Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.05.2024 - Bohemia Dart Cup - muži kat. A - M-A | Připravuje se | Unie šipkových organizací - KD - Králíky | Uhříček Břetislav / 153 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Bohemia Dart Cup - muži kat. B - M-B | Připravuje se | Unie šipkových organizací - KD - Králíky | Uhříček Břetislav / 153 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Bohemia Dart Cup - muži kat. C - M-C | Připravuje se | Unie šipkových organizací - KD - Králíky | Uhříček Břetislav / 129 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Bohemia Dart Cup - muži kat. D+ - M-D | Připravuje se | Unie šipkových organizací - KD - Králíky | Uhříček Břetislav / 134 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Bohemia Dart Cup - ženy kat. A & B - Ž-A&B | Připravuje se | Unie šipkových organizací - KD - Králíky | Uhříček Břetislav / 51 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Bohemia Dart Cup - ženy kat. C & D+ - Ž-C&D | Připravuje se | Unie šipkových organizací - KD - Králíky | Uhříček Břetislav / 77 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.04.2024 - Open jednotlivci - FraJa | Připravuje se | Praha a Středočeský kraj - FraJa - Neratovice | Zácha Vladimír / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.04.2024 - PP Tour - zvýhodněný - 15.kolo, DKO/501DO | Připravuje se | Pardubický kraj - Bowling Dubina - Pardubice | Goláň Radek / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - Test | Připravuje se | Pracovní pro turnaje VARAN - Testovací malý - Testovací | Vylíčil Ondřej / 88 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - JC Žerotín Hospoda - 501 | Připravuje se | Ústecký kraj - Žerotínska hospoda - Žerotín | Konejl Josef / 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Lokálna liga Zlaté Moravce - 501 DO | Připravuje se | Slovensko - ŠK ZM - Zlaté Moravce | Molnár Róbert / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Lokálna liga Zlaté Moravce - ženy - 501 DO ŽENY | Připravuje se | Slovensko - ŠK ZM - Zlaté Moravce | Molnár Róbert / 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Master KHK-S&J dvojice muži - RM dvojice muži | Připravuje se | Královéhradecký kraj sever - Důstojnická beseda - Jaroměř | Vylíčil Ondřej / 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Master KHK-S&J dvojice ženy - RM dvojice ženy | Připravuje se | Královéhradecký kraj sever - Důstojnická beseda - Jaroměř | Vylíčil Ondřej / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Master KHK-S&J muži - RM muži | Připravuje se | Královéhradecký kraj sever - Důstojnická beseda - Jaroměř | Vylíčil Ondřej / 56 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Master KHK-S&J ženy - RM ženy | Připravuje se | Královéhradecký kraj sever - Důstojnická beseda - Jaroměř | Vylíčil Ondřej / 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Místní Open - bez ČP - dvojice - dvojice play off muži ULK | Připravuje se | Ústecký kraj - KD - Dobroměřice | Baráková Markéta / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Místní Open - bez ČP - dvojice - dvojice play off ženy ULK | Připravuje se | Ústecký kraj - KD - Dobroměřice | Baráková Markéta / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Nominační Reg.Master MSK - muži - muži | Připravuje se | Moravskoslezský kraj - Kulturní dům - Ostrava-Bártovice | Obluk Ladislav / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži - III. RM 2024 Muži | Připravuje se | Jihočeský kraj - Chotýčany - Chotýčany | Hudák Radek / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Nominační RM Plzeňska (s TOP) - muži - MUŽI | Připravuje se | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Nominační RM Plzeňska (s TOP) - ženy - ŽENY | Připravuje se | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži - muži jednotlivci ULK | Připravuje se | Ústecký kraj - KD - Dobroměřice | Baráková Markéta / 83 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženy - ženy jednotlivci ULK | Připravuje se | Ústecký kraj - KD - Dobroměřice | Baráková Markéta / 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Open bez započítání do žebříčků - III. RM 2024 Odpadlíci | Připravuje se | Jihočeský kraj - Chotýčany - Chotýčany | Hudák Radek / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Open bez započítání do žebříčků - III. RM 2024 Zahřívák | Připravuje se | Jihočeský kraj - Chotýčany - Chotýčany | Hudák Radek / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Open Libereckého kraje - muži - Marcelka | Připravuje se | Liberecký kraj - Sport bar Honda - Česká Lípa | Till Radek / 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Open Libereckého kraje - ženy - Marcelka | Připravuje se | Liberecký kraj - Sport bar Honda - Česká Lípa | Till Radek / 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master JMOŠS dvojice muži - Reg.Master JMOŠS dvojice muži | Připravuje se | Jihomoravský kraj - Obřany - Obřany | Pokorný Michal / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master JMOŠS dvojice ženy - Reg.Master JMOŠS dvojice ženy | Připravuje se | Jihomoravský kraj - Obřany - Obřany | Pokorný Michal / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master JMOŠS muži - Reg.Master JMOŠS muži | Připravuje se | Jihomoravský kraj - Obřany - Obřany | Pokorný Michal / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master JMOŠS ženy - Reg.Master JMOŠS ženy | Připravuje se | Jihomoravský kraj - Orlovna Obřany - Brno | Pokorný Michal / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Karlovarsko dvojice muži - dvoj.muži Rotava 3 r.m. | Připravuje se | Karlovarský kraj - Slovanský dům - Rotava | Dvorský Bronislav / 31 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Karlovarsko dvojice ženy - dvoj.ženy Rotava 3.r.m. | Připravuje se | Karlovarský kraj - Slovanský dům - Rotava | Dvorský Bronislav / 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Karlovarsko muži - muži Rotava 3 r.m. | Připravuje se | Karlovarský kraj - Slovanský dům - Rotava | Dvorský Bronislav / 62 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Karlovarsko ženy - ženy Rotava 3 r.m. | Připravuje se | Karlovarský kraj - Slovanský dům - Rotava | Dvorský Bronislav / 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master MSK dvojice muži - dvojice muži | Připravuje se | Moravskoslezský kraj - Kulturní dům - Ostrava-Bártovice | Obluk Ladislav / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master MSK dvojice ženy - dvojice ženy | Připravuje se | Moravskoslezský kraj - Kulturní dům - Ostrava-Bártovice | Obluk Ladislav / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master MSK ženy - ženy | Připravuje se | Moravskoslezský kraj - Kulturní dům - Ostrava-Bártovice | Obluk Ladislav / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Olomoucko dvojice muži - RM muži dvojice | Připravuje se | Olomoucký kraj - Sportovní klub Véska - Dolany | Špička Zdeněk / 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Olomoucko dvojice ženy - RM ženy dvojice | Připravuje se | Olomoucký kraj - Sportovní klub Véska - Dolany | Špička Zdeněk / 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Olomoucko muži - RM muži jednotlivci | Připravuje se | Olomoucký kraj - Sportovní klub Véska - Dolany | Špička Zdeněk / 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Olomoucko ženy - RM ženy jednotlivci | Připravuje se | Olomoucký kraj - Sportovní klub Véska - Dolany | Špička Zdeněk / 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Plzeňska - dv. muži (Švýcar) - Muži dvojice | Připravuje se | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Plzeňska - dv. ženy (Švýcar) - Ženy dvojice | Připravuje se | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice muži - III. RM 2024 Muži dvojice | Připravuje se | Jihočeský kraj - Chotýčany - Chotýčany | Hudák Radek / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženy - III. RM 2024 Ženy dvojice | Připravuje se | Jihočeský kraj - Chotýčany - Chotýčany | Hudák Radek / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ - III. RM 2024 Mládež | Připravuje se | Jihočeský kraj - Chotýčany - Chotýčany | Hudák Radek / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy - III. RM 2024 Ženy | Připravuje se | Jihočeský kraj - Chotýčany - Chotýčany | Hudák Radek / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Ústecka - dv. muži (švýcar) - dvojice muži ULK | Připravuje se | Ústecký kraj - KD - Dobroměřice | Baráková Markéta / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 1 | 2 | 3 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2963 |