Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 27.06.2020 |
Název | jednotlivci |
Rozhodčí | Hlavatá Zdena |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | JC Žatec Tulipán |
Místo | Tulipán, Žatec |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brdička Miloš [CZE020911] | |
Csorosz Arpád [CZE064364] | |
Čapek Jan [CZE000406] | |
Čížek František [CZE047354] | |
Gallik Petr [CZE064704] | |
Hlavatá Zdena [CZE000734] | |
Jonica Martin [CZE039936] | |
Klása David [CZE051061] | |
Schieferdecker Václav [CZE000469] | |
Slusarčík Miroslav [CZE000223] | |
Souček Viktor [CZE063264] | |
Srp Josef [CZE051059] | |
Vecko Jakub [CZE061457] | |
Vecko Ondřej [CZE054543] | |
Wiesinger Tomáš [CZE046180] | |
XXXZeinert Petr [CZE017263] |
- Jonica Martin0
Jonica Martin 2 Čapek Jan 0
Vecko Ondřej 0 Jonica Martin 2
Vecko Ondřej 2 Čížek František 0 Jonica Martin 2 Slusarčík Miroslav 0
Brdička Miloš 0 Vecko Ondřej 2 Jonica Martin 2 Souček Viktor 0
Csorosz Arpád 0 Brdička Miloš 2 Vecko Ondřej 2 Srp Josef 0 Wiesinger Tomáš 0 Jonica Martin 2 Souček Viktor 2 Schieferdecker Václav 0
Hlavatá Zdena 1 Csorosz Arpád 2 Vecko Ondřej 2 Vecko Jakub 0 Wiesinger Tomáš 2 XXXZeinert Petr 0 Souček Viktor 2 Gallik Petr 0
Schieferdecker Václav 2 Hlavatá Zdena 0 Čapek Jan 2 Csorosz Arpád 0 Čížek František 2 Vecko Ondřej 0 Vecko Jakub 0 Jonica Martin 2 Wiesinger Tomáš 1 Srp Josef 2 Klása David 2 XXXZeinert Petr 0 Souček Viktor 0 Slusarčík Miroslav 2 Gallik Petr 0 Brdička Miloš 2
Schieferdecker Václav 0 Čapek Jan 2 Čížek František 2 Jonica Martin 0 Srp Josef 0 Klása David 2 Slusarčík Miroslav 2 Brdička Miloš 1
Čapek Jan 2 Čížek František 1 Klása David 2 Slusarčík Miroslav 0
Čapek Jan 0 Klása David 2
Klása David 2 Jonica Martin 0
- Klása David0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Klása David [CZE051061] |
2. | Jonica Martin [CZE039936] |
3. | Čapek Jan [CZE000406] |
4. | Vecko Ondřej [CZE054543] |
5. | Čížek František [CZE047354] |
5. | Slusarčík Miroslav [CZE000223] |
7. | Brdička Miloš [CZE020911] |
7. | Souček Viktor [CZE063264] |
9. | Schieferdecker Václav [CZE000469] |
9. | Wiesinger Tomáš [CZE046180] |
9. | Srp Josef [CZE051059] |
9. | Csorosz Arpád [CZE064364] |
13. | Hlavatá Zdena [CZE000734] |
13. | Vecko Jakub [CZE061457] |
13. | XXXZeinert Petr [CZE017263] |
13. | Gallik Petr [CZE064704] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Klása David [CZE051061] |
2. | Jonica Martin [CZE039936] |
3. | Čapek Jan [CZE000406] |
4. | Vecko Ondřej [CZE054543] |
5. | Čížek František [CZE047354] |
5. | Slusarčík Miroslav [CZE000223] |
7. | Brdička Miloš [CZE020911] |
7. | Souček Viktor [CZE063264] |
9. | Schieferdecker Václav [CZE000469] |
9. | Wiesinger Tomáš [CZE046180] |
9. | Srp Josef [CZE051059] |
9. | Csorosz Arpád [CZE064364] |
13. | Hlavatá Zdena [CZE000734] |
13. | Vecko Jakub [CZE061457] |
13. | XXXZeinert Petr [CZE017263] |
13. | Gallik Petr [CZE064704] |
Tento turnaj nemá přihlášky online