Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum02.12.2019
Názevjednotlivci
RozhodčíPavlát Radek
Počet hráčů17
Typ turnajeStČ pohár základní
MístoBar Chrpa, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Brodecký Adam [CZE061382]
Davídek David [CZE063408]
Doležalová Jana [CZE060946]
Havírová Monika [CZE053877]
Hořejší Jakub [CZE066089]
Jindra Tomáš [CZE004175]
Možný Michal [CZE050357]
Murín Milan [CZE045639]
Nemeš Jan [CZE053874]
Pavlát Radek [CZE045641]
Polanský Jiří [CZE003713]
Přibyl Robert [CZE063736]
Rokos Stanislav [CZE060564]
Salwender Martin [CZE053875]
Sloup Vlastimil [CZE047983]
Strbáček Stanislav [CZE000369]
Tarnoval Martin [CZE063686]
1NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
2NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
3jednotlivci
Žádné utkání
4NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
  •  Přibyl Robert0
  • Přibyl Robert2
    Rokos Stanislav0
  •  
  • Nemeš Jan0
    Přibyl Robert2
  •  
  • Polanský Jiří0
    Nemeš Jan2
  •  
  • Přibyl Robert2
    Strbáček Stanislav0
  •  
  • Polanský Jiří2
    Možný Michal0
  •  
  • Pavlát Radek0
    Přibyl Robert2
  •  
  • Sloup Vlastimil0
    Polanský Jiří2
  •  
  • Možný Michal2
    Tarnoval Martin0
  •  
  • Pavlát Radek1
    Salwender Martin0
  •  
  • Hořejší Jakub0
    Přibyl Robert2
  •  
  • Sloup Vlastimil2
    Doležalová Jana0
  •  
  • Možný Michal2
    Murín Milan0
  •  
  • Davídek David0
    Pavlát Radek1
  •  
  • Hořejší Jakub2
    Havírová Monika0
  •  
  • Sloup Vlastimil2
    Brodecký Adam0
  •  
  • Volný_los0
    Doležalová Jana1
  •  
  • Volný_los0
    Možný Michal1
  •  
  • Volný_los0
    Murín Milan1
  •  
  • Volný_los0
    Davídek David1
  •  
  • Volný_los0
    Pavlát Radek1
  •  
  • Volný_los0
    Hořejší Jakub1
  •  
  • Volný_los0
    Havírová Monika1
  •  
  • Volný_los0
    Sloup Vlastimil1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Havírová Monika1
    Volný_los0
  •  
  • Sloup Vlastimil0
    Tarnoval Martin2
  •  
  • Jindra Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Hořejší Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Pavlát Radek1
    Volný_los0
  •  
  • Polanský Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Davídek David1
    Volný_los0
  •  
  • Strbáček Stanislav1
    Volný_los0
  •  
  • Přibyl Robert1
    Volný_los0
  •  
  • Murín Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Možný Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Rokos Stanislav1
    Volný_los0
  •  
  • Doležalová Jana1
    Volný_los0
  •  
  • Salwender Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Brodecký Adam1
    Volný_los0
  •  
  • Nemeš Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Havírová Monika0
    Tarnoval Martin2
  •  
  • Jindra Tomáš2
    Hořejší Jakub0
  •  
  • Pavlát Radek0
    Polanský Jiří2
  •  
  • Davídek David0
    Strbáček Stanislav2
  •  
  • Přibyl Robert2
    Murín Milan0
  •  
  • Možný Michal0
    Rokos Stanislav2
  •  
  • Doležalová Jana1
    Salwender Martin2
  •  
  • Brodecký Adam1
    Nemeš Jan2
  •  
  • Tarnoval Martin0
    Jindra Tomáš2
  •  
  • Polanský Jiří0
    Strbáček Stanislav2
  •  
  • Přibyl Robert0
    Rokos Stanislav2
  •  
  • Salwender Martin0
    Nemeš Jan1
  •  
  • Jindra Tomáš2
    Strbáček Stanislav0
  •  
  • Rokos Stanislav2
    Nemeš Jan1
  •  
  • Jindra Tomáš2
    Rokos Stanislav0
  •  
  • Jindra Tomáš0
    Přibyl Robert2
  •  
  •  Přibyl Robert0
#Hráč nebo pár
1.Přibyl Robert [CZE063736]
2.Jindra Tomáš [CZE004175]
3.Rokos Stanislav [CZE060564]
4.Nemeš Jan [CZE053874]
5.Polanský Jiří [CZE003713]
5.Strbáček Stanislav [CZE000369]
7.Možný Michal [CZE050357]
7.Pavlát Radek [CZE045641]
9.Hořejší Jakub [CZE066089]
9.Salwender Martin [CZE053875]
9.Tarnoval Martin [CZE063686]
9.Sloup Vlastimil [CZE047983]
13.Havírová Monika [CZE053877]
13.Davídek David [CZE063408]
13.Murín Milan [CZE045639]
13.Doležalová Jana [CZE060946]
17.Brodecký Adam [CZE061382]
#Hráč nebo pár
1.Přibyl Robert [CZE063736]
2.Jindra Tomáš [CZE004175]
3.Rokos Stanislav [CZE060564]
4.Nemeš Jan [CZE053874]
5.Polanský Jiří [CZE003713]
5.Strbáček Stanislav [CZE000369]
7.Možný Michal [CZE050357]
7.Pavlát Radek [CZE045641]
9.Hořejší Jakub [CZE066089]
9.Salwender Martin [CZE053875]
9.Tarnoval Martin [CZE063686]
9.Sloup Vlastimil [CZE047983]
13.Havírová Monika [CZE053877]
13.Davídek David [CZE063408]
13.Murín Milan [CZE045639]
13.Doležalová Jana [CZE060946]
17.Brodecký Adam [CZE061382]


Turnaje


© 2019 Insion.cz