Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum22.11.2019
NázevJC Žatec Jahoda
RozhodčíMatunák Josef
Počet hráčů15
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoJahoda, Žatec
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Androvič Josef [CZE055187]
Bothe Evžen [CZE029899]
Budjač Jan [CZE049734]
Čapek Jan [CZE000406]
Čížek František [CZE047354]
Hlaváček Petr [CZE058547]
Holub Martin [CZE009329]
Klicpera David [CZE039666]
Leustean Mihay [CZE066001]
Matunák Josef [CZE062307]
Mohaupt Tomáš [CZE049740]
Srp Josef [CZE051059]
Šedivý Petr [CZE064595]
Zábranský Antonín [CZE061175]
Zeinert Petr [CZE017263]
1JC Žatec Jahoda
Žádné utkání
2JC Žatec Jahoda
Žádné utkání
  •  Mohaupt Tomáš0
  • Mohaupt Tomáš1
    Holub Martin0
  •  
  • Mohaupt Tomáš1
    Srp Josef0
  •  
  • Mohaupt Tomáš1
    Klicpera David0
  •  
  • Srp Josef1
    Čapek Jan0
  •  
  • Mohaupt Tomáš1
    Hlaváček Petr0
  •  
  • Zábranský Antonín0
    Srp Josef1
  •  
  • Androvič Josef0
    Mohaupt Tomáš1
  •  
  • Hlaváček Petr1
    Matunák Josef0
  •  
  • Čížek František0
    Zábranský Antonín1
  •  
  • Srp Josef1
    Budjač Jan0
  •  
  • Volný_los0
    Androvič Josef1
  •  
  • Hlaváček Petr1
    Zeinert Petr0
  •  
  • Čížek František1
    Leustean Mihay0
  •  
  • Šedivý Petr0
    Srp Josef1
  •  
  • Bothe Evžen1
    Volný_los0
  •  
  • Budjač Jan1
    Androvič Josef0
  •  
  • Klicpera David1
    Hlaváček Petr0
  •  
  • Zeinert Petr0
    Zábranský Antonín1
  •  
  • Čížek František0
    Holub Martin1
  •  
  • Leustean Mihay0
    Matunák Josef1
  •  
  • Čapek Jan1
    Šedivý Petr0
  •  
  • Srp Josef0
    Mohaupt Tomáš1
  •  
  • Bothe Evžen1
    Budjač Jan0
  •  
  • Klicpera David1
    Zábranský Antonín0
  •  
  • Holub Martin1
    Matunák Josef0
  •  
  • Čapek Jan1
    Mohaupt Tomáš0
  •  
  • Bothe Evžen1
    Klicpera David0
  •  
  • Holub Martin1
    Čapek Jan0
  •  
  • Bothe Evžen1
    Holub Martin0
  •  
  • Bothe Evžen1
    Mohaupt Tomáš0
  •  
  •  Bothe Evžen0
#Hráč nebo pár
1.Bothe Evžen [CZE029899]
2.Mohaupt Tomáš [CZE049740]
3.Holub Martin [CZE009329]
4.Srp Josef [CZE051059]
5.Klicpera David [CZE039666]
5.Čapek Jan [CZE000406]
7.Hlaváček Petr [CZE058547]
7.Zábranský Antonín [CZE061175]
9.Budjač Jan [CZE049734]
9.Čížek František [CZE047354]
9.Matunák Josef [CZE062307]
9.Androvič Josef [CZE055187]
13.Zeinert Petr [CZE017263]
13.Leustean Mihay [CZE066001]
13.Šedivý Petr [CZE064595]
#Hráč nebo pár
1.Bothe Evžen [CZE029899]
2.Mohaupt Tomáš [CZE049740]
3.Holub Martin [CZE009329]
4.Srp Josef [CZE051059]
5.Klicpera David [CZE039666]
5.Čapek Jan [CZE000406]
7.Hlaváček Petr [CZE058547]
7.Zábranský Antonín [CZE061175]
9.Budjač Jan [CZE049734]
9.Čížek František [CZE047354]
9.Matunák Josef [CZE062307]
9.Androvič Josef [CZE055187]
13.Zeinert Petr [CZE017263]
13.Leustean Mihay [CZE066001]
13.Šedivý Petr [CZE064595]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz