Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Zrušit filtry

Od: Do:
Datum - Název

Stav

Kraj / Hrací místo

Rozhodčí / Počet hráčů
Start turnaje
10.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - jednotlivciOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - restaurace u martina - liberecDvořák Jan / 1010.10.2019 18:44:28
10.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - Michal PecharOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Řípská - PrahaPechar Michal / 1810.10.2019 20:00:17
10.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - Mistr Stračova OdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Vzdělávací místnost - StračovBulíček Michal / 12
10.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - Mistr Stračova 2019 opravaOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Vzdělávací místnost - StračovBulíček Michal / 12
10.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - MJČ U ŠvejkaOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - restaurace u Švejka - Č.BudějoviceLukš Josef / 910.10.2019 19:10:37
10.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - PrestigeOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Partay Pub U Richarda - OstravaKočí Vítězslav / 1510.10.2019 19:00:21
10.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - Sokolov Fedor Cup 2019-20OdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Fedor - SokolovDvorský Bronislav / 1510.10.2019 18:35:49
10.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - stredočeský pohárOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Tetínská hospoda - TetínVeverka Martin / 1410.10.2019 23:37:29
10.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - zkouškaOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Restaurace Chárovna - ŠtítKomora Martin / 1210.10.2019 14:12:46
10.10.2019 - ČDS Cup Hrabůvka - Čds HrabůvkaOdehránoOlomoucký kraj - Pohostinctví Hrabůvka - HrabůvkaKuchejda Lukáš / 12
10.10.2019 - ČDS Cup Hranice - 18. kolo ČDS CUPOdehránoOlomoucký kraj - Sport Bar u Arnošta - HraniceOndruch Martin / 17
10.10.2019 - ČDS Cup Přerov - 18.ČDS cup PřerovOdehránoOlomoucký kraj - Sportbar Atláč - Přerov Doudová Šárka / 1310.10.2019 18:02:10
10.10.2019 - ČDS Cup Prostějov II. - ČDS CUP Prostějov II. - 18 koloOdehránoOlomoucký kraj - La Putica - ProstějovMičková Monika / 2010.10.2019 18:15:46
10.10.2019 - ČDS Cup Řídeč - čds řídečOdehránoOlomoucký kraj - U zlatého Potoka - ŘÍdeč Šembera Pavel / 1910.10.2019 18:02:39
10.10.2019 - Dámská jízda - damska jizda annaOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - ÚpiceGoldmannová Anna / 910.10.2019 19:00:32
10.10.2019 - Jackpot Cup - Jackpot Cup Penzion Na Konci DobranovOdehránoÚstecký kraj - Penzion Na Konci - Dobranov 22Kubín Milan / 12
10.10.2019 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Omega 1OdehránoMoravskoslezský kraj - Omega - Frýdek Místek Opěla Robin / 1510.10.2019 18:08:15
10.10.2019 - JC Bohušovice Na hřišti - 501DOOdehránoÚstecký kraj - Hospůdka na hřišti - BohušoviceKozák Pavel / 8
10.10.2019 - JC Chomutov Ježek - Jackpot CUP OdehránoÚstecký kraj - Sportbar Ježek - ChomutovHartman Jan / 810.10.2019 18:29:59
10.10.2019 - JC Chotyně U Lip - JackpotOdehránoLiberecký kraj - U LIP - ChotyněVotýpka Martin / 1310.10.2019 18:35:40
10.10.2019 - JC Děčín Na Kopečku - Na Kopečku, DěčínOdehránoÚstecký kraj - Na Kopečku - DěčínKolář Libor / 1010.10.2019 17:38:10
10.10.2019 - JC Jablonec nad Nisou hosp. u Bakaláře - JC - u BakalářeOdehránoLiberecký kraj - Hospůdka u Bakaláře - Jablonec nad NisouReczai Miroslav / 710.10.2019 19:02:23
10.10.2019 - JC Jirkov Dream Bar - Jackpotcup Dream Bar OdehránoÚstecký kraj - Dream Bar - JirkovBláhová Monika / 1210.10.2019 18:31:01
10.10.2019 - JC Kravaře Hospoda U Bláži - JC 11.koloOdehránoÚstecký kraj - U Bláži hospoda - KravařeFára Kamil / 510.10.2019 18:11:22
10.10.2019 - JC Liberec Resturace Na Kopečku - Jackpot cupOdehránoLiberecký kraj - Na kopečku - Liberec Toman Jaromír / 510.10.2019 18:02:44
10.10.2019 - JC Litvínov Loutkárna - LoutkarnaOdehránoÚstecký kraj - Loutkárna - LitvínovPomahač Lukáš / 710.10.2019 18:08:27
10.10.2019 - JC Most Mamut - Jp mamutOdehránoÚstecký kraj - Mamut - MostKubík Petr / 910.10.2019 18:32:26
10.10.2019 - JC Most Špunt Bar - JCOdehránoÚstecký kraj - Špunt Bar - MostMikolášek Jiří / 810.10.2019 18:36:07
10.10.2019 - JC Most U Charlieho - 501 DOOdehránoÚstecký kraj - U charliho - MostPátek Miroslav / 9
10.10.2019 - JC Semily Netovka Bar 2 - JC Netovka Bar 12.koloOdehránoLiberecký kraj - Netovka bar - SemilyMašek Martin / 1510.10.2019 18:33:45
10.10.2019 - JC Žatec Tulipán - jednotlivciOdehránoÚstecký kraj - Tulipán - ŽatecHlavatá Zdena / 1710.10.2019 18:26:05
10.10.2019 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Panorama HonzikOdehránoMoravskoslezský kraj - Pizzerie Honzík - Panorama - OstravaVontor Miroslav / 810.10.2019 18:59:51
10.10.2019 - Open KHK-S doplňkový jednotlivci - dámská jízda doplñkovyOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - ÚpiceGoldmannová Anna / 910.10.2019 20:59:06
10.10.2019 - Prasátko z Pekárny - muži - 501 DOOdehránoZlínský kraj - Herna Bar Trávníky - VsetínBayerová Jana / 5
10.10.2019 - Prasátko z Pekárny - ženy - 501 DOOdehránoZlínský kraj - Herna Bar Trávníky - VsetínBayerová Jana / 7
10.10.2019 - StČ pohár dvojice - Bar Riviéra - DvojiceOdehránoPraha a Středočeský kraj - Bar Riviéra - ŘíčanyZahajský Václav / 1010.10.2019 19:06:08
10.10.2019 - StČ pohár dvojice - dvojice ChlumeckaOdehránoPraha a Středočeský kraj - Darts centrum Chlumecká - PrahaKomyšák Martin / 610.10.2019 19:44:02
10.10.2019 - StČ pohár dvojice - Sportbar Hostivař 2OdehránoPraha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - PrahaŠlehofr David / 1810.10.2019 19:15:35
10.10.2019 - StČ pohár základní - 501DOOdehránoPraha a Středočeský kraj - Magic - Praha 8Labant Milan / 2310.10.2019 19:07:58
10.10.2019 - StČ pohár základní - Bar RiviéraOdehránoPraha a Středočeský kraj - Bar Riviéra - ŘíčanyZahajský Václav / 1110.10.2019 19:59:43
10.10.2019 - StČ pohár základní - jednotlivci ChlumeckaOdehránoPraha a Středočeský kraj - Darts centrum Chlumecká - PrahaKomyšák Martin / 610.10.2019 19:57:19
10.10.2019 - StČ pohár základní - Radhošťská pivnice 10.10.2019OdehránoPraha a Středočeský kraj - Radhošťská pivnice - PrahaSlabý Jaroslav / 710.10.2019 19:34:46
10.10.2019 - StČ pohár základní - Sportbar Hostivař 1OdehránoPraha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - PrahaŠlehofr David / 2010.10.2019 20:38:12
10.10.2019 - Vagon - VagonOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký TřebešovFormanová Monika / 810.10.2019 18:22:34
10.10.2019 - Vagon doplňkový - Vagon doplnkovýOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký TřebešovFormanová Monika / 610.10.2019 20:08:40
09.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 DOOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - K2 - ŘíčanyKaška Zdeněk / 11
09.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501/DOOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Skalsko - HlinskoSeverýn Pavel / 29
09.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501DOOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Grey bar Na zastávce - PrahaJiroušek Petr / 6
09.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501DOOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Hřiště - PečkyCmár Miroslav / 12
09.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - JC Liberec Bakalář / DO OUTOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Bakalářská hospůdkka - LiberecBobková Jana / 709.10.2019 18:36:14

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 |
Turnajů: 4127


Turnaje


© 2019 Insion.cz