Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 23.08.2019 |
Název | Místní Open Vysočiny jednotlivci |
Rozhodčí | Krejčí Bohumil |
Počet hráčů | 43 |
Typ turnaje | Místní Open Vysočiny jednotlivci |
Místo | Na hřišti, Dušejov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bender Martin [CZE045588] | |
Bílek Radek [CZE056362] | |
Čábelka Jan [CZE005285] | |
Čermák Jiří [CZE051443] | |
Číha Petr [CZE001587] | |
Eisner Josef [CZE047034] | |
Götthans Kamil [CZE038381] | |
Götthans Roman [CZE038382] | |
Hlaváček Jan [CZE050959] | |
Hlaváček Tomáš [CZE063136] | |
Holoubek Stanislav [CZE001607] | |
Honsnejman Roman [CZE001882] | |
Janda Jan [CZE038380] | |
Jonáš Jaroslav [CZE049510] | |
Jůzl Pavel [CZE038384] | |
Koníř Miloslav [CZE038379] | |
Kopeček Ondřej [CZE059905] | |
Koten Martin [CZE051447] | |
Krejčí Bohumil [CZE038383] | |
Kremser Jiří [CZE024559] | |
Kubíska Petr [CZE049704] | |
Kučera Ondřej [CZE037940] | |
Kunčar Leopold [CZE002085] | |
Kúřil Stanislav [CZE028875] | |
Malár David [CZE045837] | |
Musil Luboš [CZE050653] | |
Novák Marek [CZE061220] | |
Pech Libor [CZE047036] | |
Poláček Luboš [CZE052195] | |
Prášil Vojtěch [CZE043857] | |
Rychecký Jiří [CZE049506] | |
Rychecký Lukáš [CZE049502] | |
Sedláček Pavel [CZE054627] | |
Sobotka Antonín [CZE002625] | |
Šírek Michal [CZE033265] | |
Vácha Miroslav [CZE048765] | |
Válek Jakub [CZE050583] | |
Vaněček Ondřej [CZE049163] | |
Velek Václav [CZE040104] | |
Vierer Jaromír [CZE059373] | |
Votava Michal [CZE053229] | |
XXXHrdina Jiří [HOST_5] | |
Ždimera Roman [CZE038378] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Bílek Radek [CZE056362] |
2. | Kremser Jiří [CZE024559] |
3. | Čábelka Jan [CZE005285] |
4. | Novák Marek [CZE061220] |
5. | Kúřil Stanislav [CZE028875] |
6. | Vaněček Ondřej [CZE049163] |
7. | Bender Martin [CZE045588] |
8. | Koníř Miloslav [CZE038379] |
9. | Šírek Michal [CZE033265] |
10. | Holoubek Stanislav [CZE001607] |
11. | Vierer Jaromír [CZE059373] |
12. | Honsnejman Roman [CZE001882] |
13. | Čermák Jiří [CZE051443] |
14. | Číha Petr [CZE001587] |
15. | Poláček Luboš [CZE052195] |
16. | Rychecký Jiří [CZE049506] |
17. | Götthans Roman [CZE038382] |
18. | Ždimera Roman [CZE038378] |
19. | Sobotka Antonín [CZE002625] |
20. | Eisner Josef [CZE047034] |
21. | Kubíska Petr [CZE049704] |
22. | Musil Luboš [CZE050653] |
23. | Kopeček Ondřej [CZE059905] |
24. | Janda Jan [CZE038380] |
25. | Krejčí Bohumil [CZE038383] |
26. | Kučera Ondřej [CZE037940] |
27. | Koten Martin [CZE051447] |
28. | Hlaváček Jan [CZE050959] |
29. | Válek Jakub [CZE050583] |
30. | Kunčar Leopold [CZE002085] |
31. | Sedláček Pavel [CZE054627] |
32. | Pech Libor [CZE047036] |
33. | Rychecký Lukáš [CZE049502] |
34. | XXXHrdina Jiří [HOST_5] |
35. | Prášil Vojtěch [CZE043857] |
36. | Votava Michal [CZE053229] |
37. | Jůzl Pavel [CZE038384] |
38. | Jonáš Jaroslav [CZE049510] |
39. | Velek Václav [CZE040104] |
40. | Malár David [CZE045837] |
41. | Götthans Kamil [CZE038381] |
42. | Vácha Miroslav [CZE048765] |
43. | Hlaváček Tomáš [CZE063136] |
Tento turnaj nemá přihlášky online