Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Zrušit filtry

Od: Do:
Datum - Název

Stav

Kraj / Hrací místo

Rozhodčí / Počet hráčů
Start turnaje
08.09.2019 - Open Olomoucko ženy - XIX Klipkovaná HamryOdehránoOlomoucký kraj - Hamry - ProstějovMičková Monika / 13
08.09.2019 - Podivné šipkohraní základní - podivné šipkohraní 7.9.2019 - hlavníOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - ÚpiceHorká Alena / 12
08.09.2019 - Reg.Master Zlínsko dvojice muži - dvojice mužiOdehránoZlínský kraj - Bar Trávníky - VsetínŠpička Zdeněk / 3408.09.2019 11:13:17
08.09.2019 - Reg.Master Zlínsko dvojice ženy - dvojice ženyOdehránoZlínský kraj - Bar Trávníky - VsetínŠpička Zdeněk / 1408.09.2019 11:12:53
08.09.2019 - Reg.Master Zlínsko muži - mužiOdehránoZlínský kraj - Bar Trávníky - VsetínŠpička Zdeněk / 3008.09.2019 15:05:58
08.09.2019 - Reg.Master Zlínsko ženy - ženyOdehránoZlínský kraj - Bar Trávníky - VsetínŠpička Zdeněk / 1408.09.2019 15:06:44
07.09.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - u dinaOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - u dina - dušníky 90Kutzler Martin / 5
07.09.2019 - JC Litoměřice Pohratická Hospůdka - Jackpot cupOdehránoÚstecký kraj - Pokratická hospůdka - LitoměřiceSolnařová Martina / 2207.09.2019 19:09:42
07.09.2019 - JC Most Bar Na Pekárně - JPCOdehránoÚstecký kraj - Most - MostVéghová Miluše / 1207.09.2019 18:04:59
07.09.2019 - JC Most Fénix - FénixOdehránoÚstecký kraj - Fénix - MostDolejší Dana / 1107.09.2019 18:46:01
07.09.2019 - JC Žatec Tulipán - Tulipán šipkový klubOdehránoÚstecký kraj - Tulipán - ŽatecHlavatá Zdena / 1007.09.2019 19:11:05
07.09.2019 - Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži - Dobroměřice - KD - NMR - mužiOdehránoÚstecký kraj - KD - DobroměřiceBaráková Markéta / 7107.09.2019 10:55:31
07.09.2019 - Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženy - Dobroměřice - NMR - ženy KDOdehránoÚstecký kraj - KD - DobroměřiceBaráková Markéta / 2907.09.2019 10:57:51
07.09.2019 - O pohár Žacléře doplňkový - ŽACLÉŘ 2OdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Bingo bar - ŽacléřFronc Jaroslav / 11
07.09.2019 - O pohár Žacléře zvýhodněný - ŽACLÉŘOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Bingo bar - ŽacléřFronc Jaroslav / 14
07.09.2019 - Open Libereckého kraje - jednotlivci - Finalovy turnaj letni hazeniOdehránoLiberecký kraj - U Martina - LiberecKozák Lubor ml. / 1607.09.2019 14:15:47
07.09.2019 - Open Libereckého kraje - jednotlivci - Narozeninový turnaj 39.OdehránoLiberecký kraj - U Martina - LiberecKozák Lubor ml. / 2307.09.2019 17:57:18
07.09.2019 - Open Ústeckého kraje - Dobroměřice - odpadlíciOdehránoÚstecký kraj - KD - DobroměřiceBaráková Markéta / 3007.09.2019 16:13:16
07.09.2019 - Open Ústeckého kraje - Dobroměřice amatéři 2OdehránoÚstecký kraj - KD - DobroměřiceBaráková Markéta / 307.09.2019 13:26:59
07.09.2019 - Reg.Master KHK-J dvojice muži - RM HK dvojice mužiOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - Matys BAR - Hradec KrálovéBernard Vladimír / 2807.09.2019 12:46:22
07.09.2019 - Reg.Master KHK-J dvojice ženy - RM HK dvojice ženyOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - Matys BAR - Hradec KrálovéBernard Vladimír / 1607.09.2019 12:45:19
07.09.2019 - Reg.Master KHK-J muži - RM Matys MužiOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - Matys BAR - Hradec KrálovéBernard Vladimír / 4207.09.2019 10:14:40
07.09.2019 - Reg.Master KHK-J ženy - RM HK ženyOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - Matys BAR - Hradec KrálovéBernard Vladimír / 1807.09.2019 10:14:53
07.09.2019 - Reg.Master MSK dvojice muži - Dvojice mužiOdehránoMoravskoslezský kraj - Kulturní dům - SedlištěObluk Ladislav / 4207.09.2019 10:13:22
07.09.2019 - Reg.Master MSK dvojice ženy - Dvojice ženyOdehránoMoravskoslezský kraj - Kulturní dům - SedlištěObluk Ladislav / 1207.09.2019 10:03:03
07.09.2019 - Reg.Master MSK muži - MužiOdehránoMoravskoslezský kraj - Kulturní dům - SedlištěObluk Ladislav / 4007.09.2019 12:59:15
07.09.2019 - Reg.Master MSK ženy - ŽenyOdehránoMoravskoslezský kraj - Kulturní dům - SedlištěObluk Ladislav / 1207.09.2019 12:46:46
07.09.2019 - Reg.Master Olomoucko dvojice muži - MužiOdehránoOlomoucký kraj - U Žida - OlomoucSmékal Roman / 8407.09.2019 10:55:23
07.09.2019 - Reg.Master Olomoucko dvojice ženy - ŽenyOdehránoOlomoucký kraj - U Žida - OlomoucSmékal Roman / 2207.09.2019 10:59:45
07.09.2019 - Reg.Master Olomoucko muži - Jedn. mužiOdehránoOlomoucký kraj - U Žida - OlomoucSmékal Roman / 5907.09.2019 14:58:52
07.09.2019 - Reg.Master Olomoucko ženy - Jedn. ženyOdehránoOlomoucký kraj - U Žida - OlomoucSmékal Roman / 2107.09.2019 15:20:32
07.09.2019 - Reg.Master StČ dvojice muži - Dvojice mužiOdehránoPraha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - PrahaŠulc Petr / 6607.09.2019 14:00:52
07.09.2019 - Reg.Master StČ dvojice muži - Kolín U JánaOdehránoPraha a Středočeský kraj - U Jána - KolínZikmund Petr / 2007.09.2019 12:08:56
07.09.2019 - Reg.Master StČ dvojice ženy - Dvojice ženyOdehránoPraha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - PrahaŠulc Petr / 2607.09.2019 14:00:28
07.09.2019 - Reg.Master StČ dvojice ženy - Kolín U JánaOdehránoPraha a Středočeský kraj - U Jána - KolínZikmund Petr / 607.09.2019 12:07:49
07.09.2019 - Reg.Master StČ muži - MužiOdehránoPraha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - PrahaŠulc Petr / 7607.09.2019 15:48:30
07.09.2019 - Reg.Master StČ muži - U Jána Kolín MužiOdehránoPraha a Středočeský kraj - U Jána - KolínZikmund Petr / 2207.09.2019 13:25:35
07.09.2019 - Reg.Master StČ ženy - U Jána ženyOdehránoPraha a Středočeský kraj - U Jána - KolínZikmund Petr / 607.09.2019 13:15:30
07.09.2019 - Reg.Master StČ ženy - ŽenyOdehránoPraha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - PrahaŠulc Petr / 2807.09.2019 15:47:38
07.09.2019 - Reg.Master Ústecka - dvojice muži - Dobroměřice - Dvojice muži - KDOdehránoÚstecký kraj - KD - DobroměřiceBaráková Markéta / 7207.09.2019 13:18:16
07.09.2019 - Reg.Master Ústecka - dvojice ženy - Dobroměřice - dvojice ženy - KDOdehránoÚstecký kraj - KD - DobroměřiceBaráková Markéta / 2807.09.2019 13:18:08
07.09.2019 - StČ pohár dvojice - 6OdehránoPraha a Středočeský kraj - Doubles - PrahaGrätzová Monika / 1407.09.2019 19:09:15
07.09.2019 - StČ pohár dvojice - dvojice ChlumeckaOdehránoPraha a Středočeský kraj - Darts centrum Chlumecká - PrahaKomyšák Martin / 1407.09.2019 19:30:29
07.09.2019 - StČ pohár dvojice - Sportbar Hostivař 2OdehránoPraha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - PrahaŠlehofr David / 2007.09.2019 20:01:55
07.09.2019 - StČ pohár základní - double´s jednotlivciOdehránoPraha a Středočeský kraj - Doubles - PrahaGrätzová Monika / 2007.09.2019 20:18:54
07.09.2019 - StČ pohár základní - jednotlivci ChlumeckaOdehránoPraha a Středočeský kraj - Darts centrum Chlumecká - PrahaKomyšák Martin / 1407.09.2019 20:25:12
07.09.2019 - StČ pohár základní - PoloOdehránoPraha a Středočeský kraj - Polo - PrahaZikmund Petr / 6
07.09.2019 - StČ pohár základní - Sportbar Hostivař 1OdehránoPraha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - PrahaŠlehofr David / 2607.09.2019 22:04:34
06.09.2019 - A Pracovní Varan dvojice - Club KamýkOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Club Kamýk - PrahaŠístek Radek / 1606.09.2019 19:14:28
06.09.2019 - A Pracovní Varan dvojice - PIVNICE U ŠVEHLYOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - U Švehly - PrahaHojsák Jan / 12

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 |
Turnajů: 5847


Turnaje


© 2019 Insion.cz