Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 26.10.2019 |
Název | open mládež 301 |
Rozhodčí | Vlček Jiří |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Pivnice Pipkin, Praha 4 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Fatka Tobiáš [CZE065623] | |
Kroužek Lukáš [CZE063090] | |
Kroužek Tomáš [CZE063514] | |
Mojka David [CZE065793] | |
Němec Jáchym [CZE063233] | |
Srazil Jaroslav [CZE060466] | |
Sroka Maxim [CZE062112] | |
Sudíková Jessica [CZE062113] | |
Šoltys Tomáš [CZE060600] | |
Vlček Daniel [CZE060678] |
- Šoltys Tomáš0
Šoltys Tomáš 1 Kroužek Lukáš 0
Šoltys Tomáš 1 Srazil Jaroslav 0
Šoltys Tomáš 1 Sroka Maxim 0 Srazil Jaroslav 1 Mojka David 0
Šoltys Tomáš 1 Kroužek Tomáš 0 Fatka Tobiáš 0 Srazil Jaroslav 1
Němec Jáchym 0 Šoltys Tomáš 1 Volný_los 0 Kroužek Tomáš 1 Volný_los 0 Fatka Tobiáš 1 Srazil Jaroslav 1 Sudíková Jessica 0
Volný_los 0 Němec Jáchym 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Srazil Jaroslav 1 Volný_los 0
Sudíková Jessica 1 Volný_los 0 Sroka Maxim 1 Němec Jáchym 0 Fatka Tobiáš 1 Volný_los 0 Kroužek Lukáš 1 Volný_los 0 Kroužek Tomáš 1 Volný_los 0 Mojka David 1 Volný_los 0 Srazil Jaroslav 0 Vlček Daniel 1 Šoltys Tomáš 1 Volný_los 0
Sudíková Jessica 0 Sroka Maxim 1 Fatka Tobiáš 0 Kroužek Lukáš 1 Kroužek Tomáš 0 Mojka David 1 Vlček Daniel 1 Šoltys Tomáš 0
Sroka Maxim 0 Kroužek Lukáš 1 Mojka David 0 Vlček Daniel 1
Kroužek Lukáš 0 Vlček Daniel 1
Šoltys Tomáš 0 Vlček Daniel 1
- Vlček Daniel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vlček Daniel [CZE060678] |
2. | Šoltys Tomáš [CZE060600] |
3. | Kroužek Lukáš [CZE063090] |
4. | Srazil Jaroslav [CZE060466] |
5. | Sroka Maxim [CZE062112] |
5. | Mojka David [CZE065793] |
7. | Kroužek Tomáš [CZE063514] |
7. | Fatka Tobiáš [CZE065623] |
9. | Sudíková Jessica [CZE062113] |
9. | Němec Jáchym [CZE063233] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vlček Daniel [CZE060678] |
2. | Šoltys Tomáš [CZE060600] |
3. | Kroužek Lukáš [CZE063090] |
4. | Srazil Jaroslav [CZE060466] |
5. | Sroka Maxim [CZE062112] |
5. | Mojka David [CZE065793] |
7. | Kroužek Tomáš [CZE063514] |
7. | Fatka Tobiáš [CZE065623] |
9. | Sudíková Jessica [CZE062113] |
9. | Němec Jáchym [CZE063233] |
Tento turnaj nemá přihlášky online