Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 13.01.2020 |
Název | 501MO, DO |
Rozhodčí | Masopustová Jana |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | TP Herna 999 Krupka |
Místo | Herna 999, Krupka |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brudna Josef [CZE007352] | |
Fafláková Zdeňka [CZE041613] | |
Chára Jan [CZE061717] | |
Chára Richard [CZE062250] | |
Chárová Zdenka [CZE042456] | |
Kuzár Petr [CZE051246] | |
Masopustová Jana [CZE039221] | |
Schayna Jiří [CZE055350] | |
Schneider Petr [CZE052074] | |
Schneiderová Marie [CZE048419] | |
Slába Jiří [CZE049116] |
- Kuzár Petr0
Kuzár Petr 1 Slába Jiří 0
Brudna Josef 0 Kuzár Petr 1
Brudna Josef 1 Chárová Zdenka 0 Kuzár Petr 1 Masopustová Jana 0
Brudna Josef 1 Fafláková Zdeňka 0 Schneiderová Marie 0 Kuzár Petr 1
Brudna Josef 1 Chára Jan 0 Volný_los 0 Fafláková Zdeňka 1 Schneider Petr 0 Schneiderová Marie 1 Kuzár Petr 1 Chára Richard 0
Volný_los 0 Brudna Josef 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Schneider Petr 1 Kuzár Petr 1 Volný_los 0
Schayna Jiří 1 Volný_los 0 Chára Richard 1 Brudna Josef 0 Chárová Zdenka 1 Volný_los 0 Schneiderová Marie 1 Volný_los 0 Fafláková Zdeňka 1 Volný_los 0 Schneider Petr 0 Masopustová Jana 1 Kuzár Petr 0 Slába Jiří 1 Chára Jan 1 Volný_los 0
Schayna Jiří 1 Chára Richard 0 Chárová Zdenka 1 Schneiderová Marie 0 Fafláková Zdeňka 0 Masopustová Jana 1 Slába Jiří 1 Chára Jan 0
Schayna Jiří 1 Chárová Zdenka 0 Masopustová Jana 0 Slába Jiří 1
Schayna Jiří 1 Slába Jiří 0
Schayna Jiří 1 Kuzár Petr 0
- Schayna Jiří0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Schayna Jiří [CZE055350] |
2. | Kuzár Petr [CZE051246] |
3. | Slába Jiří [CZE049116] |
4. | Brudna Josef [CZE007352] |
5. | Chárová Zdenka [CZE042456] |
5. | Masopustová Jana [CZE039221] |
7. | Fafláková Zdeňka [CZE041613] |
7. | Schneiderová Marie [CZE048419] |
9. | Chára Richard [CZE062250] |
9. | Schneider Petr [CZE052074] |
9. | Chára Jan [CZE061717] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Schayna Jiří [CZE055350] |
2. | Kuzár Petr [CZE051246] |
3. | Slába Jiří [CZE049116] |
4. | Brudna Josef [CZE007352] |
5. | Chárová Zdenka [CZE042456] |
5. | Masopustová Jana [CZE039221] |
7. | Fafláková Zdeňka [CZE041613] |
7. | Schneiderová Marie [CZE048419] |
9. | Chára Richard [CZE062250] |
9. | Schneider Petr [CZE052074] |
9. | Chára Jan [CZE061717] |
Tento turnaj nemá přihlášky online