Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum02.12.2019
NázevCross
RozhodčíSkopalová Marcela
Počet hráčů10
Typ turnajeJackpot Cup MSK - rozhodčí
MístoCross, Frýdek-Místek
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Carbol Michal [CZE063192]
Faldyna Jan [CZE063725]
Foldyna David [CZE063430]
Kryka Dušan [CZE058997]
Kvanka Alan [CZE038509]
Malíková Naděžda [CZE046859]
Skopalová Marcela [CZE032715]
Ševčík Lukáš [CZE063191]
Vízner Jaroslav [CZE059408]
Vludarčík Milan [CZE038338]
1Cross
Žádné utkání
2Cross
Žádné utkání
  •  Kryka Dušan0
  • Kryka Dušan2
    Malíková Naděžda1
  •  
  • Kryka Dušan2
    Ševčík Lukáš1
  •  
  • Carbol Michal1
    Kryka Dušan2
  •  
  • Ševčík Lukáš2
    Vízner Jaroslav0
  •  
  • Carbol Michal2
    Foldyna David0
  •  
  • Ševčík Lukáš2
    Vludarčík Milan1
  •  
  • Skopalová Marcela0
    Carbol Michal2
  •  
  • Volný_los0
    Foldyna David1
  •  
  • Volný_los0
    Ševčík Lukáš1
  •  
  • Faldyna Jan0
    Vludarčík Milan2
  •  
  • Volný_los0
    Skopalová Marcela1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Faldyna Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Kryka Dušan1
    Volný_los0
  •  
  • Skopalová Marcela1
    Vludarčík Milan2
  •  
  • Kvanka Alan1
    Volný_los0
  •  
  • Ševčík Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Vízner Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Foldyna David1
    Volný_los0
  •  
  • Carbol Michal2
    Faldyna Jan1
  •  
  • Malíková Naděžda1
    Volný_los0
  •  
  • Kryka Dušan2
    Vludarčík Milan0
  •  
  • Kvanka Alan2
    Ševčík Lukáš1
  •  
  • Vízner Jaroslav2
    Foldyna David0
  •  
  • Carbol Michal0
    Malíková Naděžda2
  •  
  • Kryka Dušan1
    Kvanka Alan2
  •  
  • Vízner Jaroslav1
    Malíková Naděžda2
  •  
  • Kvanka Alan2
    Malíková Naděžda0
  •  
  • Kvanka Alan2
    Kryka Dušan1
  •  
  •  Kvanka Alan0
#Hráč nebo pár
1.Kvanka Alan [CZE038509]
2.Kryka Dušan [CZE058997]
3.Malíková Naděžda [CZE046859]
4.Ševčík Lukáš [CZE063191]
5.Vízner Jaroslav [CZE059408]
5.Carbol Michal [CZE063192]
7.Vludarčík Milan [CZE038338]
7.Foldyna David [CZE063430]
9.Faldyna Jan [CZE063725]
9.Skopalová Marcela [CZE032715]
#Hráč nebo pár
1.Kvanka Alan [CZE038509]
2.Kryka Dušan [CZE058997]
3.Malíková Naděžda [CZE046859]
4.Ševčík Lukáš [CZE063191]
5.Vízner Jaroslav [CZE059408]
5.Carbol Michal [CZE063192]
7.Vludarčík Milan [CZE038338]
7.Foldyna David [CZE063430]
9.Faldyna Jan [CZE063725]
9.Skopalová Marcela [CZE032715]


Turnaje


© 2019 Insion.cz