Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 27.01.2020 |
Název | 501 DO, MO |
Rozhodčí | Masopustová Jana |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | TP Herna 999 Krupka |
Místo | Herna 999, Krupka |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brudna Josef [CZE007352] | |
Fafláková Zdeňka [CZE041613] | |
Hlous Tomáš [CZE026335] | |
Kuzár Petr [CZE051246] | |
Masopustová Jana [CZE039221] | |
Mokrý Roman [CZE054520] | |
Schneider Petr [CZE052074] | |
Schneiderová Marie [CZE048419] | |
Slába Jiří [CZE049116] | |
Vagner Linda [CZE054519] |
- Mokrý Roman0
Mokrý Roman 1 Hlous Tomáš 0
Kuzár Petr 0 Mokrý Roman 1
Schneider Petr 0 Kuzár Petr 1 Mokrý Roman 1 Masopustová Jana 0
Fafláková Zdeňka 0 Schneider Petr 1 Mokrý Roman 1 Vagner Linda 0
Fafláková Zdeňka 1 Brudna Josef 0 Volný_los 0 Schneider Petr 1 Volný_los 0 Mokrý Roman 1 Schneiderová Marie 0 Vagner Linda 1
Volný_los 0 Fafláková Zdeňka 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Schneiderová Marie 1 Volný_los 0
Vagner Linda 1 Volný_los 0 Fafláková Zdeňka 0 Hlous Tomáš 1 Mokrý Roman 1 Volný_los 0 Kuzár Petr 1 Volný_los 0 Schneider Petr 1 Volný_los 0 Masopustová Jana 1 Volný_los 0 Schneiderová Marie 0 Slába Jiří 1 Brudna Josef 1 Volný_los 0
Vagner Linda 0 Hlous Tomáš 1 Mokrý Roman 0 Kuzár Petr 1 Schneider Petr 0 Masopustová Jana 1 Slába Jiří 1 Brudna Josef 0
Hlous Tomáš 1 Kuzár Petr 0 Masopustová Jana 0 Slába Jiří 1
Hlous Tomáš 0 Slába Jiří 1
Slába Jiří 1 Mokrý Roman 0
- Slába Jiří0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Slába Jiří [CZE049116] |
2. | Mokrý Roman [CZE054520] |
3. | Hlous Tomáš [CZE026335] |
4. | Kuzár Petr [CZE051246] |
5. | Schneider Petr [CZE052074] |
5. | Masopustová Jana [CZE039221] |
7. | Fafláková Zdeňka [CZE041613] |
7. | Vagner Linda [CZE054519] |
9. | Schneiderová Marie [CZE048419] |
9. | Brudna Josef [CZE007352] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Slába Jiří [CZE049116] |
2. | Mokrý Roman [CZE054520] |
3. | Hlous Tomáš [CZE026335] |
4. | Kuzár Petr [CZE051246] |
5. | Schneider Petr [CZE052074] |
5. | Masopustová Jana [CZE039221] |
7. | Fafláková Zdeňka [CZE041613] |
7. | Vagner Linda [CZE054519] |
9. | Schneiderová Marie [CZE048419] |
9. | Brudna Josef [CZE007352] |
Tento turnaj nemá přihlášky online