Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum25.09.2020
NázevPátek 501
RozhodčíMatušíková Jana
Počet hráčů22
Typ turnajeStředočeský pohár zvýhodněný
MístoKobra, Praha 9- Běchovice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Brož Pavel [CZE055442]
Brožová Miloslava [CZE055441]
Bužgová Ilona [CZE068288]
Döme Matěj [CZE000455]
Döme Robert [CZE004545]
Dömeová Kamila [CZE011387]
Holečková Iveta [CZE024816]
Kaleta Luboš [CZE064172]
Makula Robert [CZE062182]
Mikuta Miroslav [CZE068433]
Pecháček Leoš [CZE068287]
Pecho Dan [CZE056496]
Roch Petr [CZE011278]
Růžička Miroslav [CZE056235]
Skácel Pavel [CZE013750]
Soustružník Jaroslav [CZE050326]
Tischer Jindřich [CZE047833]
Tvrdá Markéta [CZE065914]
Vlček Daniel [CZE060678]
Vlček Jiří [CZE004650]
Vlček Petr [CZE068432]
Vlčková Radmila [CZE068431]
1Pátek 501
Žádné utkání
2Pátek 501
Žádné utkání
3Pátek 501
Žádné utkání
4Pátek 501
Žádné utkání
  •  Döme Robert0
  • Roch Petr0
    Döme Robert1
  •  
  • Roch Petr1
    Döme Matěj0
  •  
  • Roch Petr1
    Soustružník Jaroslav0
  •  
  • Döme Matěj1
    Růžička Miroslav0
  •  
  • Makula Robert0
    Roch Petr1
  •  
  • Holečková Iveta0
    Döme Matěj1
  •  
  • Makula Robert1
    Skácel Pavel0
  •  
  • Roch Petr1
    Mikuta Miroslav0
  •  
  • Holečková Iveta1
    Vlček Jiří0
  •  
  • Vlček Daniel0
    Döme Matěj1
  •  
  • Makula Robert1
    Kaleta Luboš0
  •  
  • Pecho Dan0
    Roch Petr1
  •  
  • Tvrdá Markéta0
    Holečková Iveta1
  •  
  • Pecháček Leoš0
    Vlček Daniel1
  •  
  • Makula Robert1
    Vlčková Radmila0
  •  
  • Volný_los0
    Kaleta Luboš1
  •  
  • Brožová Miloslava0
    Pecho Dan1
  •  
  • Roch Petr1
    Brož Pavel0
  •  
  • Tvrdá Markéta1
    Vlček Petr0
  •  
  • Bužgová Ilona0
    Holečková Iveta1
  •  
  • Volný_los0
    Pecháček Leoš1
  •  
  • Dömeová Kamila0
    Vlček Daniel1
  •  
  • Volný_los0
    Makula Robert1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Brožová Miloslava1
  •  
  • Roch Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Tvrdá Markéta1
  •  
  • Bužgová Ilona1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Dömeová Kamila1
    Volný_los0
  •  
  • Tischer Jindřich1
    Volný_los0
  •  
  • Vlček Daniel1
    Makula Robert0
  •  
  • Pecháček Leoš1
    Volný_los0
  •  
  • Mikuta Miroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Holečková Iveta1
    Volný_los0
  •  
  • Brožová Miloslava0
    Růžička Miroslav1
  •  
  • Roch Petr0
    Skácel Pavel1
  •  
  • Vlček Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Brož Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Soustružník Jaroslav1
    Tvrdá Markéta0
  •  
  • Döme Matěj1
    Bužgová Ilona0
  •  
  • Pecho Dan1
    Volný_los0
  •  
  • Döme Robert1
    Volný_los0
  •  
  • Kaleta Luboš1
    Volný_los0
  •  
  • Dömeová Kamila0
    Vlček Jiří1
  •  
  • Vlčková Radmila1
    Volný_los0
  •  
  • Tischer Jindřich1
    Vlček Daniel0
  •  
  • Pecháček Leoš0
    Mikuta Miroslav1
  •  
  • Holečková Iveta0
    Růžička Miroslav1
  •  
  • Skácel Pavel1
    Vlček Petr0
  •  
  • Brož Pavel0
    Soustružník Jaroslav1
  •  
  • Döme Matěj1
    Pecho Dan0
  •  
  • Döme Robert1
    Kaleta Luboš0
  •  
  • Vlček Jiří1
    Vlčková Radmila0
  •  
  • Tischer Jindřich1
    Mikuta Miroslav0
  •  
  • Růžička Miroslav1
    Skácel Pavel0
  •  
  • Soustružník Jaroslav1
    Döme Matěj0
  •  
  • Döme Robert1
    Vlček Jiří0
  •  
  • Tischer Jindřich1
    Růžička Miroslav0
  •  
  • Soustružník Jaroslav0
    Döme Robert1
  •  
  • Tischer Jindřich1
    Döme Robert0
  •  
  • Tischer Jindřich0
    Döme Robert1
  •  
  •  Döme Robert0
#Hráč nebo pár
1.Döme Robert [CZE004545]
2.Tischer Jindřich [CZE047833]
3.Roch Petr [CZE011278]
4.Döme Matěj [CZE000455]
5.Soustružník Jaroslav [CZE050326]
5.Růžička Miroslav [CZE056235]
7.Makula Robert [CZE062182]
7.Holečková Iveta [CZE024816]
9.Vlček Daniel [CZE060678]
9.Vlček Jiří [CZE004650]
9.Mikuta Miroslav [CZE068433]
9.Skácel Pavel [CZE013750]
13.Kaleta Luboš [CZE064172]
13.Pecho Dan [CZE056496]
13.Tvrdá Markéta [CZE065914]
13.Pecháček Leoš [CZE068287]
17.Vlčková Radmila [CZE068431]
17.Dömeová Kamila [CZE011387]
17.Bužgová Ilona [CZE068288]
17.Vlček Petr [CZE068432]
17.Brož Pavel [CZE055442]
17.Brožová Miloslava [CZE055441]
#Hráč nebo pár
1.Döme Robert [CZE004545]
2.Tischer Jindřich [CZE047833]
3.Roch Petr [CZE011278]
4.Döme Matěj [CZE000455]
5.Soustružník Jaroslav [CZE050326]
5.Růžička Miroslav [CZE056235]
7.Makula Robert [CZE062182]
7.Holečková Iveta [CZE024816]
9.Vlček Daniel [CZE060678]
9.Vlček Jiří [CZE004650]
9.Mikuta Miroslav [CZE068433]
9.Skácel Pavel [CZE013750]
13.Kaleta Luboš [CZE064172]
13.Pecho Dan [CZE056496]
13.Tvrdá Markéta [CZE065914]
13.Pecháček Leoš [CZE068287]
17.Vlčková Radmila [CZE068431]
17.Dömeová Kamila [CZE011387]
17.Bužgová Ilona [CZE068288]
17.Vlček Petr [CZE068432]
17.Brož Pavel [CZE055442]
17.Brožová Miloslava [CZE055441]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz