Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 08.07.2020 |
Název | 501do/mo |
Rozhodčí | Novák Milan |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Teplický Pohár |
Místo | U kapitána , Duchcov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Januš Jakub [CZE005378] | |
Kolařík Tomáš [CZE055981] | |
Korba Jan [CZE051900] | |
Kropáček Jindřich [CZE001624] | |
Marková Jitka [CZE064593] | |
Novák Milan [CZE051899] | |
Obr Jiří [CZE008209] | |
Pusch Petr [CZE054940] | |
Šlabjarová Pavla [CZE054568] | |
Waldhauserová Naděžda [CZE045383] | |
Živná Andrea [CZE036966] |
- Obr Jiří0
Pusch Petr 0 Obr Jiří 1
Novák Milan 0 Pusch Petr 1
Živná Andrea 0 Novák Milan 1 Kropáček Jindřich 0 Pusch Petr 1
Kolařík Tomáš 0 Živná Andrea 1 Korba Jan 0 Kropáček Jindřich 1
Kolařík Tomáš 1 Šlabjarová Pavla 0 Volný_los 0 Živná Andrea 1 Marková Jitka 0 Korba Jan 1 Waldhauserová Naděžda 0 Kropáček Jindřich 1
Volný_los 0 Kolařík Tomáš 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Marková Jitka 1 Waldhauserová Naděžda 1 Volný_los 0
Januš Jakub 1 Volný_los 0 Kolařík Tomáš 0 Kropáček Jindřich 1 Novák Milan 1 Volný_los 0 Korba Jan 1 Volný_los 0 Pusch Petr 1 Volný_los 0 Živná Andrea 1 Marková Jitka 0 Obr Jiří 1 Waldhauserová Naděžda 0 Šlabjarová Pavla 1 Volný_los 0
Januš Jakub 1 Kropáček Jindřich 0 Novák Milan 1 Korba Jan 0 Pusch Petr 1 Živná Andrea 0 Obr Jiří 1 Šlabjarová Pavla 0
Januš Jakub 1 Novák Milan 0 Pusch Petr 0 Obr Jiří 1
Januš Jakub 1 Obr Jiří 0
Januš Jakub 1 Obr Jiří 0
- Januš Jakub0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Januš Jakub [CZE005378] |
2. | Obr Jiří [CZE008209] |
3. | Pusch Petr [CZE054940] |
4. | Novák Milan [CZE051899] |
5. | Živná Andrea [CZE036966] |
5. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
7. | Kolařík Tomáš [CZE055981] |
7. | Korba Jan [CZE051900] |
9. | Waldhauserová Naděžda [CZE045383] |
9. | Marková Jitka [CZE064593] |
9. | Šlabjarová Pavla [CZE054568] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Januš Jakub [CZE005378] |
2. | Obr Jiří [CZE008209] |
3. | Pusch Petr [CZE054940] |
4. | Novák Milan [CZE051899] |
5. | Živná Andrea [CZE036966] |
5. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
7. | Kolařík Tomáš [CZE055981] |
7. | Korba Jan [CZE051900] |
9. | Waldhauserová Naděžda [CZE045383] |
9. | Marková Jitka [CZE064593] |
9. | Šlabjarová Pavla [CZE054568] |
Tento turnaj nemá přihlášky online