Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 26.06.2020 |
Název | Pátek 501 |
Rozhodčí | Matušíková Jana |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Open jednotlivci |
Místo | Kobra, Praha 9 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bleha Jan [CZE023472] | |
Březina Karel [CZE024429] | |
Kaleta Luboš [CZE064172] | |
Matušíková Jana [CZE047989] | |
Messnerová Marta [CZE057440] | |
Pelich Jiří [CZE049793] | |
Soustružník Jaroslav [CZE050326] | |
Spěváček Milan [CZE046917] | |
Tischer Jindřich [CZE047833] | |
Tischerová Pavla [CZE049525] | |
Vojtěchová Markéta [CZE047931] |
- Spěváček Milan0
Soustružník Jaroslav 0 Spěváček Milan 2
Soustružník Jaroslav 1 Matušíková Jana 0
Soustružník Jaroslav 2 Messnerová Marta 0 Matušíková Jana 2 Pelich Jiří 1
Soustružník Jaroslav 2 Bleha Jan 0 Březina Karel 0 Matušíková Jana 1
Kaleta Luboš 0 Soustružník Jaroslav 1 Volný_los 0 Bleha Jan 1 Březina Karel 1 Tischerová Pavla 0 Vojtěchová Markéta 0 Matušíková Jana 1
Volný_los 0 Kaleta Luboš 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Březina Karel 1 Vojtěchová Markéta 1 Volný_los 0
Matušíková Jana 1 Volný_los 0 Kaleta Luboš 0 Spěváček Milan 1 Tischerová Pavla 1 Volný_los 0 Messnerová Marta 1 Volný_los 0 Bleha Jan 1 Volný_los 0 Pelich Jiří 1 Březina Karel 0 Soustružník Jaroslav 1 Vojtěchová Markéta 0 Tischer Jindřich 1 Volný_los 0
Matušíková Jana 0 Spěváček Milan 1 Tischerová Pavla 0 Messnerová Marta 1 Bleha Jan 0 Pelich Jiří 1 Soustružník Jaroslav 0 Tischer Jindřich 2
Spěváček Milan 1 Messnerová Marta 0 Pelich Jiří 0 Tischer Jindřich 1
Spěváček Milan 0 Tischer Jindřich 2
Tischer Jindřich 0 Spěváček Milan 1
- Spěváček Milan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Spěváček Milan [CZE046917] |
2. | Tischer Jindřich [CZE047833] |
3. | Soustružník Jaroslav [CZE050326] |
4. | Matušíková Jana [CZE047989] |
5. | Messnerová Marta [CZE057440] |
5. | Pelich Jiří [CZE049793] |
7. | Bleha Jan [CZE023472] |
7. | Březina Karel [CZE024429] |
9. | Vojtěchová Markéta [CZE047931] |
9. | Tischerová Pavla [CZE049525] |
9. | Kaleta Luboš [CZE064172] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Spěváček Milan [CZE046917] |
2. | Tischer Jindřich [CZE047833] |
3. | Soustružník Jaroslav [CZE050326] |
4. | Matušíková Jana [CZE047989] |
5. | Messnerová Marta [CZE057440] |
5. | Pelich Jiří [CZE049793] |
7. | Bleha Jan [CZE023472] |
7. | Březina Karel [CZE024429] |
9. | Vojtěchová Markéta [CZE047931] |
9. | Tischerová Pavla [CZE049525] |
9. | Kaleta Luboš [CZE064172] |
Tento turnaj nemá přihlášky online