Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 17.09.2020 |
Název | Omega |
Rozhodčí | Vnenk Rostislav |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Bar Omega, Frýdek-Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bojda Rudolf [CZE057812] | |
Dias Michal [CZE062979] | |
Dunaj Milan [CZE054131] | |
Dunajová Helena Ing. [CZE064153] | |
Gregor Zdenek [CZE053199] | |
Kandl Martin [CZE051797] | |
Kollár Jan [CZE001028] | |
Malíková Naděžda [CZE046859] | |
Miczko Jaroslav [CZE052323] | |
Škrdla Ladislav [CZE048589] | |
Vnenk Rostislav [CZE061930] |
- Dunaj Milan0
Dunaj Milan 1 Malíková Naděžda 0
Dunaj Milan 1 Vnenk Rostislav 0
Dunajová Helena Ing. 0 Dunaj Milan 1 Vnenk Rostislav 1 Kollár Jan 0
Gregor Zdenek 0 Dunajová Helena Ing. 1 Vnenk Rostislav 1 Miczko Jaroslav 0
Gregor Zdenek 1 Kandl Martin 0 Volný_los 0 Dunajová Helena Ing. 1 Vnenk Rostislav 1 Bojda Rudolf 0 Dias Michal 0 Miczko Jaroslav 1
Volný_los 0 Gregor Zdenek 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Vnenk Rostislav 1 Dias Michal 1 Volný_los 0
Dunaj Milan 1 Volný_los 0 Gregor Zdenek 0 Miczko Jaroslav 1 Malíková Naděžda 1 Volný_los 0 Bojda Rudolf 1 Volný_los 0 Dunajová Helena Ing. 1 Volný_los 0 Vnenk Rostislav 0 Kollár Jan 1 Dias Michal 0 Škrdla Ladislav 1 Kandl Martin 1 Volný_los 0
Dunaj Milan 1 Miczko Jaroslav 0 Malíková Naděžda 1 Bojda Rudolf 0 Dunajová Helena Ing. 0 Kollár Jan 1 Škrdla Ladislav 1 Kandl Martin 0
Dunaj Milan 0 Malíková Naděžda 1 Kollár Jan 0 Škrdla Ladislav 1
Malíková Naděžda 0 Škrdla Ladislav 1
Škrdla Ladislav 0 Dunaj Milan 1
- Dunaj Milan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dunaj Milan [CZE054131] |
2. | Škrdla Ladislav [CZE048589] |
3. | Malíková Naděžda [CZE046859] |
4. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
5. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
5. | Kollár Jan [CZE001028] |
7. | Gregor Zdenek [CZE053199] |
7. | Miczko Jaroslav [CZE052323] |
9. | Dias Michal [CZE062979] |
9. | Bojda Rudolf [CZE057812] |
9. | Kandl Martin [CZE051797] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dunaj Milan [CZE054131] |
2. | Škrdla Ladislav [CZE048589] |
3. | Malíková Naděžda [CZE046859] |
4. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
5. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
5. | Kollár Jan [CZE001028] |
7. | Gregor Zdenek [CZE053199] |
7. | Miczko Jaroslav [CZE052323] |
9. | Dias Michal [CZE062979] |
9. | Bojda Rudolf [CZE057812] |
9. | Kandl Martin [CZE051797] |
Tento turnaj nemá přihlášky online