Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Zrušit filtry

Od: Do:
Datum - Název

Stav

Kraj / Hrací místo

Rozhodčí / Počet hráčů
Start turnaje
20.05.2019 - A Pracovní Varan muži - klubový openOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Rubín - OstravaOzdinec Jiří / 2820.05.2019 17:11:13
20.05.2019 - A Pracovní Varan muži - klubový openOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Rubín - OstravaObluk Ladislav / 2820.05.2019 17:11:12
19.05.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - 15.5.Lib. letní házení - Klub44- zvyhodnOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Klub 44 - Liberec / 1919.05.2019 09:42:14
19.05.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - VagonOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - U Vagonu - Velký TřebešovFormanová Monika / 919.05.2019 21:36:41
19.05.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - ZKOUŠKAOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Hostinec Ustudny - LudslaviceDobrovolný Vratislav / 519.05.2019 17:56:42
19.05.2019 - Reg.Master Zlínsko dvojice muži - Turnaj Master dvojice mužiOdehránoZlínský kraj - Bar Trávníky - VsetínŠpička Zdeněk / 2619.05.2019 11:13:40
19.05.2019 - Reg.Master Zlínsko dvojice ženy - Turnaj Master dvojice ženyOdehránoZlínský kraj - Bar Trávníky - VsetínŠpička Zdeněk / 1019.05.2019 11:08:50
19.05.2019 - Reg.Master Zlínsko muži - Master turnaj jednotlivci mužiOdehránoZlínský kraj - Bar Trávníky - VsetínŠpička Zdeněk / 2419.05.2019 14:22:08
19.05.2019 - Reg.Master Zlínsko ženy - Turnaj Master jednotlivci ženyOdehránoZlínský kraj - Bar Trávníky - VsetínŠpička Zdeněk / 1119.05.2019 14:23:34
18.05.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - Open OdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Sportbar Hostivař - Praha Zikmund Petr / 1218.05.2019 23:43:49
18.05.2019 - Jackpot Cup muži finále - JC finále Proboštov - mužiOdehránoÚstecký kraj - Sokolovna - ProboštovBaráková Markéta / 20618.05.2019 11:34:21
18.05.2019 - Jackpot Cup ženy finále - JC - finále Proboštov - ženyOdehránoÚstecký kraj - Sokolovna - ProboštovBaráková Markéta / 7518.05.2019 11:24:53
18.05.2019 - Master KHK-S dvojice muži - Dvojice mužiOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Hankův dům - Dvůr KrálovéVylíčil Ondřej / 4218.05.2019 15:58:41
18.05.2019 - Master KHK-S dvojice ženy - Dvojice ženyOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Hankův dům - Dvůr KrálovéVylíčil Ondřej / 2218.05.2019 15:54:53
18.05.2019 - Master KHK-S mládež - Master mládežOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Hankův dům - Dvůr KrálovéVylíčil Ondřej / 618.05.2019 09:56:13
18.05.2019 - Master KHK-S mládež - Open mládežeOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Hankův dům - Dvůr KrálovéVylíčil Ondřej / 618.05.2019 11:46:55
18.05.2019 - Nominační Master KHK-S muži - NM mužiOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Hankův dům - Dvůr KrálovéVylíčil Ondřej / 5718.05.2019 11:20:02
18.05.2019 - Nominační Master KHK-S ženy - NM ženyOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Hankův dům - Dvůr KrálovéVylíčil Ondřej / 2318.05.2019 12:20:55
18.05.2019 - Nominační RM Plzeňska (s TOP) - muži - RM OKO MOdehránoPlzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - PlzeňŠmrha Jan / 2418.05.2019 15:03:55
18.05.2019 - Open KHK-S jednotlivci - High ScoreOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Hankův dům - Dvůr KrálovéVylíčil Ondřej / 1818.05.2019 14:20:11
18.05.2019 - Open KHK-S jednotlivci - OpenOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Hankův dům - Dvůr KrálovéVylíčil Ondřej / 1418.05.2019 18:36:25
18.05.2019 - Open KHK-S jednotlivci - Zahřívák 1 301 DIOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Hankův dům - Dvůr KrálovéVylíčil Ondřej / 2518.05.2019 08:58:12
18.05.2019 - Open KHK-S jednotlivci - Zahřívák 2 301 DIOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Hankův dům - Dvůr KrálovéVylíčil Ondřej / 1918.05.2019 09:21:08
18.05.2019 - Open Ústeckého kraje - OdpadlíciOdehránoÚstecký kraj - Sokolovna - ProboštovBaráková Markéta / 6418.05.2019 14:51:56
18.05.2019 - Reg.Master Olomoucko dvojice muži - Master turnaj dvojic mužůOdehránoOlomoucký kraj - Sokolovna U Žida - OlomoucŠpička Zdeněk / 5818.05.2019 11:05:01
18.05.2019 - Reg.Master Olomoucko dvojice ženy - Master turnaj dvojic ženOdehránoOlomoucký kraj - Sokolovna U Žida - OlomoucŠpička Zdeněk / 1818.05.2019 11:09:36
18.05.2019 - Reg.Master Olomoucko muži - Master turnaj jednotlivci mužiOdehránoOlomoucký kraj - Sokolovna U Žida - OlomoucŠpička Zdeněk / 6018.05.2019 14:46:47
18.05.2019 - Reg.Master Olomoucko ženy - Master turnaj jednotlivci ženyOdehránoOlomoucký kraj - Sokolovna U Žida - OlomoucŠpička Zdeněk / 2018.05.2019 14:52:06
18.05.2019 - Reg.Master Plzeňského kraje - dv. muži - RM OKO M dvojiceOdehránoPlzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - PlzeňŠmrha Jan / 3018.05.2019 12:43:49
18.05.2019 - Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženy - RM OKO Ž dvojiceOdehránoPlzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - PlzeňŠmrha Jan / 1218.05.2019 21:21:41
18.05.2019 - Reg.Master Plzeňského kraje - ženy - RM OKO ŽOdehránoPlzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - PlzeňŠmrha Jan / 1018.05.2019 17:10:32
17.05.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - 10OdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Na Puškvorci - Velké SvatoňoviceSvoboda Libor / 1217.05.2019 18:55:56
17.05.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - 2.DODO cup PřerovOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Sportbar Atláč - Přerov Doudová Šárka / 1617.05.2019 06:43:11
17.05.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - Cukrárna NáchodOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Cukrárna - NáchodSemerák Tomáš / 1119.05.2019 23:46:19
17.05.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - Cyrhoza Cup U PéciOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Restaurace U Péci - KokonínSrnová Barbora / 1217.05.2019 19:06:42
17.05.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - MUŽI - DARTS PUB u MatyhoOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - DARTS PUB - Hradec KrálovéDouda Petr / 1317.05.2019 19:15:49
17.05.2019 - A Pracovní Varan ženy - ŽENY - DARTS PUB u MatyhoOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - DARTS PUB - Hradec KrálovéDouda Petr / 717.05.2019 22:56:19
16.05.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - Blanka TicháOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Beseda - Hrob / 616.05.2019 09:50:58
16.05.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - Žíla Open-2019 OdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Club-Bar U Žíly - ChodovPetrželka Miloš / 1416.05.2019 14:57:40
16.05.2019 - Open KHK-S doplňkový jednotlivci - DDOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - ÚpiceBedlivý Pavel / 816.05.2019 21:01:41
16.05.2019 - Šipkový šestiboj - muži - 2 Šipkový šestiboj 2019 mužiOdehránoZlínský kraj - Herna Bar Trávníky - VsetínBayerová Jana / 716.05.2019 21:06:36
16.05.2019 - Šipkový šestiboj - ženy - 2 Šipkový šestiboj 2019 ženyOdehránoZlínský kraj - Herna Bar Trávníky - VsetínBayerová Jana / 816.05.2019 21:08:57
16.05.2019 - Skalka Cup - HLOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - ÚpiceBedlivý Pavel / 1016.05.2019 20:22:46
15.05.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - Studna cup 2019 , 2. turnajOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Hostinec Ustudny - LudslaviceDobrovolný Vratislav / 1415.05.2019 18:31:49
15.05.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - WolfOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - U Vlčků - Rtyně v PodkrkonošíVlk Martin / 1115.05.2019 19:07:55
15.05.2019 - O pohár Sparty - HlavniOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Apríl bar - ÚpiceBedlivý Pavel / 1615.05.2019 19:17:35
15.05.2019 - O pohár Sparty doplňkový - Doplnkač OdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Apríl bar - ÚpiceBedlivý Pavel / 1415.05.2019 21:51:14
15.05.2019 - Orel Dart Open (Maršovák) - MaršovákOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Sedmička - TrutnovHorák Karel / 2816.05.2019 06:16:21
15.05.2019 - Vítězná středa - Středa č.20OdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Sportcentrum - VítěznáHilčík Petr / 1215.05.2019 18:50:26
14.05.2019 - A Pracovní Varan dvojice - 140519dvojOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - U Jána - KolínZápotocký Jiří / 814.05.2019 19:16:28

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152 | 153 | 154 | 155 | 156 | 157 | 158 | 159 | 160 | 161 | 162 | 163 | 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181 | 182 | 183 | 184 | 185 | 186 | 187 |
Turnajů: 9311


Turnaje



Unie šipkových organizací České republiky z.s.
Adresa: Za Školou 178, Trutnov 54101
IČ: 69154431

Sekretář: Uhříček Břetislav
Telefon: 777 065 519
Email: sekretariatsipky.org

© 2020 Insion.cz