Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum07.08.2020
NázevJEDNOTLIVCI
RozhodčíHojsák Jan
Počet hráčů14
Typ turnajeStředočeský pohár základní
MístoU Švehly, Praha - Záběhlice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Černohorský Miroslav [CZE056988]
Hojsák Jan [CZE029185]
Holodňák Petr [CZE061203]
Hudák Jan [CZE058678]
Kapal Tomáš [CZE048907]
Kraus Karel [CZE056662]
Petr Štěpán [CZE065341]
Rajmanová Marcela [CZE032807]
Rieb Tomáš [CZE060909]
Rutar Pavel [CZE000832]
Stejskal Marek [CZE056665]
Střeštík Lukáš [CZE013878]
Syrový Jindřich [CZE059518]
Tomášek Zbyněk [CZE057008]
  •  Rajmanová Marcela0
  • Rajmanová Marcela1
    Střeštík Lukáš0
  •  
  • Rutar Pavel0
    Rajmanová Marcela1
  •  
  • Hojsák Jan0
    Rutar Pavel1
  •  
  • Kapal Tomáš0
    Rajmanová Marcela1
  •  
  • Hojsák Jan1
    Syrový Jindřich0
  •  
  • Holodňák Petr0
    Kapal Tomáš1
  •  
  • Stejskal Marek0
    Hojsák Jan1
  •  
  • Syrový Jindřich1
    Rieb Tomáš0
  •  
  • Holodňák Petr1
    Černohorský Miroslav0
  •  
  • Hudák Jan0
    Kapal Tomáš1
  •  
  • Volný_los0
    Stejskal Marek1
  •  
  • Syrový Jindřich1
    Kraus Karel0
  •  
  • Petr Štěpán0
    Holodňák Petr1
  •  
  • Hudák Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Rutar Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Stejskal Marek0
    Kapal Tomáš1
  •  
  • Střeštík Lukáš1
    Syrový Jindřich0
  •  
  • Kraus Karel0
    Černohorský Miroslav1
  •  
  • Tomášek Zbyněk1
    Petr Štěpán0
  •  
  • Rieb Tomáš1
    Holodňák Petr0
  •  
  • Hudák Jan0
    Rajmanová Marcela1
  •  
  • Hojsák Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Rutar Pavel1
    Kapal Tomáš0
  •  
  • Střeštík Lukáš1
    Černohorský Miroslav0
  •  
  • Tomášek Zbyněk1
    Rieb Tomáš0
  •  
  • Rajmanová Marcela1
    Hojsák Jan0
  •  
  • Rutar Pavel0
    Střeštík Lukáš1
  •  
  • Tomášek Zbyněk1
    Rajmanová Marcela0
  •  
  • Střeštík Lukáš0
    Tomášek Zbyněk1
  •  
  • Tomášek Zbyněk0
    Rajmanová Marcela1
  •  
  •  Rajmanová Marcela0
#Hráč nebo pár
1.Rajmanová Marcela [CZE032807]
2.Tomášek Zbyněk [CZE057008]
3.Střeštík Lukáš [CZE013878]
4.Rutar Pavel [CZE000832]
5.Hojsák Jan [CZE029185]
5.Kapal Tomáš [CZE048907]
7.Syrový Jindřich [CZE059518]
7.Holodňák Petr [CZE061203]
9.Hudák Jan [CZE058678]
9.Černohorský Miroslav [CZE056988]
9.Rieb Tomáš [CZE060909]
9.Stejskal Marek [CZE056665]
13.Kraus Karel [CZE056662]
13.Petr Štěpán [CZE065341]
#Hráč nebo pár
1.Rajmanová Marcela [CZE032807]
2.Tomášek Zbyněk [CZE057008]
3.Střeštík Lukáš [CZE013878]
4.Rutar Pavel [CZE000832]
5.Hojsák Jan [CZE029185]
5.Kapal Tomáš [CZE048907]
7.Syrový Jindřich [CZE059518]
7.Holodňák Petr [CZE061203]
9.Hudák Jan [CZE058678]
9.Černohorský Miroslav [CZE056988]
9.Rieb Tomáš [CZE060909]
9.Stejskal Marek [CZE056665]
13.Kraus Karel [CZE056662]
13.Petr Štěpán [CZE065341]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz