Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum30.11.2019
Název501/DO
RozhodčíMikulík Jaroslav
Počet hráčů12
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoPivnice herna Bunkr, Praha 13
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Benová Aneta [CZE062007]
Hanzlík Tomáš [CZE059881]
Kobylák Miloš [CZE004177]
Marek Pavel [CZE060107]
Matoušek Filip [CZE059366]
Matoušek Jan [CZE000927]
Mikulík Jaroslav [CZE054224]
Ohera Vladislav [CZE062215]
Oudrán Václav [CZE062105]
Rathous David [CZE062729]
Rathousová Klára [CZE062730]
Rudolf Zdeněk [CZE060261]
1NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
2NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
4NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
  •  Hanzlík Tomáš0
  • Hanzlík Tomáš2
    Mikulík Jaroslav0
  •  
  • Marek Pavel1
    Hanzlík Tomáš2
  •  
  • Marek Pavel2
    Rudolf Zdeněk1
  •  
  • Hanzlík Tomáš2
    Rathousová Klára0
  •  
  • Marek Pavel2
    Kobylák Miloš1
  •  
  • Hanzlík Tomáš2
    Rathous David0
  •  
  • Marek Pavel2
    Matoušek Filip1
  •  
  • Kobylák Miloš2
    Benová Aneta0
  •  
  • Ohera Vladislav0
    Hanzlík Tomáš2
  •  
  • Oudrán Václav0
    Rathous David2
  •  
  • Volný_los0
    Marek Pavel1
  •  
  • Kobylák Miloš1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Ohera Vladislav1
  •  
  • Oudrán Václav1
    Volný_los0
  •  
  • Rudolf Zdeněk1
    Volný_los0
  •  
  • Rathous David2
    Marek Pavel1
  •  
  • Kobylák Miloš1
    Hanzlík Tomáš2
  •  
  • Matoušek Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Benová Aneta1
    Volný_los0
  •  
  • Ohera Vladislav1
    Rathousová Klára2
  •  
  • Matoušek Filip2
    Oudrán Václav0
  •  
  • Mikulík Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Rudolf Zdeněk2
    Rathous David0
  •  
  • Hanzlík Tomáš0
    Matoušek Jan2
  •  
  • Benová Aneta0
    Rathousová Klára2
  •  
  • Matoušek Filip1
    Mikulík Jaroslav2
  •  
  • Rudolf Zdeněk0
    Matoušek Jan2
  •  
  • Rathousová Klára0
    Mikulík Jaroslav2
  •  
  • Matoušek Jan2
    Mikulík Jaroslav1
  •  
  • Matoušek Jan2
    Hanzlík Tomáš0
  •  
  •  Matoušek Jan0
#Hráč nebo pár
1.Matoušek Jan [CZE000927]
2.Hanzlík Tomáš [CZE059881]
3.Mikulík Jaroslav [CZE054224]
4.Marek Pavel [CZE060107]
5.Rudolf Zdeněk [CZE060261]
5.Rathousová Klára [CZE062730]
7.Kobylák Miloš [CZE004177]
7.Rathous David [CZE062729]
9.Oudrán Václav [CZE062105]
9.Ohera Vladislav [CZE062215]
9.Benová Aneta [CZE062007]
9.Matoušek Filip [CZE059366]
#Hráč nebo pár
1.Matoušek Jan [CZE000927]
2.Hanzlík Tomáš [CZE059881]
3.Mikulík Jaroslav [CZE054224]
4.Marek Pavel [CZE060107]
5.Rudolf Zdeněk [CZE060261]
5.Rathousová Klára [CZE062730]
7.Kobylák Miloš [CZE004177]
7.Rathous David [CZE062729]
9.Oudrán Václav [CZE062105]
9.Ohera Vladislav [CZE062215]
9.Benová Aneta [CZE062007]
9.Matoušek Filip [CZE059366]


Turnaje


© 2019 Insion.cz