Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 14.12.2019 |
Název | dvojice Chlumecka |
Rozhodčí | |
Počet hráčů | 8 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan dvojice |
Místo | Chlumecká, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Dvořák Aleš [CZE057422], Malina Karel [CZE030757] | |
Poc Martin [CZE013506], Kleiber Martin [CZE053049] | |
Saidl Zbyněk [CZE055711], Černý Milan [CZE015453] | |
Skořepa David [CZE042489], Cimbál Pavel [CZE031832] | |
Slugeň Jan [CZE051506], Tanglová Dominika [CZE060779] | |
Šandera Jakub [CZE023604], Krasanovská Žaneta [CZE012884] | |
Štěpánek Petr [CZE063644], Martinovský Pavel [CZE063751] | |
Vohralík Vítězslav [CZE054975], Královský Martin [CZE055651] |
- Skořepa, Cimbál0
Skořepa, Cimbál 1 Štěpánek, Martinovský 0
Šandera, Krasanovská 0 Skořepa, Cimbál 1
Vohralík, Královský 0 Šandera, Krasanovská 1 Slugeň, Tanglová 0 Skořepa, Cimbál 1
Vohralík, Královský 1 Poc, Kleiber 0 Slugeň, Tanglová 1 Dvořák, Malina 0
Vohralík, Královský 0 Skořepa, Cimbál 1 Štěpánek, Martinovský 1 Poc, Kleiber 0 Šandera, Krasanovská 1 Slugeň, Tanglová 0 Dvořák, Malina 0 Saidl, Černý 1
Skořepa, Cimbál 0 Štěpánek, Martinovský 1 Šandera, Krasanovská 0 Saidl, Černý 1
Štěpánek, Martinovský 0 Saidl, Černý 1
Saidl, Černý 1 Skořepa, Cimbál 0
- Saidl, Černý0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Saidl Zbyněk [CZE055711], Černý Milan [CZE015453] |
2. | Skořepa David [CZE042489], Cimbál Pavel [CZE031832] |
3. | Štěpánek Petr [CZE063644], Martinovský Pavel [CZE063751] |
4. | Šandera Jakub [CZE023604], Krasanovská Žaneta [CZE012884] |
5. | Vohralík Vítězslav [CZE054975], Královský Martin [CZE055651] |
5. | Slugeň Jan [CZE051506], Tanglová Dominika [CZE060779] |
7. | Poc Martin [CZE013506], Kleiber Martin [CZE053049] |
7. | Dvořák Aleš [CZE057422], Malina Karel [CZE030757] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Saidl Zbyněk [CZE055711], Černý Milan [CZE015453] |
2. | Skořepa David [CZE042489], Cimbál Pavel [CZE031832] |
3. | Štěpánek Petr [CZE063644], Martinovský Pavel [CZE063751] |
4. | Šandera Jakub [CZE023604], Krasanovská Žaneta [CZE012884] |
5. | Vohralík Vítězslav [CZE054975], Královský Martin [CZE055651] |
5. | Slugeň Jan [CZE051506], Tanglová Dominika [CZE060779] |
7. | Poc Martin [CZE013506], Kleiber Martin [CZE053049] |
7. | Dvořák Aleš [CZE057422], Malina Karel [CZE030757] |
Tento turnaj nemá přihlášky online