Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 03.06.2020 |
Název | 501DO |
Rozhodčí | Dolejší Dana |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | JC Most Fénix |
Místo | Fénix, Most |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bruha Petr [CZE040291] | |
Dolejší Dana [CZE003188] | |
Glogovský František st. [CZE001488] | |
Chlupáč Jiří [CZE037814] | |
Jelínek Jan [CZE045060] | |
Klaban Tomáš [CZE001323] | |
Moulis Michal [CZE000711] | |
Palička Petr [CZE037817] | |
Pokorný Michal [CZE000441] | |
Radová Karla [CZE000873] | |
Rubáš Pavel [CZE040113] | |
Veverka Tomáš [CZE037225] |
- Bruha Petr0
Bruha Petr 1 Pokorný Michal 0
Glogovský František st. 0 Bruha Petr 1
Radová Karla 0 Glogovský František st. 1 Palička Petr 0 Bruha Petr 1
Jelínek Jan 0 Radová Karla 1 Klaban Tomáš 0 Palička Petr 1
Jelínek Jan 1 Veverka Tomáš 0 Radová Karla 1 Dolejší Dana 0 Moulis Michal 0 Klaban Tomáš 1 Palička Petr 1 Rubáš Pavel 0
Volný_los 0 Jelínek Jan 1 Radová Karla 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Moulis Michal 1 Palička Petr 1 Volný_los 0
Pokorný Michal 1 Volný_los 0 Jelínek Jan 0 Rubáš Pavel 1 Radová Karla 0 Klaban Tomáš 1 Glogovský František st. 1 Volný_los 0 Bruha Petr 1 Volný_los 0 Moulis Michal 0 Dolejší Dana 1 Palička Petr 0 Chlupáč Jiří 1 Veverka Tomáš 1 Volný_los 0
Pokorný Michal 1 Rubáš Pavel 0 Klaban Tomáš 0 Glogovský František st. 1 Bruha Petr 1 Dolejší Dana 0 Chlupáč Jiří 1 Veverka Tomáš 0
Pokorný Michal 1 Glogovský František st. 0 Bruha Petr 0 Chlupáč Jiří 1
Pokorný Michal 0 Chlupáč Jiří 1
Chlupáč Jiří 0 Bruha Petr 1
- Bruha Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bruha Petr [CZE040291] |
2. | Chlupáč Jiří [CZE037814] |
3. | Pokorný Michal [CZE000441] |
4. | Glogovský František st. [CZE001488] |
5. | Radová Karla [CZE000873] |
5. | Palička Petr [CZE037817] |
7. | Jelínek Jan [CZE045060] |
7. | Klaban Tomáš [CZE001323] |
9. | Rubáš Pavel [CZE040113] |
9. | Moulis Michal [CZE000711] |
9. | Dolejší Dana [CZE003188] |
9. | Veverka Tomáš [CZE037225] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bruha Petr [CZE040291] |
2. | Chlupáč Jiří [CZE037814] |
3. | Pokorný Michal [CZE000441] |
4. | Glogovský František st. [CZE001488] |
5. | Radová Karla [CZE000873] |
5. | Palička Petr [CZE037817] |
7. | Jelínek Jan [CZE045060] |
7. | Klaban Tomáš [CZE001323] |
9. | Rubáš Pavel [CZE040113] |
9. | Moulis Michal [CZE000711] |
9. | Dolejší Dana [CZE003188] |
9. | Veverka Tomáš [CZE037225] |
Tento turnaj nemá přihlášky online