Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum08.10.2020
Název501 DO
RozhodčíLukš Josef
Počet hráčů11
Typ turnajeMJČ Gerbera Budvar Aréna
MístoGerbera Budvar Arena, České Budějovice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Fiktus Lukáš [CZE055100]
Granov Radek [CZE001597]
Hajník Jan [CZE038327]
Hegedüš Jakub [CZE064357]
Klabouch Ondřej [CZE052260]
Lukš Josef [CZE000396]
Lukšová Šárka [CZE053629]
Nedomová Veronika [CZE046533]
Sabolčák Tomáš [CZE051564]
Šustrová Michaela [CZE061653]
Tancošová Štěpánka [CZE053580]
1501 DO
Žádné utkání
2501 DO
Žádné utkání
  •  Lukšová Šárka0
  • Lukšová Šárka2
    Granov Radek0
  •  
  • Lukšová Šárka2
    Hajník Jan0
  •  
  • Lukšová Šárka2
    Klabouch Ondřej0
  •  
  • Sabolčák Tomáš1
    Hajník Jan2
  •  
  • Lukšová Šárka2
    Hegedüš Jakub1
  •  
  • Fiktus Lukáš1
    Sabolčák Tomáš2
  •  
  • Tancošová Štěpánka0
    Lukšová Šárka1
  •  
  • Volný_los0
    Hegedüš Jakub1
  •  
  • Fiktus Lukáš2
    Šustrová Michaela0
  •  
  • Nedomová Veronika0
    Sabolčák Tomáš1
  •  
  • Volný_los0
    Tancošová Štěpánka1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Fiktus Lukáš1
  •  
  • Nedomová Veronika1
    Volný_los0
  •  
  • Granov Radek1
    Volný_los0
  •  
  • Tancošová Štěpánka0
    Sabolčák Tomáš2
  •  
  • Klabouch Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Šustrová Michaela1
    Volný_los0
  •  
  • Hegedüš Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Lukš Josef1
    Fiktus Lukáš0
  •  
  • Hajník Jan2
    Nedomová Veronika1
  •  
  • Lukšová Šárka1
    Volný_los0
  •  
  • Granov Radek2
    Sabolčák Tomáš1
  •  
  • Klabouch Ondřej2
    Šustrová Michaela0
  •  
  • Hegedüš Jakub1
    Lukš Josef2
  •  
  • Hajník Jan1
    Lukšová Šárka0
  •  
  • Granov Radek1
    Klabouch Ondřej0
  •  
  • Lukš Josef2
    Hajník Jan0
  •  
  • Granov Radek0
    Lukš Josef2
  •  
  • Lukš Josef2
    Lukšová Šárka0
  •  
  •  Lukš Josef0
#Hráč nebo pár
1.Lukš Josef [CZE000396]
2.Lukšová Šárka [CZE053629]
3.Granov Radek [CZE001597]
4.Hajník Jan [CZE038327]
5.Klabouch Ondřej [CZE052260]
5.Sabolčák Tomáš [CZE051564]
7.Hegedüš Jakub [CZE064357]
7.Fiktus Lukáš [CZE055100]
9.Tancošová Štěpánka [CZE053580]
9.Šustrová Michaela [CZE061653]
9.Nedomová Veronika [CZE046533]
#Hráč nebo pár
1.Lukš Josef [CZE000396]
2.Lukšová Šárka [CZE053629]
3.Granov Radek [CZE001597]
4.Hajník Jan [CZE038327]
5.Klabouch Ondřej [CZE052260]
5.Sabolčák Tomáš [CZE051564]
7.Hegedüš Jakub [CZE064357]
7.Fiktus Lukáš [CZE055100]
9.Tancošová Štěpánka [CZE053580]
9.Šustrová Michaela [CZE061653]
9.Nedomová Veronika [CZE046533]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz