZE042682]
Granov Radek [CZE001597]
Granovová Eliška [CZE054735]
Hajník Jan [CZE038327]
Hajný Jakub [CZE068536]
Holeček Zdeněk [CZE029121]
Lukš Dominik [CZE053888]
Lukš Josef [CZE000396]
Mikolášová Jindřiška [CZE036330]
Mitinko Peter [CZE064435]
Motáň Miroslav [CZE031978]
Oškrobaný Eduard [CZE068020]
Pašek René [CZE008024]
Pauknerová Jana [CZE057272]
Plášilová Zlata [CZE055497]
Pravda Lukáš [CZE059677]
Sobíšek Roman [CZE052731]
Staněk Miroslav [CZE035849]
Staněk Miroslav [CZE046650]
Staňková Michaela [CZE054825]
Šimková Eva [CZE060572]
Tancošová Štěpánka [CZE053580]
Tressl Ján [CZE004102]
Vilášek Miroslav [CZE003778]
Vránek Tomáš [CZE068483]
Vrzalová Eliška [CZE059389]
1VOLNÝ
Žádné utkání
2MJČ Hotel Hobit
Žádné utkání
3VOLNÝ
Žádné utkání
4VOLNÝ
Žádné utkání
  •  Staněk Miroslav (046650)0
  • Lukš Josef0
    Staněk Miroslav (046650)1
  •  
  • Lukš Josef1
    Staňková Michaela0
  •  
  • Lukš Josef1
    Bajtek Jakub0
  •  
  • Staněk Miroslav (035849)0
    Staňková Michaela1
  •  
  • Holeček Zdeněk0
    Lukš Josef1
  •  
  • Staněk Miroslav (035849)1
    Benkovský Luboš0
  •  
  • Pauknerová Jana0
    Holeček Zdeněk1
  •  
  • Tancošová Štěpánka0
    Lukš Josef1
  •  
  • Staněk Miroslav (035849)1
    Granov Radek0
  •  
  • Sobíšek Roman0
    Benkovský Luboš1
  •  
  • Pravda Lukáš0
    Pauknerová Jana1
  •  
  • Hajný Jakub0
    Tancošová Štěpánka1
  •  
  • Staněk Miroslav (035849)1
    Motáň Miroslav0
  •  
  • Sobíšek Roman1
    Mikolášová Jindřiška0
  •  
  • Vilášek Miroslav0
    Pravda Lukáš1
  •  
  • Pauknerová Jana1
    Lukš Dominik0
  •  
  • Hajný Jakub1
    Šimková Eva0
  •  
  • Vrzalová Eliška0
    Tancošová Štěpánka1
  •  
  • Staněk Miroslav (035849)1
    Pašek René0
  •  
  • Vránek Tomáš0
    Motáň Miroslav1
  •  
  • Sobíšek Roman1
    Granovová Eliška0
  •  
  • Mitinko Peter0
    Mikolášová Jindřiška1
  •  
  • Volný_los0
    Vilášek Miroslav1
  •  
  • Pauknerová Jana1
    Oškrobaný Eduard0
  •  
  • Hajník Jan0
    Hajný Jakub1
  •  
  • Tressl Ján0
    Vrzalová Eliška1
  •  
  • Staněk Miroslav (035849)1
    Babic Ivan0
  •  
  • Feitová Miroslava0
    Vránek Tomáš1
  •  
  • Plášilová Zlata0
    Sobíšek Roman1
  •  
  • Mitinko Peter1
    Volný_los0
  •  
  • Mikolášová Jindřiška1
    Volný_los0
  •  
  • Lukš Josef1
    Vilášek Miroslav0
  •  
  • Pauknerová Jana0
    Staněk Miroslav (046650)1
  •  
  • Granovová Eliška1
    Oškrobaný Eduard0
  •  
  • Hajník Jan0
    Holeček Zdeněk1
  •  
  • Motáň Miroslav1
    Hajný Jakub0
  •  
  • Pašek René1
    Tressl Ján0
  •  
  • Staňková Michaela1
    Vrzalová Eliška0
  •  
  • Benkovský Luboš1
    Staněk Miroslav (035849)0
  •  
  • Tancošová Štěpánka1
    Babic Ivan0
  •  
  • Šimková Eva1
    Feitová Miroslava0
  •  
  • Vránek Tomáš0
    Bajtek Jakub1
  •  
  • Plášilová Zlata0
    Lukš Dominik1
  •  
  • Granov Radek1
    Sobíšek Roman0
  •  
  • Mitinko Peter0
    Feit Tomáš1
  •  
  • Pravda Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Mikolášová Jindřiška0
    Lukš Josef1
  •  
  • Staněk Miroslav (046650)1
    Granovová Eliška0
  •  
  • Holeček Zdeněk1
    Motáň Miroslav0
  •  
  • Pašek René0
    Staňková Michaela1
  •  
  • Benkovský Luboš1
    Tancošová Štěpánka0
  •  
  • Šimková Eva0
    Bajtek Jakub1
  •  
  • Lukš Dominik0
    Granov Radek1
  •  
  • Feit Tomáš1
    Pravda Lukáš0
  •  
  • Lukš Josef0
    Staněk Miroslav (046650)1
  •  
  • Holeček Zdeněk0
    Staňková Michaela1
  •  
  • Benkovský Luboš0
    Bajtek Jakub1
  •  
  • Granov Radek0
    Feit Tomáš1
  •  
  • Staněk Miroslav (046650)1
    Staňková Michaela0
  •  
  • Bajtek Jakub0
    Feit Tomáš1
  •  
  • Staněk Miroslav (046650)0
    Feit Tomáš1
  •  
  • Feit Tomáš0
    Staněk Miroslav (046650)1
  •  
  •  Staněk Miroslav (046650)0
#Hráč nebo pár
1.Staněk Miroslav [CZE046650]
2.Feit Tomáš [CZE008883]
3.Lukš Josef [CZE000396]
4.Staňková Michaela [CZE054825]
5.Bajtek Jakub [CZE055496]
5.Staněk Miroslav [CZE035849]
7.Holeček Zdeněk [CZE029121]
7.Benkovský Luboš [CZE051782]
9.Sobíšek Roman [CZE052731]
9.Granov Radek [CZE001597]
9.Tancošová Štěpánka [CZE053580]
9.Pauknerová Jana [CZE057272]
13.Mikolášová Jindřiška [CZE036330]
13.Motáň Miroslav [CZE031978]
13.Hajný Jakub [CZE068536]
13.Pravda Lukáš [CZE059677]
17.Mitinko Peter [CZE064435]
17.Granovová Eliška [CZE054735]
17.Vránek Tomáš [CZE068483]
17.Pašek René [CZE008024]
17.Vrzalová Eliška [CZE059389]
17.Šimková Eva [CZE060572]
17.Lukš Dominik [CZE053888]
17.Vilášek Miroslav [CZE003778]
25.Plášilová Zlata [CZE055497]
25.Feitová Miroslava [CZE042682]
25.Babic Ivan [CZE000793]
25.Tressl Ján [CZE004102]
25.Hajník Jan [CZE038327]
25.Oškrobaný Eduard [CZE068020]
#Hráč nebo pár
1.Staněk Miroslav [CZE046650]
2.Feit Tomáš [CZE008883]
3.Lukš Josef [CZE000396]
4.Staňková Michaela [CZE054825]
5.Bajtek Jakub [CZE055496]
5.Staněk Miroslav [CZE035849]
7.Holeček Zdeněk [CZE029121]
7.Benkovský Luboš [CZE051782]
9.Sobíšek Roman [CZE052731]
9.Granov Radek [CZE001597]
9.Tancošová Štěpánka [CZE053580]
9.Pauknerová Jana [CZE057272]
13.Mikolášová Jindřiška [CZE036330]
13.Motáň Miroslav [CZE031978]
13.Hajný Jakub [CZE068536]
13.Pravda Lukáš [CZE059677]
17.Mitinko Peter [CZE064435]
17.Granovová Eliška [CZE054735]
17.Vránek Tomáš [CZE068483]
17.Pašek René [CZE008024]
17.Vrzalová Eliška [CZE059389]
17.Šimková Eva [CZE060572]
17.Lukš Dominik [CZE053888]
17.Vilášek Miroslav [CZE003778]
25.Plášilová Zlata [CZE055497]
25.Feitová Miroslava [CZE042682]
25.Babic Ivan [CZE000793]
25.Tressl Ján [CZE004102]
25.Hajník Jan [CZE038327]
25.Oškrobaný Eduard [CZE068020]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz