Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum24.09.2020
Název501DO
RozhodčíSvěchota Richard
Počet hráčů20
Typ turnajeStředočeský pohár zvýhodněný
MístoMagic, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Batista Libor [CZE059204]
Boublík Jiří [CZE002018]
Čámský Jan [CZE001585]
Forman Petr [CZE060750]
Helebrant Robert [CZE059715]
Kameník Tomáš [CZE062967]
Labant Milan [CZE040539]
Labantová Radka [CZE040489]
Onduš Vladimír [CZE044941]
Procházka Filip [CZE050596]
Rada Jan [CZE051402]
Roch Petr [CZE011278]
Semrád Filip [CZE065938]
Schulte Vít [CZE052090]
Slabý Jaroslav [CZE060607]
Slugeň Jan [CZE051506]
Svěchota Richard [CZE051160]
Šimčíková Aneta [CZE063883]
Švejda David [CZE040309]
Tanglová Dominika [CZE060779]
1501DO
Žádné utkání
2501DO
Žádné utkání
3501DO
Žádné utkání
4501DO
Žádné utkání
  •  Boublík Jiří0
  • Boublík Jiří1
    Batista Libor0
  •  
  • Roch Petr0
    Boublík Jiří1
  •  
  • Kameník Tomáš0
    Roch Petr1
  •  
  • Boublík Jiří1
    Labant Milan0
  •  
  • Kameník Tomáš1
    Švejda David0
  •  
  • Boublík Jiří1
    Semrád Filip0
  •  
  • Kameník Tomáš1
    Onduš Vladimír0
  •  
  • Švejda David1
    Labantová Radka0
  •  
  • Schulte Vít0
    Boublík Jiří1
  •  
  • Semrád Filip1
    Šimčíková Aneta0
  •  
  • Forman Petr0
    Kameník Tomáš1
  •  
  • Rada Jan0
    Švejda David1
  •  
  • Schulte Vít1
    Čámský Jan0
  •  
  • Helebrant Robert0
    Semrád Filip1
  •  
  • Forman Petr1
    Svěchota Richard0
  •  
  • Volný_los0
    Kameník Tomáš1
  •  
  • Volný_los0
    Rada Jan1
  •  
  • Slugeň Jan0
    Švejda David1
  •  
  • Schulte Vít1
    Tanglová Dominika0
  •  
  • Volný_los0
    Čámský Jan1
  •  
  • Volný_los0
    Helebrant Robert1
  •  
  • Slabý Jaroslav0
    Semrád Filip1
  •  
  • Volný_los0
    Forman Petr1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Slugeň Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Schulte Vít1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Slabý Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Batista Libor1
    Volný_los0
  •  
  • Forman Petr0
    Semrád Filip1
  •  
  • Helebrant Robert1
    Volný_los0
  •  
  • Labantová Radka1
    Volný_los0
  •  
  • Labant Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Čámský Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Tanglová Dominika1
    Slugeň Jan0
  •  
  • Onduš Vladimír1
    Volný_los0
  •  
  • Šimčíková Aneta1
    Volný_los0
  •  
  • Švejda David1
    Schulte Vít0
  •  
  • Roch Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Rada Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Kameník Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Procházka Filip1
    Volný_los0
  •  
  • Slabý Jaroslav0
    Boublík Jiří1
  •  
  • Svěchota Richard1
    Volný_los0
  •  
  • Batista Libor1
    Semrád Filip0
  •  
  • Helebrant Robert0
    Labantová Radka1
  •  
  • Labant Milan1
    Čámský Jan0
  •  
  • Tanglová Dominika0
    Onduš Vladimír1
  •  
  • Šimčíková Aneta1
    Švejda David0
  •  
  • Roch Petr1
    Rada Jan0
  •  
  • Kameník Tomáš0
    Procházka Filip1
  •  
  • Boublík Jiří1
    Svěchota Richard0
  •  
  • Batista Libor1
    Labantová Radka0
  •  
  • Labant Milan1
    Onduš Vladimír0
  •  
  • Šimčíková Aneta0
    Roch Petr1
  •  
  • Procházka Filip1
    Boublík Jiří0
  •  
  • Batista Libor1
    Labant Milan0
  •  
  • Roch Petr0
    Procházka Filip1
  •  
  • Batista Libor0
    Procházka Filip1
  •  
  • Procházka Filip1
    Boublík Jiří0
  •  
  •  Procházka Filip0
#Hráč nebo pár
1.Procházka Filip [CZE050596]
2.Boublík Jiří [CZE002018]
3.Batista Libor [CZE059204]
4.Roch Petr [CZE011278]
5.Kameník Tomáš [CZE062967]
5.Labant Milan [CZE040539]
7.Švejda David [CZE040309]
7.Semrád Filip [CZE065938]
9.Šimčíková Aneta [CZE063883]
9.Schulte Vít [CZE052090]
9.Labantová Radka [CZE040489]
9.Onduš Vladimír [CZE044941]
13.Helebrant Robert [CZE059715]
13.Čámský Jan [CZE001585]
13.Rada Jan [CZE051402]
13.Forman Petr [CZE060750]
17.Slabý Jaroslav [CZE060607]
17.Tanglová Dominika [CZE060779]
17.Slugeň Jan [CZE051506]
17.Svěchota Richard [CZE051160]
#Hráč nebo pár
1.Procházka Filip [CZE050596]
2.Boublík Jiří [CZE002018]
3.Batista Libor [CZE059204]
4.Roch Petr [CZE011278]
5.Kameník Tomáš [CZE062967]
5.Labant Milan [CZE040539]
7.Švejda David [CZE040309]
7.Semrád Filip [CZE065938]
9.Šimčíková Aneta [CZE063883]
9.Schulte Vít [CZE052090]
9.Labantová Radka [CZE040489]
9.Onduš Vladimír [CZE044941]
13.Helebrant Robert [CZE059715]
13.Čámský Jan [CZE001585]
13.Rada Jan [CZE051402]
13.Forman Petr [CZE060750]
17.Slabý Jaroslav [CZE060607]
17.Tanglová Dominika [CZE060779]
17.Slugeň Jan [CZE051506]
17.Svěchota Richard [CZE051160]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz