Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 04.01.2020 |
Název | Turnaj odpadlíků Josefa Krejčíře |
Rozhodčí | Kuneš Karel |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | ZNEPOUŽÍVAT-Místní Open Domažlicko jedno |
Místo | Kul. Sál, Klenčí pod Čerchovem |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Brandejs Tomáš [CZE011846] | |
Dlouhá Dobromila [CZE061495] | |
Fousová Marie [CZE064557] | |
Hojda Jakub [CZE054797] | |
Chovan Miroslav [CZE001743] | |
Judák Tomáš [CZE048206] | |
Karolyi Dušan [CZE002058] | |
Konopová Lenka [CZE040923] | |
Kopecka Marie [CZE066350] | |
März Martin [CZE002229] | |
Richter Lukáš [CZE064873] | |
Sazama Václav [CZE015275] | |
Sokol Jan [CZE002851] | |
Strádal Milan [CZE021992] | |
Syrový Petr [CZE051381] | |
Šindelář David [CZE065508] |
- Sazama Václav0
Karolyi Dušan 0 Sazama Václav 1
Karolyi Dušan 1 Judák Tomáš 0
Karolyi Dušan 1 Šindelář David 0 Sokol Jan 0 Judák Tomáš 1
Karolyi Dušan 1 Strádal Milan 0 Sokol Jan 1 Hojda Jakub 0
Karolyi Dušan 1 Dlouhá Dobromila 0 Fousová Marie 0 Strádal Milan 1 Chovan Miroslav 0 Sokol Jan 1 Hojda Jakub 1 März Martin 0
Karolyi Dušan 1 Syrový Petr 0 Fousová Marie 1 Konopová Lenka 0 Chovan Miroslav 1 Brandejs Tomáš 0 Kopecka Marie 0 Hojda Jakub 1
Karolyi Dušan 0 Sazama Václav 1 März Martin 1 Syrový Petr 0 Fousová Marie 0 Sokol Jan 1 Konopová Lenka 0 Šindelář David 1 Chovan Miroslav 0 Richter Lukáš 1 Strádal Milan 1 Brandejs Tomáš 0 Judák Tomáš 1 Kopecka Marie 0 Dlouhá Dobromila 1 Hojda Jakub 0
Sazama Václav 1 März Martin 0 Sokol Jan 0 Šindelář David 1 Richter Lukáš 1 Strádal Milan 0 Judák Tomáš 1 Dlouhá Dobromila 0
Sazama Václav 1 Šindelář David 0 Richter Lukáš 1 Judák Tomáš 0
Sazama Václav 0 Richter Lukáš 1
Richter Lukáš 0 Sazama Václav 1
- Sazama Václav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Sazama Václav [CZE015275] |
2. | Richter Lukáš [CZE064873] |
3. | Karolyi Dušan [CZE002058] |
4. | Judák Tomáš [CZE048206] |
5. | Šindelář David [CZE065508] |
5. | Sokol Jan [CZE002851] |
7. | Strádal Milan [CZE021992] |
7. | Hojda Jakub [CZE054797] |
9. | März Martin [CZE002229] |
9. | Chovan Miroslav [CZE001743] |
9. | Fousová Marie [CZE064557] |
9. | Dlouhá Dobromila [CZE061495] |
13. | Syrový Petr [CZE051381] |
13. | Konopová Lenka [CZE040923] |
13. | Brandejs Tomáš [CZE011846] |
13. | Kopecka Marie [CZE066350] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Sazama Václav [CZE015275] |
2. | Richter Lukáš [CZE064873] |
3. | Karolyi Dušan [CZE002058] |
4. | Judák Tomáš [CZE048206] |
5. | Šindelář David [CZE065508] |
5. | Sokol Jan [CZE002851] |
7. | Strádal Milan [CZE021992] |
7. | Hojda Jakub [CZE054797] |
9. | März Martin [CZE002229] |
9. | Chovan Miroslav [CZE001743] |
9. | Fousová Marie [CZE064557] |
9. | Dlouhá Dobromila [CZE061495] |
13. | Syrový Petr [CZE051381] |
13. | Konopová Lenka [CZE040923] |
13. | Brandejs Tomáš [CZE011846] |
13. | Kopecka Marie [CZE066350] |
Tento turnaj nemá přihlášky online