Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 12.12.2019 |
Název | 501DO |
Rozhodčí | Svěchota Richard |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Magic, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Böhm Tomáš [CZE052048] | |
Brouk Petr [CZE034490] | |
Döme Matěj [CZE000455] | |
Labant Milan [CZE040539] | |
Labantová Radka [CZE040489] | |
Saidl Zbyněk [CZE055711] | |
Schulte Vít [CZE052090] | |
Skala Václav [CZE057527] | |
Slugeň Jan [CZE051506] | |
Svěchota Richard [CZE051160] | |
Šimáček Petr [CZE042382] | |
Tanglová Dominika [CZE060779] |
- Brouk Petr0
Brouk Petr 1 Svěchota Richard 0
Slugeň Jan 0 Brouk Petr 1
Slugeň Jan 1 Böhm Tomáš 0 Saidl Zbyněk 0 Brouk Petr 1
Schulte Vít 0 Slugeň Jan 1 Saidl Zbyněk 1 Skala Václav 0
Döme Matěj 0 Schulte Vít 1 Slugeň Jan 1 Šimáček Petr 0 Saidl Zbyněk 1 Labantová Radka 0 Skala Václav 1 Tanglová Dominika 0
Volný_los 0 Döme Matěj 1 Slugeň Jan 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Saidl Zbyněk 1 Skala Václav 1 Volný_los 0
Böhm Tomáš 1 Volný_los 0 Tanglová Dominika 1 Döme Matěj 0 Slugeň Jan 0 Svěchota Richard 1 Labantová Radka 1 Volný_los 0 Šimáček Petr 1 Volný_los 0 Saidl Zbyněk 0 Brouk Petr 1 Schulte Vít 1 Skala Václav 0 Labant Milan 1 Volný_los 0
Böhm Tomáš 1 Tanglová Dominika 0 Svěchota Richard 1 Labantová Radka 0 Šimáček Petr 0 Brouk Petr 1 Schulte Vít 0 Labant Milan 1
Böhm Tomáš 0 Svěchota Richard 1 Brouk Petr 0 Labant Milan 1
Svěchota Richard 0 Labant Milan 1
Labant Milan 0 Brouk Petr 1
- Brouk Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Brouk Petr [CZE034490] |
2. | Labant Milan [CZE040539] |
3. | Svěchota Richard [CZE051160] |
4. | Slugeň Jan [CZE051506] |
5. | Böhm Tomáš [CZE052048] |
5. | Saidl Zbyněk [CZE055711] |
7. | Schulte Vít [CZE052090] |
7. | Skala Václav [CZE057527] |
9. | Döme Matěj [CZE000455] |
9. | Šimáček Petr [CZE042382] |
9. | Labantová Radka [CZE040489] |
9. | Tanglová Dominika [CZE060779] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Brouk Petr [CZE034490] |
2. | Labant Milan [CZE040539] |
3. | Svěchota Richard [CZE051160] |
4. | Slugeň Jan [CZE051506] |
5. | Böhm Tomáš [CZE052048] |
5. | Saidl Zbyněk [CZE055711] |
7. | Schulte Vít [CZE052090] |
7. | Skala Václav [CZE057527] |
9. | Döme Matěj [CZE000455] |
9. | Šimáček Petr [CZE042382] |
9. | Labantová Radka [CZE040489] |
9. | Tanglová Dominika [CZE060779] |
Tento turnaj nemá přihlášky online