Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 27.01.2020 |
Název | PŠT o ceny |
Rozhodčí | Cuřínová Kristýna |
Počet hráčů | 25 |
Typ turnaje | Místní Open 501 DO |
Místo | Hospůdka na hřišti , Brno |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Andoniadis Lukáš [CZE025487] | |
Augusta David [CZE001578] | |
Brůžek Jan [CZE052173] | |
Cuřínová Kristýna [CZE060291] | |
Černošek Zbyněk [CZE038771] | |
Gargulák Jiří [CZE041702] | |
Gottwaldová Jana [CZE029031] | |
Hladík Jiří [CZE050991] | |
Hutárek Ladislav [CZE026951] | |
Chmelař Filip [CZE059448] | |
Chudá Martina [CZE000056] | |
Kočvárková Barbora [CZE065684] | |
Koláček Lukáš [CZE063160] | |
Kostelka Martin [CZE019339] | |
Kříž Jiří [CZE050039] | |
Kříž Libor [CZE060990] | |
Kříž Petr [CZE007393] | |
Marek Lukáš [CZE060987] | |
Nováčková Leona [CZE065818] | |
Pacek Petr [CZE062940] | |
Pokorná Tereza [CZE042274] | |
Pokorný Filip [CZE050230] | |
Svoboda Lukáš [CZE055083] | |
Valová Michaela [CZE058257] | |
Zicháček Marek [CZE061020] |
- Brůžek Jan0
Andoniadis Lukáš 0 Brůžek Jan 1
Augusta David 0 Andoniadis Lukáš 1
Augusta David 1 Hladík Jiří 0 Andoniadis Lukáš 1 Chudá Martina 0
Černošek Zbyněk 0 Augusta David 1 Pokorný Filip 0 Andoniadis Lukáš 1
Černošek Zbyněk 1 Gargulák Jiří 0 Augusta David 1 Valová Michaela 0 Koláček Lukáš 0 Pokorný Filip 1 Andoniadis Lukáš 1 Kostelka Martin 0
Černošek Zbyněk 1 Zicháček Marek 0 Augusta David 1 Hutárek Ladislav 0 Gottwaldová Jana 0 Koláček Lukáš 1 Pokorná Tereza 0 Andoniadis Lukáš 1
Chmelař Filip 0 Černošek Zbyněk 1 Zicháček Marek 1 Kříž Petr 0 Kočvárková Barbora 0 Augusta David 1 Kříž Jiří 0 Hutárek Ladislav 1 Gottwaldová Jana 1 Nováčková Leona 0 Koláček Lukáš 1 Kříž Libor 0 Cuřínová Kristýna 0 Pokorná Tereza 1 Pacek Petr 0 Andoniadis Lukáš 1
Volný_los 0 Chmelař Filip 1 Marek Lukáš 0 Zicháček Marek 1 Volný_los 0 Kočvárková Barbora 1 Kříž Jiří 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Gottwaldová Jana 1 Koláček Lukáš 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Cuřínová Kristýna 1 Pacek Petr 1 Volný_los 0
Andoniadis Lukáš 1 Volný_los 0 Svoboda Lukáš 1 Chmelař Filip 0 Valová Michaela 1 Marek Lukáš 0 Pokorná Tereza 1 Zicháček Marek 0 Chudá Martina 1 Volný_los 0 Kříž Libor 1 Kočvárková Barbora 0 Kříž Jiří 0 Gargulák Jiří 1 Nováčková Leona 1 Volný_los 0 Brůžek Jan 1 Volný_los 0 Gottwaldová Jana 0 Hutárek Ladislav 1 Koláček Lukáš 0 Augusta David 1 Kostelka Martin 1 Volný_los 0 Kříž Petr 1 Volný_los 0 Pokorný Filip 1 Cuřínová Kristýna 0 Pacek Petr 0 Černošek Zbyněk 1 Hladík Jiří 1 Volný_los 0
Andoniadis Lukáš 0 Svoboda Lukáš 1 Valová Michaela 1 Pokorná Tereza 0 Chudá Martina 1 Kříž Libor 0 Gargulák Jiří 1 Nováčková Leona 0 Brůžek Jan 1 Hutárek Ladislav 0 Augusta David 0 Kostelka Martin 1 Kříž Petr 0 Pokorný Filip 1 Černošek Zbyněk 0 Hladík Jiří 1
Svoboda Lukáš 1 Valová Michaela 0 Chudá Martina 1 Gargulák Jiří 0 Brůžek Jan 1 Kostelka Martin 0 Pokorný Filip 0 Hladík Jiří 1
Svoboda Lukáš 1 Chudá Martina 0 Brůžek Jan 1 Hladík Jiří 0
Svoboda Lukáš 1 Brůžek Jan 0
Svoboda Lukáš 1 Brůžek Jan 0
- Svoboda Lukáš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Svoboda Lukáš [CZE055083] |
2. | Brůžek Jan [CZE052173] |
3. | Andoniadis Lukáš [CZE025487] |
4. | Augusta David [CZE001578] |
5. | Hladík Jiří [CZE050991] |
5. | Chudá Martina [CZE000056] |
7. | Černošek Zbyněk [CZE038771] |
7. | Pokorný Filip [CZE050230] |
9. | Kostelka Martin [CZE019339] |
9. | Koláček Lukáš [CZE063160] |
9. | Valová Michaela [CZE058257] |
9. | Gargulák Jiří [CZE041702] |
13. | Pokorná Tereza [CZE042274] |
13. | Gottwaldová Jana [CZE029031] |
13. | Hutárek Ladislav [CZE026951] |
13. | Zicháček Marek [CZE061020] |
17. | Pacek Petr [CZE062940] |
17. | Cuřínová Kristýna [CZE060291] |
17. | Kříž Libor [CZE060990] |
17. | Nováčková Leona [CZE065818] |
17. | Kříž Jiří [CZE050039] |
17. | Kočvárková Barbora [CZE065684] |
17. | Kříž Petr [CZE007393] |
17. | Chmelař Filip [CZE059448] |
25. | Marek Lukáš [CZE060987] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Svoboda Lukáš [CZE055083] |
2. | Brůžek Jan [CZE052173] |
3. | Andoniadis Lukáš [CZE025487] |
4. | Augusta David [CZE001578] |
5. | Hladík Jiří [CZE050991] |
5. | Chudá Martina [CZE000056] |
7. | Černošek Zbyněk [CZE038771] |
7. | Pokorný Filip [CZE050230] |
9. | Kostelka Martin [CZE019339] |
9. | Koláček Lukáš [CZE063160] |
9. | Valová Michaela [CZE058257] |
9. | Gargulák Jiří [CZE041702] |
13. | Pokorná Tereza [CZE042274] |
13. | Gottwaldová Jana [CZE029031] |
13. | Hutárek Ladislav [CZE026951] |
13. | Zicháček Marek [CZE061020] |
17. | Pacek Petr [CZE062940] |
17. | Cuřínová Kristýna [CZE060291] |
17. | Kříž Libor [CZE060990] |
17. | Nováčková Leona [CZE065818] |
17. | Kříž Jiří [CZE050039] |
17. | Kočvárková Barbora [CZE065684] |
17. | Kříž Petr [CZE007393] |
17. | Chmelař Filip [CZE059448] |
25. | Marek Lukáš [CZE060987] |
Tento turnaj nemá přihlášky online