Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum22.11.2019
NázevPátek 501
RozhodčíMatušíková Jana
Počet hráčů26
Typ turnajeStředočeský pohár zvýhodněný
MístoKobra, Praha 9- Běchovice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Brož Pavel [CZE055442]
Brožová Miloslava [CZE055441]
Businský Lukáš [CZE061030]
Döme Robert [CZE004545]
Dömeová Kamila [CZE011387]
Formánková Zdeňka [CZE065898]
Jeřala Petr [CZE001749]
Kaleta Luboš [CZE064172]
Kozák Pavel [CZE055705]
Makal Miloš [CZE048241]
Matušíková Jana [CZE047989]
Nejedlý Josef [CZE048390]
Planeta Ferdinand [CZE002375]
Procházka Filip [CZE050596]
Rupík Tibor [CZE017662]
Říha Michal [CZE062049]
Skácelová Věra [CZE063877]
Soustružník Jaroslav [CZE050326]
Soustružník Martin [CZE049978]
Strnadová Jana [CZE055779]
Šustr Drahoslav [CZE045601]
Theimerová Renata [CZE048270]
Tischer Jindřich [CZE047833]
Tischerová Pavla [CZE049525]
Vojtěchová Markéta [CZE047931]
Vrábel Jaroslav [CZE040994]
1Pátek 501
Žádné utkání
2Pátek 501
Žádné utkání
3Pátek 501
Žádné utkání
4VOLNÝ
Žádné utkání
  •  Procházka Filip0
  • Procházka Filip1
    Jeřala Petr0
  •  
  • Procházka Filip1
    Soustružník Martin0
  •  
  • Procházka Filip1
    Döme Robert0
  •  
  • Businský Lukáš0
    Soustružník Martin1
  •  
  • Procházka Filip1
    Kaleta Luboš0
  •  
  • Brož Pavel0
    Businský Lukáš1
  •  
  • Planeta Ferdinand0
    Procházka Filip1
  •  
  • Kaleta Luboš1
    Makal Miloš0
  •  
  • Brož Pavel1
    Říha Michal0
  •  
  • Nejedlý Josef0
    Businský Lukáš1
  •  
  • Planeta Ferdinand1
    Tischer Jindřich0
  •  
  • Skácelová Věra0
    Kaleta Luboš1
  •  
  • Rupík Tibor0
    Brož Pavel1
  •  
  • Šustr Drahoslav0
    Nejedlý Josef1
  •  
  • Planeta Ferdinand1
    Matušíková Jana0
  •  
  • Tischer Jindřich1
    Strnadová Jana0
  •  
  • Vojtěchová Markéta0
    Skácelová Věra1
  •  
  • Kaleta Luboš1
    Kozák Pavel0
  •  
  • Rupík Tibor1
    Soustružník Jaroslav0
  •  
  • Tischerová Pavla0
    Brož Pavel1
  •  
  • Dömeová Kamila0
    Šustr Drahoslav1
  •  
  • Theimerová Renata0
    Nejedlý Josef1
  •  
  • Volný_los0
    Planeta Ferdinand1
  •  
  • Brožová Miloslava0
    Tischer Jindřich1
  •  
  • Volný_los0
    Vojtěchová Markéta1
  •  
  • Kaleta Luboš1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Rupík Tibor1
  •  
  • Tischerová Pavla1
    Volný_los0
  •  
  • Dömeová Kamila1
    Formánková Zdeňka0
  •  
  • Theimerová Renata1
    Volný_los0
  •  
  • Nejedlý Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Vrábel Jaroslav1
    Planeta Ferdinand0
  •  
  • Brožová Miloslava0
    Šustr Drahoslav1
  •  
  • Makal Miloš1
    Tischer Jindřich0
  •  
  • Brož Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Vojtěchová Markéta0
    Procházka Filip1
  •  
  • Kaleta Luboš0
    Soustružník Martin1
  •  
  • Soustružník Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Kozák Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Rupík Tibor0
    Businský Lukáš1
  •  
  • Tischerová Pavla0
    Döme Robert1
  •  
  • Skácelová Věra1
    Volný_los0
  •  
  • Strnadová Jana1
    Dömeová Kamila0
  •  
  • Formánková Zdeňka0
    Říha Michal1
  •  
  • Theimerová Renata0
    Jeřala Petr1
  •  
  • Matušíková Jana1
    Volný_los0
  •  
  • Nejedlý Josef0
    Vrábel Jaroslav1
  •  
  • Šustr Drahoslav0
    Makal Miloš1
  •  
  • Brož Pavel0
    Procházka Filip1
  •  
  • Soustružník Martin1
    Soustružník Jaroslav0
  •  
  • Kozák Pavel0
    Businský Lukáš1
  •  
  • Döme Robert1
    Skácelová Věra0
  •  
  • Strnadová Jana0
    Říha Michal1
  •  
  • Jeřala Petr1
    Matušíková Jana0
  •  
  • Vrábel Jaroslav1
    Makal Miloš0
  •  
  • Procházka Filip0
    Soustružník Martin1
  •  
  • Businský Lukáš0
    Döme Robert1
  •  
  • Říha Michal0
    Jeřala Petr1
  •  
  • Vrábel Jaroslav1
    Soustružník Martin0
  •  
  • Döme Robert0
    Jeřala Petr1
  •  
  • Vrábel Jaroslav1
    Jeřala Petr0
  •  
  • Vrábel Jaroslav0
    Procházka Filip1
  •  
  •  Procházka Filip0
#Hráč nebo pár
1.Procházka Filip [CZE050596]
2.Vrábel Jaroslav [CZE040994]
3.Jeřala Petr [CZE001749]
4.Soustružník Martin [CZE049978]
5.Döme Robert [CZE004545]
5.Businský Lukáš [CZE061030]
7.Kaleta Luboš [CZE064172]
7.Brož Pavel [CZE055442]
9.Nejedlý Josef [CZE048390]
9.Říha Michal [CZE062049]
9.Makal Miloš [CZE048241]
9.Planeta Ferdinand [CZE002375]
13.Šustr Drahoslav [CZE045601]
13.Rupík Tibor [CZE017662]
13.Skácelová Věra [CZE063877]
13.Tischer Jindřich [CZE047833]
17.Theimerová Renata [CZE048270]
17.Dömeová Kamila [CZE011387]
17.Tischerová Pavla [CZE049525]
17.Soustružník Jaroslav [CZE050326]
17.Kozák Pavel [CZE055705]
17.Vojtěchová Markéta [CZE047931]
17.Strnadová Jana [CZE055779]
17.Matušíková Jana [CZE047989]
25.Formánková Zdeňka [CZE065898]
25.Brožová Miloslava [CZE055441]
#Hráč nebo pár
1.Procházka Filip [CZE050596]
2.Vrábel Jaroslav [CZE040994]
3.Jeřala Petr [CZE001749]
4.Soustružník Martin [CZE049978]
5.Döme Robert [CZE004545]
5.Businský Lukáš [CZE061030]
7.Kaleta Luboš [CZE064172]
7.Brož Pavel [CZE055442]
9.Nejedlý Josef [CZE048390]
9.Říha Michal [CZE062049]
9.Makal Miloš [CZE048241]
9.Planeta Ferdinand [CZE002375]
13.Šustr Drahoslav [CZE045601]
13.Rupík Tibor [CZE017662]
13.Skácelová Věra [CZE063877]
13.Tischer Jindřich [CZE047833]
17.Theimerová Renata [CZE048270]
17.Dömeová Kamila [CZE011387]
17.Tischerová Pavla [CZE049525]
17.Soustružník Jaroslav [CZE050326]
17.Kozák Pavel [CZE055705]
17.Vojtěchová Markéta [CZE047931]
17.Strnadová Jana [CZE055779]
17.Matušíková Jana [CZE047989]
25.Formánková Zdeňka [CZE065898]
25.Brožová Miloslava [CZE055441]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz