Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 07.12.2019 |
Název | jednotlivci Chlumecka |
Rozhodčí | |
Počet hráčů | 30 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Chlumecká, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Barva Tomáš [CZE062951] | |
Batista Libor [CZE059204] | |
Benák Lubomír [CZE066108] | |
Davídek David [CZE063408] | |
Dostálek Stanislav [CZE050157] | |
Dušek Martin [CZE012095] | |
Fiala Stanislav [CZE045099] | |
Filipíková Petra [CZE047771] | |
Kačena Ondřej [CZE029346] | |
Kaleta Martin [CZE040463] | |
Kašpar Jakub [CZE008157] | |
Kleiber Martin [CZE053049] | |
Komyšáková Iveta [CZE037804] | |
Kopecký Jakub [CZE055712] | |
Krasanovská Žaneta [CZE012884] | |
Materna Tomáš [CZE062422] | |
Nerušil Marek [CZE059026] | |
Pospíšil Tomáš [CZE062950] | |
Přibyl Robert [CZE063736] | |
Pustaj Lukáš [CZE066109] | |
Seidel Petr [CZE033060] | |
Skopalík Zbyněk [CZE004213] | |
Srba Michal [CZE001256] | |
Šandera Jakub [CZE023604] | |
Šedivák Pavel [CZE003140] | |
Talianová Anna Marie [CZE052551] | |
Tomášová Jarmila [CZE056859] | |
Ulovec Jindřich [CZE005602] | |
Vobořil Rudolf [CZE062306] | |
Závorová Markéta [CZE052749] |
- Skopalík Zbyněk0
Skopalík Zbyněk 1 Kašpar Jakub 0
Vobořil Rudolf 0 Skopalík Zbyněk 1
Fiala Stanislav 0 Vobořil Rudolf 1 Skopalík Zbyněk 1 Přibyl Robert 0
Dušek Martin 0 Fiala Stanislav 1 Kleiber Martin 0 Skopalík Zbyněk 1
Dušek Martin 1 Srba Michal 0 Fiala Stanislav 1 Kačena Ondřej 0 Ulovec Jindřich 0 Kleiber Martin 1 Materna Tomáš 0 Skopalík Zbyněk 1
Tomášová Jarmila 0 Dušek Martin 1 Fiala Stanislav 1 Seidel Petr 0 Ulovec Jindřich 1 Závorová Markéta 0 Barva Tomáš 0 Materna Tomáš 1
Filipíková Petra 0 Tomášová Jarmila 1 Pospíšil Tomáš 0 Dušek Martin 1 Fiala Stanislav 1 Šedivák Pavel 0 Batista Libor 0 Seidel Petr 1 Ulovec Jindřich 1 Kaleta Martin 0 Komyšáková Iveta 0 Závorová Markéta 1 Barva Tomáš 1 Davídek David 0 Pustaj Lukáš 0 Materna Tomáš 1
Volný_los 0 Filipíková Petra 1 Pospíšil Tomáš 1 Talianová Anna Marie 0 Fiala Stanislav 1 Krasanovská Žaneta 0 Šandera Jakub 0 Batista Libor 1 Ulovec Jindřich 1 Benák Lubomír 0 Dostálek Stanislav 0 Komyšáková Iveta 1 Kopecký Jakub 0 Barva Tomáš 1 Pustaj Lukáš 1 Volný_los 0
Přibyl Robert 1 Volný_los 0 Materna Tomáš 1 Filipíková Petra 0 Pospíšil Tomáš 0 Kačena Ondřej 1 Davídek David 1 Talianová Anna Marie 0 Fiala Stanislav 0 Kašpar Jakub 1 Závorová Markéta 1 Krasanovská Žaneta 0 Šandera Jakub 0 Kaleta Martin 1 Srba Michal 1 Batista Libor 0 Ulovec Jindřich 0 Vobořil Rudolf 1 Seidel Petr 1 Benák Lubomír 0 Skopalík Zbyněk 1 Dostálek Stanislav 0 Komyšáková Iveta 0 Šedivák Pavel 1 Dušek Martin 1 Kopecký Jakub 0 Barva Tomáš 0 Nerušil Marek 1 Pustaj Lukáš 0 Kleiber Martin 1 Tomášová Jarmila 1 Volný_los 0
Přibyl Robert 1 Materna Tomáš 0 Kačena Ondřej 1 Davídek David 0 Kašpar Jakub 1 Závorová Markéta 0 Kaleta Martin 0 Srba Michal 1 Vobořil Rudolf 1 Seidel Petr 0 Skopalík Zbyněk 1 Šedivák Pavel 0 Dušek Martin 0 Nerušil Marek 1 Kleiber Martin 1 Tomášová Jarmila 0
Přibyl Robert 1 Kačena Ondřej 0 Kašpar Jakub 1 Srba Michal 0 Vobořil Rudolf 1 Skopalík Zbyněk 0 Nerušil Marek 1 Kleiber Martin 0
Přibyl Robert 0 Kašpar Jakub 1 Vobořil Rudolf 0 Nerušil Marek 1
Kašpar Jakub 0 Nerušil Marek 1
Nerušil Marek 1 Skopalík Zbyněk 0
- Nerušil Marek0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Nerušil Marek [CZE059026] |
2. | Skopalík Zbyněk [CZE004213] |
3. | Kašpar Jakub [CZE008157] |
4. | Vobořil Rudolf [CZE062306] |
5. | Fiala Stanislav [CZE045099] |
5. | Přibyl Robert [CZE063736] |
7. | Dušek Martin [CZE012095] |
7. | Kleiber Martin [CZE053049] |
9. | Materna Tomáš [CZE062422] |
9. | Ulovec Jindřich [CZE005602] |
9. | Kačena Ondřej [CZE029346] |
9. | Srba Michal [CZE001256] |
13. | Barva Tomáš [CZE062951] |
13. | Závorová Markéta [CZE052749] |
13. | Seidel Petr [CZE033060] |
13. | Tomášová Jarmila [CZE056859] |
17. | Pustaj Lukáš [CZE066109] |
17. | Davídek David [CZE063408] |
17. | Komyšáková Iveta [CZE037804] |
17. | Kaleta Martin [CZE040463] |
17. | Batista Libor [CZE059204] |
17. | Šedivák Pavel [CZE003140] |
17. | Pospíšil Tomáš [CZE062950] |
17. | Filipíková Petra [CZE047771] |
25. | Kopecký Jakub [CZE055712] |
25. | Dostálek Stanislav [CZE050157] |
25. | Benák Lubomír [CZE066108] |
25. | Šandera Jakub [CZE023604] |
25. | Krasanovská Žaneta [CZE012884] |
25. | Talianová Anna Marie [CZE052551] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Nerušil Marek [CZE059026] |
2. | Skopalík Zbyněk [CZE004213] |
3. | Kašpar Jakub [CZE008157] |
4. | Vobořil Rudolf [CZE062306] |
5. | Fiala Stanislav [CZE045099] |
5. | Přibyl Robert [CZE063736] |
7. | Dušek Martin [CZE012095] |
7. | Kleiber Martin [CZE053049] |
9. | Materna Tomáš [CZE062422] |
9. | Ulovec Jindřich [CZE005602] |
9. | Kačena Ondřej [CZE029346] |
9. | Srba Michal [CZE001256] |
13. | Barva Tomáš [CZE062951] |
13. | Závorová Markéta [CZE052749] |
13. | Seidel Petr [CZE033060] |
13. | Tomášová Jarmila [CZE056859] |
17. | Pustaj Lukáš [CZE066109] |
17. | Davídek David [CZE063408] |
17. | Komyšáková Iveta [CZE037804] |
17. | Kaleta Martin [CZE040463] |
17. | Batista Libor [CZE059204] |
17. | Šedivák Pavel [CZE003140] |
17. | Pospíšil Tomáš [CZE062950] |
17. | Filipíková Petra [CZE047771] |
25. | Kopecký Jakub [CZE055712] |
25. | Dostálek Stanislav [CZE050157] |
25. | Benák Lubomír [CZE066108] |
25. | Šandera Jakub [CZE023604] |
25. | Krasanovská Žaneta [CZE012884] |
25. | Talianová Anna Marie [CZE052551] |
Tento turnaj nemá přihlášky online