Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 10.12.2019 |
Název | 501DO |
Rozhodčí | Labantová Radka |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | Středočeský pohár základní |
Místo | Na Cibulkách , Praha 3 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Döme Matěj [CZE000455] | |
Dvořák Miloš [CZE000960] | |
Kameník Tomáš [CZE062967] | |
Kotek Tomáš [CZE065378] | |
Labant Milan [CZE040539] | |
Labantová Radka [CZE040489] | |
Popďakunik Lukáš [CZE018951] | |
Slabý Jaroslav [CZE060607] | |
Stanko Jindřich [CZE010235] | |
Strachotová Blanka [CZE065773] | |
Svěchota Richard [CZE051160] | |
Šimák Jan [CZE060820] | |
Šimunková Petra Johana [CZE058621] | |
Vankát Karel [CZE062361] | |
Zedník Martin [CZE061550] |
- Popďakunik Lukáš0
Popďakunik Lukáš 1 Labant Milan 0
Kotek Tomáš 0 Popďakunik Lukáš 1
Svěchota Richard 0 Kotek Tomáš 1 Döme Matěj 0 Popďakunik Lukáš 1
Slabý Jaroslav 0 Svěchota Richard 1 Döme Matěj 1 Dvořák Miloš 0
Šimunková Petra Johana 0 Slabý Jaroslav 1 Svěchota Richard 1 Vankát Karel 0 Stanko Jindřich 0 Döme Matěj 1 Dvořák Miloš 1 Strachotová Blanka 0
Volný_los 0 Šimunková Petra Johana 1 Svěchota Richard 1 Labantová Radka 0 Zedník Martin 0 Stanko Jindřich 1 Šimák Jan 0 Dvořák Miloš 1
Strachotová Blanka 1 Volný_los 0 Šimunková Petra Johana 0 Kotek Tomáš 1 Svěchota Richard 0 Döme Matěj 1 Labantová Radka 0 Kameník Tomáš 1 Zedník Martin 0 Vankát Karel 1 Labant Milan 1 Stanko Jindřich 0 Popďakunik Lukáš 1 Šimák Jan 0 Slabý Jaroslav 1 Dvořák Miloš 0
Strachotová Blanka 0 Kotek Tomáš 1 Döme Matěj 0 Kameník Tomáš 1 Vankát Karel 0 Labant Milan 1 Popďakunik Lukáš 1 Slabý Jaroslav 0
Kotek Tomáš 0 Kameník Tomáš 1 Labant Milan 1 Popďakunik Lukáš 0
Kameník Tomáš 1 Labant Milan 0
Kameník Tomáš 0 Popďakunik Lukáš 1
- Popďakunik Lukáš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Popďakunik Lukáš [CZE018951] |
2. | Kameník Tomáš [CZE062967] |
3. | Labant Milan [CZE040539] |
4. | Kotek Tomáš [CZE065378] |
5. | Svěchota Richard [CZE051160] |
5. | Döme Matěj [CZE000455] |
7. | Slabý Jaroslav [CZE060607] |
7. | Dvořák Miloš [CZE000960] |
9. | Strachotová Blanka [CZE065773] |
9. | Stanko Jindřich [CZE010235] |
9. | Vankát Karel [CZE062361] |
9. | Šimunková Petra Johana [CZE058621] |
13. | Labantová Radka [CZE040489] |
13. | Zedník Martin [CZE061550] |
13. | Šimák Jan [CZE060820] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Popďakunik Lukáš [CZE018951] |
2. | Kameník Tomáš [CZE062967] |
3. | Labant Milan [CZE040539] |
4. | Kotek Tomáš [CZE065378] |
5. | Svěchota Richard [CZE051160] |
5. | Döme Matěj [CZE000455] |
7. | Slabý Jaroslav [CZE060607] |
7. | Dvořák Miloš [CZE000960] |
9. | Strachotová Blanka [CZE065773] |
9. | Stanko Jindřich [CZE010235] |
9. | Vankát Karel [CZE062361] |
9. | Šimunková Petra Johana [CZE058621] |
13. | Labantová Radka [CZE040489] |
13. | Zedník Martin [CZE061550] |
13. | Šimák Jan [CZE060820] |
Tento turnaj nemá přihlášky online