Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 06.01.2020 |
Název | dvojice |
Rozhodčí | Bečková Kateřina |
Počet hráčů | 8 |
Typ turnaje | Středočeský pohár dvojice |
Místo | Bar Chrpa, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brodecký Adam [CZE061382], Salwender Martin [CZE053875] | |
Forman Bohumil [CZE060237], Kozelka Václav [CZE057907] | |
Havírová Monika [CZE053877], Polanský Jiří [CZE003713] | |
Jindra Tomáš [CZE004175], Bečková Kateřina [CZE054341] | |
Přibyl Robert [CZE063736], Keyzlar Michal [CZE063952] | |
Sloup Vlastimil [CZE047983], Gregovský Tomáš [CZE010613] | |
Strbáček Stanislav [CZE000369], Murín Milan [CZE045639] | |
Vohralík Vítězslav [CZE054975], Královský Martin [CZE055651] |
- Forman, Kozelka0
Přibyl, Keyzlar 0 Forman, Kozelka 1
Havírová, Polanský 0 Přibyl, Keyzlar 1
Havírová, Polanský 1 Brodecký, Salwender 0 Vohralík, Královský 0 Přibyl, Keyzlar 1
Sloup, Gregovský 0 Havírová, Polanský 1 Vohralík, Královský 2 Jindra, Bečková 0
Přibyl, Keyzlar 1 Sloup, Gregovský 0 Forman, Kozelka 1 Havírová, Polanský 0 Brodecký, Salwender 1 Vohralík, Královský 0 Jindra, Bečková 0 Strbáček, Murín 1
Přibyl, Keyzlar 0 Forman, Kozelka 1 Brodecký, Salwender 0 Strbáček, Murín 1
Forman, Kozelka 0 Strbáček, Murín 1
Strbáček, Murín 0 Forman, Kozelka 1
- Forman, Kozelka0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Forman Bohumil [CZE060237], Kozelka Václav [CZE057907] |
2. | Strbáček Stanislav [CZE000369], Murín Milan [CZE045639] |
3. | Přibyl Robert [CZE063736], Keyzlar Michal [CZE063952] |
4. | Havírová Monika [CZE053877], Polanský Jiří [CZE003713] |
5. | Brodecký Adam [CZE061382], Salwender Martin [CZE053875] |
5. | Vohralík Vítězslav [CZE054975], Královský Martin [CZE055651] |
7. | Sloup Vlastimil [CZE047983], Gregovský Tomáš [CZE010613] |
7. | Jindra Tomáš [CZE004175], Bečková Kateřina [CZE054341] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Forman Bohumil [CZE060237], Kozelka Václav [CZE057907] |
2. | Strbáček Stanislav [CZE000369], Murín Milan [CZE045639] |
3. | Přibyl Robert [CZE063736], Keyzlar Michal [CZE063952] |
4. | Havírová Monika [CZE053877], Polanský Jiří [CZE003713] |
5. | Brodecký Adam [CZE061382], Salwender Martin [CZE053875] |
5. | Vohralík Vítězslav [CZE054975], Královský Martin [CZE055651] |
7. | Sloup Vlastimil [CZE047983], Gregovský Tomáš [CZE010613] |
7. | Jindra Tomáš [CZE004175], Bečková Kateřina [CZE054341] |
Tento turnaj nemá přihlášky online