Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum07.10.2020
Názevteplicky pohar 501DO/MO
RozhodčíNovák Milan
Počet hráčů14
Typ turnajeTP Duchcov U Kapitána
MístoU kapitána , Duchcov
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Hájek Otto [CZE055126]
Januš Jakub [CZE005378]
Kolařík Tomáš [CZE055981]
Korba Jan [CZE051900]
Kropáček Jindřich [CZE001624]
Loos Martin [CZE056271]
Marková Jitka [CZE064593]
Novák Dominik [CZE067293]
Novák Milan [CZE051899]
Obr Jiří [CZE008209]
Pusch Petr [CZE054940]
Šlabjarová Pavla [CZE054568]
Veleba Květoslav [CZE050986]
Živná Andrea [CZE036966]
1teplicky pohar 501DO/MO
Žádné utkání
2teplicky pohar 501DO/MO
Žádné utkání
  •  Kropáček Jindřich0
  • Kropáček Jindřich1
    Pusch Petr0
  •  
  • Kropáček Jindřich1
    Hájek Otto0
  •  
  • Januš Jakub0
    Kropáček Jindřich1
  •  
  • Obr Jiří0
    Hájek Otto1
  •  
  • Korba Jan0
    Januš Jakub1
  •  
  • Obr Jiří1
    Veleba Květoslav0
  •  
  • Korba Jan1
    Loos Martin0
  •  
  • Novák Milan0
    Januš Jakub1
  •  
  • Kolařík Tomáš0
    Obr Jiří1
  •  
  • Marková Jitka0
    Veleba Květoslav1
  •  
  • Volný_los0
    Korba Jan1
  •  
  • Novák Milan1
    Živná Andrea0
  •  
  • Kolařík Tomáš1
    Šlabjarová Pavla0
  •  
  • Marková Jitka1
    Volný_los0
  •  
  • Veleba Květoslav1
    Volný_los0
  •  
  • Korba Jan0
    Pusch Petr1
  •  
  • Novák Milan0
    Obr Jiří1
  •  
  • Kropáček Jindřich1
    Živná Andrea0
  •  
  • Kolařík Tomáš0
    Hájek Otto1
  •  
  • Šlabjarová Pavla0
    Januš Jakub1
  •  
  • Novák Dominik1
    Marková Jitka0
  •  
  • Loos Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Veleba Květoslav0
    Pusch Petr1
  •  
  • Obr Jiří0
    Kropáček Jindřich1
  •  
  • Hájek Otto1
    Januš Jakub0
  •  
  • Novák Dominik1
    Loos Martin0
  •  
  • Pusch Petr1
    Kropáček Jindřich0
  •  
  • Hájek Otto0
    Novák Dominik1
  •  
  • Pusch Petr0
    Novák Dominik1
  •  
  • Novák Dominik0
    Kropáček Jindřich1
  •  
  •  Kropáček Jindřich0
#Hráč nebo pár
1.Kropáček Jindřich [CZE001624]
2.Novák Dominik [CZE067293]
3.Pusch Petr [CZE054940]
4.Hájek Otto [CZE055126]
5.Januš Jakub [CZE005378]
5.Obr Jiří [CZE008209]
7.Korba Jan [CZE051900]
7.Veleba Květoslav [CZE050986]
9.Marková Jitka [CZE064593]
9.Kolařík Tomáš [CZE055981]
9.Novák Milan [CZE051899]
9.Loos Martin [CZE056271]
13.Živná Andrea [CZE036966]
13.Šlabjarová Pavla [CZE054568]
#Hráč nebo pár
1.Kropáček Jindřich [CZE001624]
2.Novák Dominik [CZE067293]
3.Pusch Petr [CZE054940]
4.Hájek Otto [CZE055126]
5.Januš Jakub [CZE005378]
5.Obr Jiří [CZE008209]
7.Korba Jan [CZE051900]
7.Veleba Květoslav [CZE050986]
9.Marková Jitka [CZE064593]
9.Kolařík Tomáš [CZE055981]
9.Novák Milan [CZE051899]
9.Loos Martin [CZE056271]
13.Živná Andrea [CZE036966]
13.Šlabjarová Pavla [CZE054568]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz