Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 20.01.2020 |
Název | Jednotlivci |
Rozhodčí | Murín Milan |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | Středočeský pohár zvýhodněný |
Místo | Bar Chrpa, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bečková Kateřina [CZE054341] | |
Doležalová Jana [CZE060946] | |
Gregovský Tomáš [CZE010613] | |
Gutvirt Petr [CZE001292] | |
Havírová Monika [CZE053877] | |
Jindra Tomáš [CZE004175] | |
Křemen Jan [CZE033388] | |
Murín Milan [CZE045639] | |
Nemeš Jan [CZE053874] | |
Poustecký Petr [CZE054340] | |
Přibil Anatolij [CZE006022] | |
Přibyl Robert [CZE063736] | |
Salwender Martin [CZE053875] | |
Sloup Vlastimil [CZE047983] | |
Strbáček Stanislav [CZE000369] |
- Gutvirt Petr0
Křemen Jan 0 Gutvirt Petr 2
Křemen Jan 2 Nemeš Jan 0
Křemen Jan 2 Přibil Anatolij 0 Nemeš Jan 1 Salwender Martin 0
Sloup Vlastimil 0 Křemen Jan 2 Nemeš Jan 2 Havírová Monika 0
Gregovský Tomáš 0 Sloup Vlastimil 2 Přibyl Robert 0 Křemen Jan 2 Jindra Tomáš 1 Nemeš Jan 2 Murín Milan 1 Havírová Monika 2
Volný_los 0 Gregovský Tomáš 1 Doležalová Jana 0 Přibyl Robert 2 Poustecký Petr 0 Jindra Tomáš 2 Bečková Kateřina 0 Murín Milan 2
Přibil Anatolij 1 Volný_los 0 Havírová Monika 1 Gregovský Tomáš 0 Gutvirt Petr 1 Doležalová Jana 0 Přibyl Robert 1 Nemeš Jan 2 Strbáček Stanislav 2 Poustecký Petr 0 Jindra Tomáš 0 Křemen Jan 1 Salwender Martin 2 Bečková Kateřina 0 Sloup Vlastimil 2 Murín Milan 0
Přibil Anatolij 1 Havírová Monika 0 Gutvirt Petr 1 Nemeš Jan 0 Strbáček Stanislav 1 Křemen Jan 0 Salwender Martin 2 Sloup Vlastimil 0
Přibil Anatolij 0 Gutvirt Petr 2 Strbáček Stanislav 2 Salwender Martin 0
Gutvirt Petr 0 Strbáček Stanislav 2
Strbáček Stanislav 0 Gutvirt Petr 2
- Gutvirt Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Gutvirt Petr [CZE001292] |
2. | Strbáček Stanislav [CZE000369] |
3. | Křemen Jan [CZE033388] |
4. | Nemeš Jan [CZE053874] |
5. | Přibil Anatolij [CZE006022] |
5. | Salwender Martin [CZE053875] |
7. | Sloup Vlastimil [CZE047983] |
7. | Havírová Monika [CZE053877] |
9. | Murín Milan [CZE045639] |
9. | Jindra Tomáš [CZE004175] |
9. | Přibyl Robert [CZE063736] |
9. | Gregovský Tomáš [CZE010613] |
13. | Doležalová Jana [CZE060946] |
13. | Poustecký Petr [CZE054340] |
13. | Bečková Kateřina [CZE054341] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Gutvirt Petr [CZE001292] |
2. | Strbáček Stanislav [CZE000369] |
3. | Křemen Jan [CZE033388] |
4. | Nemeš Jan [CZE053874] |
5. | Přibil Anatolij [CZE006022] |
5. | Salwender Martin [CZE053875] |
7. | Sloup Vlastimil [CZE047983] |
7. | Havírová Monika [CZE053877] |
9. | Murín Milan [CZE045639] |
9. | Jindra Tomáš [CZE004175] |
9. | Přibyl Robert [CZE063736] |
9. | Gregovský Tomáš [CZE010613] |
13. | Doležalová Jana [CZE060946] |
13. | Poustecký Petr [CZE054340] |
13. | Bečková Kateřina [CZE054341] |
Tento turnaj nemá přihlášky online