Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 26.01.2020 |
Název | Kobra starší |
Rozhodčí | Matušíková Jana |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Open mládež |
Místo | Kobra, Praha 9 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Döme Robert [CZE057172] | |
Hanuš Jan [CZE057363] | |
Kindl Matyáš [CZE063496] | |
Kovář Dominik [CZE066415] | |
Kroužek Lukáš [CZE063090] | |
Látalová Jana [CZE066463] | |
Maříková Anežka [CZE057365] | |
Okrouhlíková Sára [CZE057179] | |
Srazil Jaroslav [CZE060466] | |
Sroka Maxim [CZE062112] | |
Vlček Daniel [CZE060678] |
- Kroužek Lukáš0
Kroužek Lukáš 1 Vlček Daniel 0
Kroužek Lukáš 1 Kindl Matyáš 0
Kroužek Lukáš 1 Srazil Jaroslav 0 Döme Robert 0 Kindl Matyáš 1
Kroužek Lukáš 1 Okrouhlíková Sára 0 Hanuš Jan 0 Döme Robert 1
Látalová Jana 0 Kroužek Lukáš 1 Volný_los 0 Okrouhlíková Sára 1 Kovář Dominik 0 Hanuš Jan 1 Döme Robert 1 Maříková Anežka 0
Volný_los 0 Látalová Jana 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Kovář Dominik 1 Döme Robert 1 Volný_los 0
Srazil Jaroslav 1 Volný_los 0 Látalová Jana 0 Maříková Anežka 1 Hanuš Jan 1 Volný_los 0 Vlček Daniel 1 Volný_los 0 Okrouhlíková Sára 1 Volný_los 0 Kindl Matyáš 1 Kovář Dominik 0 Döme Robert 0 Sroka Maxim 1 Kroužek Lukáš 1 Volný_los 0
Srazil Jaroslav 1 Maříková Anežka 0 Hanuš Jan 0 Vlček Daniel 1 Okrouhlíková Sára 0 Kindl Matyáš 1 Sroka Maxim 1 Kroužek Lukáš 0
Srazil Jaroslav 0 Vlček Daniel 1 Kindl Matyáš 0 Sroka Maxim 1
Vlček Daniel 0 Sroka Maxim 1
Sroka Maxim 1 Kroužek Lukáš 0
- Sroka Maxim0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Sroka Maxim [CZE062112] |
2. | Kroužek Lukáš [CZE063090] |
3. | Vlček Daniel [CZE060678] |
4. | Kindl Matyáš [CZE063496] |
5. | Srazil Jaroslav [CZE060466] |
5. | Döme Robert [CZE057172] |
7. | Okrouhlíková Sára [CZE057179] |
7. | Hanuš Jan [CZE057363] |
9. | Látalová Jana [CZE066463] |
9. | Kovář Dominik [CZE066415] |
9. | Maříková Anežka [CZE057365] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Sroka Maxim [CZE062112] |
2. | Kroužek Lukáš [CZE063090] |
3. | Vlček Daniel [CZE060678] |
4. | Kindl Matyáš [CZE063496] |
5. | Srazil Jaroslav [CZE060466] |
5. | Döme Robert [CZE057172] |
7. | Okrouhlíková Sára [CZE057179] |
7. | Hanuš Jan [CZE057363] |
9. | Látalová Jana [CZE066463] |
9. | Kovář Dominik [CZE066415] |
9. | Maříková Anežka [CZE057365] |
Tento turnaj nemá přihlášky online