Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 29.11.2019 |
Název | Klubový open - Řízkárna u Orla |
Rozhodčí | Plevová Jana |
Počet hráčů | 13 |
Typ turnaje | Klubový Open MSK - jednotlivci |
Místo | Řízkárna u Orla, Ostrava |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
[] | |
[] | |
Čanecká Lenka [CZE065501] | |
Kostka Marek [CZE055523] | |
Pavlíček Jiří [CZE058437] | |
Plevová Jana [CZE050557] | |
Ploštica Jan [CZE042998] | |
Příhoda František [CZE000457] | |
Puman Pavel [CZE062152] | |
Řeha Martin [CZE063922] | |
Sýkora Tomáš [CZE046658] | |
Šofer Jan [CZE066077] | |
Vričan Břetislav [CZE006605] |
- Sýkora Tomáš0
Ploštica Jan 0 Sýkora Tomáš 1
Puman Pavel 0 Ploštica Jan 1
Kostka Marek 0 Puman Pavel 1 Ploštica Jan 1 0
Pavlíček Jiří 0 Kostka Marek 1 Plevová Jana 0 Ploštica Jan 1
Řeha Martin 0 Pavlíček Jiří 1 Kostka Marek 1 Šofer Jan 0 0 Plevová Jana 1 Čanecká Lenka 0 Ploštica Jan 1
Volný_los 0 Řeha Martin 1 Kostka Marek 1 Vričan Břetislav 0 Volný_los 0 1 Čanecká Lenka 1 Volný_los 0
Ploštica Jan 1 Volný_los 0 Řeha Martin 0 Puman Pavel 1 Kostka Marek 0 Plevová Jana 1 Příhoda František 1 Vričan Břetislav 0 Šofer Jan 1 Volný_los 0 0 1 Sýkora Tomáš 1 Čanecká Lenka 0 Pavlíček Jiří 1 Volný_los 0
Ploštica Jan 0 Puman Pavel 1 Plevová Jana 0 Příhoda František 1 Šofer Jan 0 1 Sýkora Tomáš 1 Pavlíček Jiří 0
Puman Pavel 0 Příhoda František 1 0 Sýkora Tomáš 1
Příhoda František 1 Sýkora Tomáš 0
Příhoda František 1 Sýkora Tomáš 0
- Příhoda František0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Příhoda František [CZE000457] |
2. | Sýkora Tomáš [CZE046658] |
3. | Ploštica Jan [CZE042998] |
4. | Puman Pavel [CZE062152] |
5. | Kostka Marek [CZE055523] |
5. | [] |
7. | Pavlíček Jiří [CZE058437] |
7. | Plevová Jana [CZE050557] |
9. | Čanecká Lenka [CZE065501] |
9. | [] |
9. | Šofer Jan [CZE066077] |
9. | Řeha Martin [CZE063922] |
13. | Vričan Břetislav [CZE006605] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Příhoda František [CZE000457] |
2. | Sýkora Tomáš [CZE046658] |
3. | Ploštica Jan [CZE042998] |
4. | Puman Pavel [CZE062152] |
5. | Kostka Marek [CZE055523] |
5. | [] |
7. | Pavlíček Jiří [CZE058437] |
7. | Plevová Jana [CZE050557] |
9. | Čanecká Lenka [CZE065501] |
9. | [] |
9. | Šofer Jan [CZE066077] |
9. | Řeha Martin [CZE063922] |
13. | Vričan Břetislav [CZE006605] |
Tento turnaj nemá přihlášky online