Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum19.09.2020
Názevmuži
RozhodčíDubovec Juraj
Počet hráčů18
Typ turnajeStrmeň Cup - 1. Kr. finále A muži
MístoHospůdka Na hřišti, Brno- Jundrov
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Abrahámek Dušan [CZE002458]
Balej Josef [CZE038406]
Bašný David [CZE016236]
Bouchal Lubomír [CZE051726]
Bradáč Marek [CZE056314]
Drahuta Štefan [CZE007656]
Fridrich David [CZE041320]
Funk Michal [CZE055518]
Gregor Richard [CZE035518]
Lasovský Dušan [CZE033525]
Maňák Filip [CZE039529]
Matuška Osvald [CZE004192]
Papoušek Petr [CZE024837]
Pelech David [CZE058116]
Poráň David [CZE051226]
Šarközi Jakub [CZE060355]
Villa Sanchez [CZE038390]
Vojta Radim [CZE037412]
  •  Bradáč Marek0
  • Bradáč Marek1
    Šarközi Jakub0
  •  
  • Maňák Filip0
    Bradáč Marek1
  •  
  • Poráň David0
    Maňák Filip1
  •  
  • Bradáč Marek1
    Fridrich David0
  •  
  • Poráň David1
    Bouchal Lubomír0
  •  
  • Matuška Osvald0
    Bradáč Marek1
  •  
  • Poráň David1
    Balej Josef0
  •  
  • Drahuta Štefan0
    Bouchal Lubomír1
  •  
  • Matuška Osvald1
    Gregor Richard0
  •  
  • Abrahámek Dušan0
    Bradáč Marek1
  •  
  • Poráň David1
    Lasovský Dušan0
  •  
  • Bašný David0
    Drahuta Štefan1
  •  
  • Matuška Osvald1
    Vojta Radim0
  •  
  • Villa Sanchez0
    Abrahámek Dušan1
  •  
  • Funk Michal0
    Poráň David1
  •  
  • Volný_los0
    Lasovský Dušan1
  •  
  • Volný_los0
    Bašný David1
  •  
  • Volný_los0
    Drahuta Štefan1
  •  
  • Volný_los0
    Matuška Osvald1
  •  
  • Volný_los0
    Vojta Radim1
  •  
  • Volný_los0
    Villa Sanchez1
  •  
  • Pelech David0
    Abrahámek Dušan1
  •  
  • Volný_los0
    Funk Michal1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Pelech David1
    Volný_los0
  •  
  • Abrahámek Dušan1
    Volný_los0
  •  
  • Funk Michal0
    Papoušek Petr1
  •  
  • Bouchal Lubomír1
    Volný_los0
  •  
  • Villa Sanchez1
    Volný_los0
  •  
  • Vojta Radim1
    Volný_los0
  •  
  • Balej Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Fridrich David1
    Volný_los0
  •  
  • Matuška Osvald1
    Volný_los0
  •  
  • Drahuta Štefan1
    Volný_los0
  •  
  • Bradáč Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Bašný David1
    Volný_los0
  •  
  • Maňák Filip1
    Volný_los0
  •  
  • Gregor Richard1
    Volný_los0
  •  
  • Lasovský Dušan1
    Volný_los0
  •  
  • Šarközi Jakub1
    Pelech David0
  •  
  • Poráň David1
    Volný_los0
  •  
  • Abrahámek Dušan0
    Papoušek Petr1
  •  
  • Bouchal Lubomír1
    Villa Sanchez0
  •  
  • Vojta Radim0
    Balej Josef1
  •  
  • Fridrich David1
    Matuška Osvald0
  •  
  • Drahuta Štefan0
    Bradáč Marek1
  •  
  • Bašný David0
    Maňák Filip1
  •  
  • Gregor Richard1
    Lasovský Dušan0
  •  
  • Šarközi Jakub1
    Poráň David0
  •  
  • Papoušek Petr1
    Bouchal Lubomír0
  •  
  • Balej Josef0
    Fridrich David1
  •  
  • Bradáč Marek0
    Maňák Filip1
  •  
  • Gregor Richard0
    Šarközi Jakub1
  •  
  • Papoušek Petr1
    Fridrich David0
  •  
  • Maňák Filip0
    Šarközi Jakub1
  •  
  • Papoušek Petr1
    Šarközi Jakub0
  •  
  • Papoušek Petr1
    Bradáč Marek0
  •  
  •  Papoušek Petr0
#Hráč nebo pár
1.Papoušek Petr [CZE024837]
2.Bradáč Marek [CZE056314]
3.Šarközi Jakub [CZE060355]
4.Maňák Filip [CZE039529]
5.Poráň David [CZE051226]
5.Fridrich David [CZE041320]
7.Bouchal Lubomír [CZE051726]
7.Matuška Osvald [CZE004192]
9.Abrahámek Dušan [CZE002458]
9.Gregor Richard [CZE035518]
9.Drahuta Štefan [CZE007656]
9.Balej Josef [CZE038406]
13.Villa Sanchez [CZE038390]
13.Vojta Radim [CZE037412]
13.Bašný David [CZE016236]
13.Lasovský Dušan [CZE033525]
17.Pelech David [CZE058116]
17.Funk Michal [CZE055518]
#Hráč nebo pár
1.Papoušek Petr [CZE024837]
2.Bradáč Marek [CZE056314]
3.Šarközi Jakub [CZE060355]
4.Maňák Filip [CZE039529]
5.Poráň David [CZE051226]
5.Fridrich David [CZE041320]
7.Bouchal Lubomír [CZE051726]
7.Matuška Osvald [CZE004192]
9.Abrahámek Dušan [CZE002458]
9.Gregor Richard [CZE035518]
9.Drahuta Štefan [CZE007656]
9.Balej Josef [CZE038406]
13.Villa Sanchez [CZE038390]
13.Vojta Radim [CZE037412]
13.Bašný David [CZE016236]
13.Lasovský Dušan [CZE033525]
17.Pelech David [CZE058116]
17.Funk Michal [CZE055518]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz