Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum25.05.2020
Názevteplický pohár 501 DO/MO
RozhodčíKropáček Jindřich
Počet hráčů18
Typ turnajeTP Duchcov Na Tribuně
MístoKlubovna Duchcov, Duchcov
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Buka Karel [CZE041849]
Hájek Otto [CZE055126]
Januš Jakub [CZE005378]
Kolařík Tomáš [CZE055981]
Korba Jan [CZE051900]
Kropáček Jindřich [CZE001624]
Malár David [CZE045837]
Marková Jitka [CZE064593]
Novák Václav [CZE017496]
Obr Jiří [CZE008209]
Pech Jaroslav [CZE000331]
Pusch Petr [CZE054940]
Řeháčková Lucie [CZE043213]
Skramušský Josef [CZE026992]
Ševčík Radek [CZE017361]
Šlabjarová Pavla [CZE054568]
Waldhauserová Naděžda [CZE045383]
Živná Andrea [CZE036966]
1teplický pohár 501 DO/MO
Žádné utkání
2teplický pohár 501 DO/MO
Žádné utkání
  •  Kropáček Jindřich0
  • Kropáček Jindřich1
    Malár David0
  •  
  • Kropáček Jindřich1
    Novák Václav0
  •  
  • Pech Jaroslav0
    Kropáček Jindřich1
  •  
  • Januš Jakub0
    Novák Václav1
  •  
  • Řeháčková Lucie0
    Pech Jaroslav1
  •  
  • Januš Jakub1
    Buka Karel0
  •  
  • Skramušský Josef0
    Řeháčková Lucie1
  •  
  • Pech Jaroslav1
    Hájek Otto0
  •  
  • Kolařík Tomáš0
    Januš Jakub1
  •  
  • Buka Karel1
    Pusch Petr0
  •  
  • Skramušský Josef1
    Šlabjarová Pavla0
  •  
  • Pech Jaroslav1
    Waldhauserová Naděžda0
  •  
  • Marková Jitka0
    Kolařík Tomáš1
  •  
  • Buka Karel1
    Obr Jiří0
  •  
  • Skramušský Josef1
    Korba Jan0
  •  
  • Volný_los0
    Šlabjarová Pavla1
  •  
  • Volný_los0
    Pech Jaroslav1
  •  
  • Volný_los0
    Waldhauserová Naděžda1
  •  
  • Volný_los0
    Marková Jitka1
  •  
  • Volný_los0
    Kolařík Tomáš1
  •  
  • Volný_los0
    Buka Karel1
  •  
  • Obr Jiří1
    Živná Andrea0
  •  
  • Volný_los0
    Skramušský Josef1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Obr Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Živná Andrea1
    Volný_los0
  •  
  • Skramušský Josef0
    Novák Václav1
  •  
  • Hájek Otto1
    Volný_los0
  •  
  • Buka Karel1
    Volný_los0
  •  
  • Kolařík Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Řeháčková Lucie1
    Volný_los0
  •  
  • Marková Jitka1
    Volný_los0
  •  
  • Malár David1
    Volný_los0
  •  
  • Pusch Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Waldhauserová Naděžda1
    Volný_los0
  •  
  • Kropáček Jindřich1
    Volný_los0
  •  
  • Pech Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Šlabjarová Pavla1
    Volný_los0
  •  
  • Januš Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Ševčík Radek1
    Obr Jiří0
  •  
  • Korba Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Živná Andrea0
    Novák Václav1
  •  
  • Hájek Otto1
    Buka Karel0
  •  
  • Kolařík Tomáš0
    Řeháčková Lucie1
  •  
  • Marková Jitka0
    Malár David1
  •  
  • Pusch Petr1
    Waldhauserová Naděžda0
  •  
  • Kropáček Jindřich1
    Pech Jaroslav0
  •  
  • Šlabjarová Pavla0
    Januš Jakub1
  •  
  • Ševčík Radek1
    Korba Jan0
  •  
  • Novák Václav1
    Hájek Otto0
  •  
  • Řeháčková Lucie0
    Malár David1
  •  
  • Pusch Petr0
    Kropáček Jindřich1
  •  
  • Januš Jakub0
    Ševčík Radek1
  •  
  • Novák Václav0
    Malár David1
  •  
  • Kropáček Jindřich0
    Ševčík Radek1
  •  
  • Malár David0
    Ševčík Radek1
  •  
  • Ševčík Radek1
    Kropáček Jindřich0
  •  
  •  Ševčík Radek0
#Hráč nebo pár
1.Ševčík Radek [CZE017361]
2.Kropáček Jindřich [CZE001624]
3.Malár David [CZE045837]
4.Novák Václav [CZE017496]
5.Pech Jaroslav [CZE000331]
5.Januš Jakub [CZE005378]
7.Řeháčková Lucie [CZE043213]
7.Buka Karel [CZE041849]
9.Skramušský Josef [CZE026992]
9.Hájek Otto [CZE055126]
9.Kolařík Tomáš [CZE055981]
9.Pusch Petr [CZE054940]
13.Obr Jiří [CZE008209]
13.Marková Jitka [CZE064593]
13.Waldhauserová Naděžda [CZE045383]
13.Šlabjarová Pavla [CZE054568]
17.Korba Jan [CZE051900]
17.Živná Andrea [CZE036966]
#Hráč nebo pár
1.Ševčík Radek [CZE017361]
2.Kropáček Jindřich [CZE001624]
3.Malár David [CZE045837]
4.Novák Václav [CZE017496]
5.Pech Jaroslav [CZE000331]
5.Januš Jakub [CZE005378]
7.Řeháčková Lucie [CZE043213]
7.Buka Karel [CZE041849]
9.Skramušský Josef [CZE026992]
9.Hájek Otto [CZE055126]
9.Kolařík Tomáš [CZE055981]
9.Pusch Petr [CZE054940]
13.Obr Jiří [CZE008209]
13.Marková Jitka [CZE064593]
13.Waldhauserová Naděžda [CZE045383]
13.Šlabjarová Pavla [CZE054568]
17.Korba Jan [CZE051900]
17.Živná Andrea [CZE036966]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz