Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 15.09.2020 |
Název | pyrat bar dvojice |
Rozhodčí | Michálková Michaela |
Počet hráčů | 8 |
Typ turnaje | Středočeský pohár dvojice |
Místo | Pyrát Bar, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Balogh Viktor [CZE020814], Rathuský Jiří [CZE013614] | |
Dědková Jana [CZE059976], Bičiště Lukáš [CZE067953] | |
Dlouhý Josef [CZE067294], Zeman Lubomír [CZE066986] | |
Klumpar František [CZE060129], Klán Jan [CZE001618] | |
Nová Tereza [CZE000770], Homola Jiří [CZE002309] | |
Novák Václav [CZE040727], Vosmík Michal [CZE062428] | |
Pecha Ondřej [CZE044177], Michálková Michaela [CZE052185] | |
Šnejdarová Jitka [CZE060104], Šnejdarová Jitka [CZE060106] |
- Klumpar, Klán0
Klumpar, Klán 1 Pecha, Michálková 0
Klumpar, Klán 1 Nová, Homola 0
Klumpar, Klán 1 Dlouhý, Zeman 0 Dědková, Bičiště 0 Nová, Homola 1
Klumpar, Klán 1 Novák, Vosmík 0 Dědková, Bičiště 1 Šnejdarová (060104), Šnejdarová (060106) 0
Nová, Homola 1 Klumpar, Klán 0 Novák, Vosmík 0 Balogh, Rathuský 1 Pecha, Michálková 1 Dědková, Bičiště 0 Šnejdarová (060104), Šnejdarová (060106) 0 Dlouhý, Zeman 1
Nová, Homola 0 Balogh, Rathuský 1 Pecha, Michálková 1 Dlouhý, Zeman 0
Balogh, Rathuský 1 Pecha, Michálková 0
Balogh, Rathuský 1 Klumpar, Klán 0
- Balogh, Rathuský0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Balogh Viktor [CZE020814], Rathuský Jiří [CZE013614] |
2. | Klumpar František [CZE060129], Klán Jan [CZE001618] |
3. | Pecha Ondřej [CZE044177], Michálková Michaela [CZE052185] |
4. | Nová Tereza [CZE000770], Homola Jiří [CZE002309] |
5. | Dlouhý Josef [CZE067294], Zeman Lubomír [CZE066986] |
5. | Dědková Jana [CZE059976], Bičiště Lukáš [CZE067953] |
7. | Novák Václav [CZE040727], Vosmík Michal [CZE062428] |
7. | Šnejdarová Jitka [CZE060104], Šnejdarová Jitka [CZE060106] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Balogh Viktor [CZE020814], Rathuský Jiří [CZE013614] |
2. | Klumpar František [CZE060129], Klán Jan [CZE001618] |
3. | Pecha Ondřej [CZE044177], Michálková Michaela [CZE052185] |
4. | Nová Tereza [CZE000770], Homola Jiří [CZE002309] |
5. | Dlouhý Josef [CZE067294], Zeman Lubomír [CZE066986] |
5. | Dědková Jana [CZE059976], Bičiště Lukáš [CZE067953] |
7. | Novák Václav [CZE040727], Vosmík Michal [CZE062428] |
7. | Šnejdarová Jitka [CZE060104], Šnejdarová Jitka [CZE060106] |
Tento turnaj nemá přihlášky online