Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum02.12.2019
Názevteplický pohár 501 DO/MO
RozhodčíKropáček Jindřich
Počet hráčů13
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoKlubovna Duchcov, Duchcov
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Buka Karel [CZE041849]
Kolařík Tomáš [CZE055981]
Korba Jan [CZE051900]
Kovalčík Jaroslav [CZE062241]
Kovalčíková Kateřina [CZE062240]
Malár David [CZE045837]
Pech Jaroslav [CZE000331]
Pusch Petr [CZE054940]
Řeháčková Lucie [CZE043213]
Skramušský Josef [CZE026992]
Šulek Radim [CZE050056]
Šuleková Petra [CZE065410]
Živná Andrea [CZE036966]
1teplický pohár 501 DO/MO
Žádné utkání
2teplický pohár 501 DO/MO
Žádné utkání
  •  Malár David0
  • Malár David1
    Šulek Radim0
  •  
  • Malár David1
    Pusch Petr0
  •  
  • Buka Karel0
    Malár David1
  •  
  • Pusch Petr1
    Skramušský Josef0
  •  
  • Živná Andrea0
    Buka Karel1
  •  
  • Korba Jan0
    Pusch Petr1
  •  
  • Kolařík Tomáš0
    Živná Andrea1
  •  
  • Buka Karel1
    Kovalčík Jaroslav0
  •  
  • Kovalčíková Kateřina0
    Korba Jan1
  •  
  • Pusch Petr1
    Šuleková Petra0
  •  
  • Volný_los0
    Kolařík Tomáš1
  •  
  • Buka Karel1
    Řeháčková Lucie0
  •  
  • Volný_los0
    Kovalčíková Kateřina1
  •  
  • Pusch Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Pech Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Kolařík Tomáš0
    Šuleková Petra1
  •  
  • Buka Karel0
    Malár David1
  •  
  • Řeháčková Lucie0
    Korba Jan1
  •  
  • Kovalčík Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Šulek Radim1
    Kovalčíková Kateřina0
  •  
  • Pusch Petr0
    Skramušský Josef1
  •  
  • Živná Andrea1
    Volný_los0
  •  
  • Pech Jaroslav1
    Šuleková Petra0
  •  
  • Malár David1
    Korba Jan0
  •  
  • Kovalčík Jaroslav0
    Šulek Radim1
  •  
  • Skramušský Josef1
    Živná Andrea0
  •  
  • Pech Jaroslav1
    Malár David0
  •  
  • Šulek Radim1
    Skramušský Josef0
  •  
  • Pech Jaroslav1
    Šulek Radim0
  •  
  • Pech Jaroslav0
    Malár David1
  •  
  •  Malár David0
#Hráč nebo pár
1.Malár David [CZE045837]
2.Pech Jaroslav [CZE000331]
3.Šulek Radim [CZE050056]
4.Pusch Petr [CZE054940]
5.Buka Karel [CZE041849]
5.Skramušský Josef [CZE026992]
7.Živná Andrea [CZE036966]
7.Korba Jan [CZE051900]
9.Kolařík Tomáš [CZE055981]
9.Kovalčík Jaroslav [CZE062241]
9.Kovalčíková Kateřina [CZE062240]
9.Šuleková Petra [CZE065410]
13.Řeháčková Lucie [CZE043213]
#Hráč nebo pár
1.Malár David [CZE045837]
2.Pech Jaroslav [CZE000331]
3.Šulek Radim [CZE050056]
4.Pusch Petr [CZE054940]
5.Buka Karel [CZE041849]
5.Skramušský Josef [CZE026992]
7.Živná Andrea [CZE036966]
7.Korba Jan [CZE051900]
9.Kolařík Tomáš [CZE055981]
9.Kovalčík Jaroslav [CZE062241]
9.Kovalčíková Kateřina [CZE062240]
9.Šuleková Petra [CZE065410]
13.Řeháčková Lucie [CZE043213]


Turnaje


© 2019 Insion.cz