Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 21.11.2019 |
Název | Radhošťská pivnice 21.11.2019 |
Rozhodčí | Slabý Jaroslav |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Středočeský pohár zvýhodněný |
Místo | Radhošťská pivnice, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Balík Michal [CZE052618] | |
Egert Michal [CZE055836] | |
Hunanyan Marina [CZE062565] | |
Kameník Tomáš [CZE062967] | |
Kobylák Miloš [CZE004177] | |
Kotek Tomáš [CZE065378] | |
Nesvadba Daniel [CZE063601] | |
Slabý Jaroslav [CZE060607] | |
Strachotová Blanka [CZE065773] | |
Šimák Jan [CZE060820] | |
Vankát Karel [CZE062361] |
- Kameník Tomáš0
Kotek Tomáš 0 Kameník Tomáš 1
Kotek Tomáš 1 Kobylák Miloš 0
Kotek Tomáš 1 Vankát Karel 0 Nesvadba Daniel 0 Kobylák Miloš 1
Kotek Tomáš 1 Egert Michal 0 Hunanyan Marina 0 Nesvadba Daniel 1
Šimák Jan 0 Kotek Tomáš 1 Volný_los 0 Egert Michal 1 Strachotová Blanka 0 Hunanyan Marina 1 Slabý Jaroslav 0 Nesvadba Daniel 1
Volný_los 0 Šimák Jan 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Strachotová Blanka 1 Slabý Jaroslav 1 Volný_los 0
Nesvadba Daniel 1 Volný_los 0 Šimák Jan 0 Vankát Karel 1 Kameník Tomáš 1 Volný_los 0 Hunanyan Marina 1 Volný_los 0 Egert Michal 1 Volný_los 0 Strachotová Blanka 0 Balík Michal 1 Kobylák Miloš 1 Slabý Jaroslav 0 Kotek Tomáš 1 Volný_los 0
Nesvadba Daniel 0 Vankát Karel 1 Kameník Tomáš 1 Hunanyan Marina 0 Egert Michal 0 Balík Michal 1 Kobylák Miloš 1 Kotek Tomáš 0
Vankát Karel 0 Kameník Tomáš 1 Balík Michal 1 Kobylák Miloš 0
Kameník Tomáš 0 Balík Michal 1
Kameník Tomáš 0 Balík Michal 1
- Balík Michal0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Balík Michal [CZE052618] |
2. | Kameník Tomáš [CZE062967] |
3. | Kotek Tomáš [CZE065378] |
4. | Kobylák Miloš [CZE004177] |
5. | Vankát Karel [CZE062361] |
5. | Nesvadba Daniel [CZE063601] |
7. | Egert Michal [CZE055836] |
7. | Hunanyan Marina [CZE062565] |
9. | Slabý Jaroslav [CZE060607] |
9. | Strachotová Blanka [CZE065773] |
9. | Šimák Jan [CZE060820] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Balík Michal [CZE052618] |
2. | Kameník Tomáš [CZE062967] |
3. | Kotek Tomáš [CZE065378] |
4. | Kobylák Miloš [CZE004177] |
5. | Vankát Karel [CZE062361] |
5. | Nesvadba Daniel [CZE063601] |
7. | Egert Michal [CZE055836] |
7. | Hunanyan Marina [CZE062565] |
9. | Slabý Jaroslav [CZE060607] |
9. | Strachotová Blanka [CZE065773] |
9. | Šimák Jan [CZE060820] |
Tento turnaj nemá přihlášky online