Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 12.12.2019 |
Název | Omega 1 |
Rozhodčí | Opěla Robin |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Omega, Frýdek Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bauer Pavel [CZE061707] | |
Dunaj Milan [CZE054131] | |
Dunajová Helena Ing. [CZE064153] | |
Kočudáková Lucie [CZE057813] | |
Kollár Jan [CZE001028] | |
Kryka Dušan [CZE058997] | |
Malíková Naděžda [CZE046859] | |
Miczko Jaroslav [CZE052323] | |
Opěla Robin [CZE057429] | |
Pokorný Pavel [CZE001035] | |
Vnenk Rostislav [CZE061930] |
- Vnenk Rostislav0
Vnenk Rostislav 1 Dunaj Milan 0
Vnenk Rostislav 1 Kollár Jan 0
Vnenk Rostislav 1 Malíková Naděžda 0 Kryka Dušan 0 Kollár Jan 1
Vnenk Rostislav 1 Kočudáková Lucie 0 Kryka Dušan 1 Opěla Robin 0
Pokorný Pavel 0 Vnenk Rostislav 1 Volný_los 0 Kočudáková Lucie 1 Miczko Jaroslav 0 Kryka Dušan 1 Dunajová Helena Ing. 0 Opěla Robin 1
Volný_los 0 Pokorný Pavel 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Miczko Jaroslav 1 Dunajová Helena Ing. 1 Volný_los 0
Dunaj Milan 1 Volný_los 0 Opěla Robin 1 Pokorný Pavel 0 Kryka Dušan 1 Volný_los 0 Malíková Naděžda 1 Volný_los 0 Kočudáková Lucie 1 Volný_los 0 Kollár Jan 1 Miczko Jaroslav 0 Vnenk Rostislav 1 Dunajová Helena Ing. 0 Bauer Pavel 1 Volný_los 0
Dunaj Milan 1 Opěla Robin 0 Kryka Dušan 0 Malíková Naděžda 1 Kočudáková Lucie 0 Kollár Jan 1 Vnenk Rostislav 0 Bauer Pavel 1
Dunaj Milan 1 Malíková Naděžda 0 Kollár Jan 0 Bauer Pavel 1
Dunaj Milan 0 Bauer Pavel 1
Bauer Pavel 1 Vnenk Rostislav 0
- Bauer Pavel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bauer Pavel [CZE061707] |
2. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
3. | Dunaj Milan [CZE054131] |
4. | Kollár Jan [CZE001028] |
5. | Malíková Naděžda [CZE046859] |
5. | Kryka Dušan [CZE058997] |
7. | Kočudáková Lucie [CZE057813] |
7. | Opěla Robin [CZE057429] |
9. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
9. | Miczko Jaroslav [CZE052323] |
9. | Pokorný Pavel [CZE001035] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bauer Pavel [CZE061707] |
2. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
3. | Dunaj Milan [CZE054131] |
4. | Kollár Jan [CZE001028] |
5. | Malíková Naděžda [CZE046859] |
5. | Kryka Dušan [CZE058997] |
7. | Kočudáková Lucie [CZE057813] |
7. | Opěla Robin [CZE057429] |
9. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
9. | Miczko Jaroslav [CZE052323] |
9. | Pokorný Pavel [CZE001035] |
Tento turnaj nemá přihlášky online