Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20.04.2024 - Open bez započítání do žebříčků - III. RM 2024 Odpadlíci | Připravuje se | Jihočeský kraj - Chotýčany - Chotýčany | Hudák Radek / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
31.03.2024 - Open Libereckého kraje - dvojice - Velikonoční turnaj - dvojice | Připravuje se | Liberecký kraj - Restaurace Bažiny - Hrádek nad Nisou | Doležalová Sandra / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
31.03.2024 - Open Libereckého kraje - dvojice - Velikonoční turnaj - dvojice | Připravuje se | Liberecký kraj - Restaurace Bažiny - Hrádek nad Nisou | Doležalová Sandra / 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
31.03.2024 - Open Libereckého kraje - dvojice - Velikonoční Turnaj 701 DKO | Připravuje se | Liberecký kraj - Sport bar Honda - Česká Lípa | Till Radek / 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
31.03.2024 - Open Libereckého kraje - muži - Velikonoční turnaj - muži | Připravuje se | Liberecký kraj - Restaurace Bažiny - Hrádek nad Nisou | Doležalová Sandra / 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
31.03.2024 - Open Libereckého kraje - muži - Velikonoční turnaj-Muži | Připravuje se | Liberecký kraj - Sport bar Honda - Česká Lípa | Till Radek / 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
31.03.2024 - Open Libereckého kraje - ženy - Velikonoční turnaj - ženy | Připravuje se | Liberecký kraj - Restaurace Bažiny - Hrádek nad Nisou | Doležalová Sandra / 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
31.03.2024 - Open Libereckého kraje - ženy - Velikonoční turnaj-Ženy | Připravuje se | Liberecký kraj - Sport bar Honda - Česká Lípa | Till Radek / 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.03.2024 - JC Žerotín Hospoda - Velikonoční turnaj | Připravuje se | Ústecký kraj - Zerocka hospoda - Žerotín | Konejl Josef / 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30.03.2024 - Open Ústeckého kraje - Velikonoční OPEN u Vaders vol.2 | Připravuje se | Ústecký kraj - Loutkárna - Litvínov | Dostál Václav / 19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.03.2024 - Nominační RGP muži (DKO) - RGmuži | Připravuje se | Unie šipkových organizací - Dům kultury - Žďár nad Sázavou | Uhříček Břetislav / 59 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.03.2024 - Nominační RGP ženy (DKO) - RGženy | Připravuje se | Unie šipkových organizací - Dům kultury - Žďár nad Sázavou | Uhříček Břetislav / 17 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.03.2024 - RGP dvojice muži (SK&KO) - DVmuži | Připravuje se | Unie šipkových organizací - Dům kultury - Žďár nad Sázavou | Uhříček Břetislav / 28 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.03.2024 - RGP dvojice ženy (SK&KO) - DVženy | Připravuje se | Unie šipkových organizací - Dům kultury - Žďár nad Sázavou | Uhříček Břetislav / 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.03.2024 - TOP RGP 12 - Tženy | Připravuje se | Unie šipkových organizací - Dům kultury - Žďár nad Sázavou | Uhříček Břetislav / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23.03.2024 - TOP RGP 24 - Tmuži | Připravuje se | Unie šipkových organizací - Dům kultury - Žďár nad Sázavou | Uhříček Břetislav / 24 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.03.2024 - Lokálna liga Žilina - 501 D.O. | Připravuje se | Slovensko - Kolkáreň Tulák - Žilina | Gráč Dušan / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.03.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 501 DO (startovné 100 Kč) | Připravuje se | Karlovarský kraj - Pension Regrus - Jáchymov | Čech Rostislav / 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.03.2024 - RGP dvojice mixy (SK&KO) - MIX | Připravuje se | Unie šipkových organizací - Dům kultury - Žďár nad Sázavou | Uhříček Břetislav / 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22.03.2024 - RGP zahřívák - 501MO | Připravuje se | Unie šipkových organizací - Dům kultury - Žďár nad Sázavou | Uhříček Břetislav / 24 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.03.2024 - JC Jablonec nad Nisou U Nádraží - Jackpot 19 | Připravuje se | Liberecký kraj - U Nádraží - Jablonec nad Nisou | Nový Petr / 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.03.2024 - JC Varnsdorf Pivnice Kovárna - Jackpot cup Kovárna 40 | Připravuje se | Liberecký kraj - Kovárna - Varnsdorf | Míka Lukáš / 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.03.2024 - JC Rumburk Boston Bistro Bar - 501 DO | Připravuje se | Liberecký kraj - Boston Bistro - Rumburk | Skramužská Jana / 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.03.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Stará Chodovská - JOKY | Připravuje se | Karlovarský kraj - JOKY - Stará Chodovská | Zazvonil Stanislav / 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18.03.2024 - PP Tour - zvýhodněný - 10.kolo, DKO/501DO | Připravuje se | Pardubický kraj - Bowling Dubina - Pardubice | Goláň Radek / 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - Jackpot cup | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Hospoda U hřiště - Milotice nad Opavou | Machátová Tereza / 8 | 17.03.2024 16:00:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2024 - ČDS Cup Olomouc IV. - ČDS Cup Olomouc IV. | Odehráno | Olomoucký kraj - Pivnice Zenit - Olomouc | Doubravová Tereza / 13 | 17.03.2024 16:00:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2024 - ČDS Cup Prostějov II. - ČDS cup | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 30 | 17.03.2024 16:35:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - 501DKO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Hospůdka Meteor - Vratimov | Mališ Ondřej / 13 | 17.03.2024 15:02:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Filípek | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Miapr - Ostrava | Schneider Petr / 14 | 17.03.2024 15:00:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Martin Stadtherr | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Majáček - Karviná | Stadtherr Martin / 8 | 17.03.2024 17:02:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - open majaček | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Majáček - Karviná | Stadtherr Martin / 8 | 17.03.2024 15:54:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson-Miapr Cup 26/35 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Řízkárna u Orla - Ostrava | Vajdíková Ivana / 18 | 17.03.2024 17:43:37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2024 - Lokálna liga Vrútky - 25.kolo501DO | Odehráno | Slovensko - RC Mlyn - Vrútky | Bartoš Stanislav / 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2024 - Lokálna liga Vrútky - ženy - 22.kolo 501DO | Odehráno | Slovensko - RC Mlyn - Vrútky | Bartoš Stanislav / 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2024 - MJM Open - Tatran Kohoutovice II - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Tatran - Brno | Pokorný Michal / 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2024 - Open Olomoucko smíšený - Open turnaj Zenit | Odehráno | Olomoucký kraj - Pivnice Zenit - Olomouc | Doubravová Tereza / 9 | 17.03.2024 18:32:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2024 - Open Olomoucko smíšený - Split 40 | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 14 | 17.03.2024 18:55:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17.03.2024 - Z pekárny do Elposu cup - 501 DO | Odehráno | Zlínský kraj - Pekárna bar Trávníky - Vsetín | Valchářová Kateřina / 19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Bistro U Štěpánků - dvojice - 301 MO+ cricket | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - U Štěpánků - Běleč nad Orlicí | Štěpánek Pavel / 8 | 16.03.2024 17:51:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Bistro U Štěpánků - základ. - 301 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - U Štěpánků - Běleč nad Orlicí | Štěpánek Pavel / 14 | 16.03.2024 15:20:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Bistro U Štěpánků - základ. - 301 MO odpadlíci | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - U Štěpánků - Běleč nad Orlicí | Štěpánek Pavel / 10 | 16.03.2024 21:27:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Buldoc Cup Moravská Třebová - 501 DO | Odehráno | Pardubický kraj - Na Růžku - Moravská Třebová | Bádal Ludvík / 11 | 16.03.2024 18:34:42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Double Open MSVČ muži - Muži 501 DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký Třebešov | Formanová Monika / 45 | 16.03.2024 11:01:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Double Open MSVČ smíšený - Doplňkový | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký Třebešov | Formanová Monika / 11 | 16.03.2024 19:01:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Double Open MSVČ ženy - Ženy 501 DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký Třebešov | Formanová Monika / 21 | 16.03.2024 11:38:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Double Open PWS dvojic - 501 double KO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký Třebešov | Formanová Monika / 32 | 16.03.2024 15:11:28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Šikmá | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Šikmá plocha - Nový Jičín | Cahel Jaromír / 19 | 16.03.2024 18:05:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - JC Děčín Sport Bar Florida - JC Děčín Sport Bar Florida | Odehráno | Ústecký kraj - FLORIDA - Děčín | Hrnčíř Zbyněk / 9 | 16.03.2024 17:00:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16.03.2024 - JC Dušníky restaurace u Dina - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - Cowhand klub - Dušníky 90 | Kutzler Martin / 18 | 16.03.2024 20:01:19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 1 | 2 | 3 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 55622 |