Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 05.12.2019 |
Název | Jackpot cup |
Rozhodčí | Toman Jaromír st. |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | JC Liberec Resturace Na Kopečku |
Místo | Na kopečku , Liberec |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
DC Kraken Dřínov (GAC) [HOST_79] | |
Hliněný Lukáš [CZE065941] | |
Churavý Tomáš [CZE061975] | |
Pavlík Josef [CZE059250] | |
Petrus Martin [CZE053018] | |
Pígl Jan [CZE043242] | |
Srp Jakub [CZE058701] | |
Toman Jaromír ml. [CZE058504] | |
Toman Jaromír st. [CZE017317] | |
Tomanová Daniela [CZE058741] |
- Pígl Jan0
Pígl Jan 2 Srp Jakub 1
Petrus Martin 0 Pígl Jan 2
Pavlík Josef 0 Petrus Martin 1 Pígl Jan 2 DC Kraken Dřínov (GAC) 0
Pavlík Josef 2 Churavý Tomáš 1 Pígl Jan 1 Tomanová Daniela 0
Hliněný Lukáš 0 Pavlík Josef 1 Volný_los 0 Churavý Tomáš 1 Volný_los 0 Pígl Jan 1 Toman Jaromír ml. 0 Tomanová Daniela 2
Volný_los 0 Hliněný Lukáš 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Toman Jaromír ml. 1 Volný_los 0
Toman Jaromír st. 1 Volný_los 0 Hliněný Lukáš 0 Tomanová Daniela 1 Pígl Jan 1 Volný_los 0 Petrus Martin 1 Volný_los 0 DC Kraken Dřínov (GAC) 1 Volný_los 0 Churavý Tomáš 1 Volný_los 0 Toman Jaromír ml. 0 Srp Jakub 2 Pavlík Josef 1 Volný_los 0
Toman Jaromír st. 1 Tomanová Daniela 0 Pígl Jan 0 Petrus Martin 2 DC Kraken Dřínov (GAC) 1 Churavý Tomáš 0 Srp Jakub 1 Pavlík Josef 0
Toman Jaromír st. 1 Petrus Martin 0 DC Kraken Dřínov (GAC) 0 Srp Jakub 1
Toman Jaromír st. 1 Srp Jakub 0
Toman Jaromír st. 1 Pígl Jan 0
- Toman Jaromír st.0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Toman Jaromír st. [CZE017317] |
2. | Pígl Jan [CZE043242] |
3. | Srp Jakub [CZE058701] |
4. | Petrus Martin [CZE053018] |
5. | Pavlík Josef [CZE059250] |
5. | DC Kraken Dřínov (GAC) [HOST_79] |
7. | Churavý Tomáš [CZE061975] |
7. | Tomanová Daniela [CZE058741] |
9. | Toman Jaromír ml. [CZE058504] |
9. | Hliněný Lukáš [CZE065941] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Toman Jaromír st. [CZE017317] |
2. | Pígl Jan [CZE043242] |
3. | Srp Jakub [CZE058701] |
4. | Petrus Martin [CZE053018] |
5. | Pavlík Josef [CZE059250] |
5. | DC Kraken Dřínov (GAC) [HOST_79] |
7. | Churavý Tomáš [CZE061975] |
7. | Tomanová Daniela [CZE058741] |
9. | Toman Jaromír ml. [CZE058504] |
9. | Hliněný Lukáš [CZE065941] |
Tento turnaj nemá přihlášky online