Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 25.02.2020 |
Název | Gustliček 2 |
Rozhodčí | Opěla Robin |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Gustlíček , Frýdek Mistek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brychlec Lukáš [CZE060192] | |
Doboš René [CZE035540] | |
Gregor Zdenek [CZE053199] | |
Grucmanová Eliška [CZE062305] | |
Kadavý Zdeněk [CZE059585] | |
Kollár Jan [CZE001028] | |
Obluk Ladislav [CZE002110] | |
Opěla Robin [CZE057429] | |
Pokorný Pavel [CZE001035] | |
Škrdla Ladislav [CZE048589] |
- Opěla Robin0
Opěla Robin 1 Kollár Jan 0
Kadavý Zdeněk 0 Opěla Robin 1
Gregor Zdenek 0 Kadavý Zdeněk 1 Opěla Robin 1 Škrdla Ladislav 0
Gregor Zdenek 1 Pokorný Pavel 0 Opěla Robin 1 Grucmanová Eliška 0
Obluk Ladislav 0 Gregor Zdenek 1 Volný_los 0 Pokorný Pavel 1 Volný_los 0 Opěla Robin 1 Brychlec Lukáš 0 Grucmanová Eliška 1
Volný_los 0 Obluk Ladislav 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Brychlec Lukáš 1 Volný_los 0
Grucmanová Eliška 1 Volný_los 0 Kadavý Zdeněk 1 Obluk Ladislav 0 Doboš René 1 Volný_los 0 Opěla Robin 1 Volný_los 0 Pokorný Pavel 1 Volný_los 0 Kollár Jan 1 Volný_los 0 Brychlec Lukáš 0 Gregor Zdenek 1 Škrdla Ladislav 1 Volný_los 0
Grucmanová Eliška 0 Kadavý Zdeněk 1 Doboš René 1 Opěla Robin 0 Pokorný Pavel 0 Kollár Jan 1 Gregor Zdenek 0 Škrdla Ladislav 1
Kadavý Zdeněk 0 Doboš René 1 Kollár Jan 1 Škrdla Ladislav 0
Doboš René 1 Kollár Jan 0
Doboš René 0 Opěla Robin 1
- Opěla Robin0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Opěla Robin [CZE057429] |
2. | Doboš René [CZE035540] |
3. | Kollár Jan [CZE001028] |
4. | Kadavý Zdeněk [CZE059585] |
5. | Gregor Zdenek [CZE053199] |
5. | Škrdla Ladislav [CZE048589] |
7. | Pokorný Pavel [CZE001035] |
7. | Grucmanová Eliška [CZE062305] |
9. | Brychlec Lukáš [CZE060192] |
9. | Obluk Ladislav [CZE002110] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Opěla Robin [CZE057429] |
2. | Doboš René [CZE035540] |
3. | Kollár Jan [CZE001028] |
4. | Kadavý Zdeněk [CZE059585] |
5. | Gregor Zdenek [CZE053199] |
5. | Škrdla Ladislav [CZE048589] |
7. | Pokorný Pavel [CZE001035] |
7. | Grucmanová Eliška [CZE062305] |
9. | Brychlec Lukáš [CZE060192] |
9. | Obluk Ladislav [CZE002110] |
Tento turnaj nemá přihlášky online