Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 15.11.2019 |
Název | Tep.pohár 501DO/MO |
Rozhodčí | Pech Jaroslav |
Počet hráčů | 26 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Forbes, Duchcov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Blahník Roman [CZE053507] | |
Blahník Zdeněk [CZE055127] | |
Blahníková Lenka [CZE055129] | |
Hájek Otto [CZE055126] | |
Havrila Miroslav [CZE054743] | |
Hoyer Lukáš [CZE065786] | |
Kolařík Tomáš [CZE055981] | |
Korba Jan [CZE051900] | |
Kropáček Jindřich [CZE001624] | |
Marková Jitka [CZE064593] | |
Martinez Filip [CZE044420] | |
Mirga Radek [CZE011078] | |
Nachtmann Zdeněk [CZE065788] | |
Obr Jiří [CZE008209] | |
Pech Jaroslav [CZE000331] | |
Pusch Petr [CZE054940] | |
Rychlý Luboš [CZE037182] | |
Řeháčková Lucie [CZE043213] | |
Strunzová Jitka [CZE046181] | |
Svobodová Jaroslava [CZE050985] | |
Šlabjarová Pavla [CZE054568] | |
Šulek Radim [CZE050056] | |
Veleba Květoslav [CZE050986] | |
Vlček Petr [CZE050471] | |
Votruba Jaroslav [CZE065715] | |
Živná Andrea [CZE036966] |
- Pusch Petr0
Mirga Radek 0 Pusch Petr 1
Blahník Zdeněk 0 Mirga Radek 1
Blahník Zdeněk 1 Hájek Otto 0 Strunzová Jitka 0 Mirga Radek 1
Blahník Zdeněk 1 Havrila Miroslav 0 Strunzová Jitka 1 Blahník Roman 0
Živná Andrea 0 Blahník Zdeněk 1 Havrila Miroslav 1 Kropáček Jindřich 0 Blahníková Lenka 0 Strunzová Jitka 1 Vlček Petr 0 Blahník Roman 1
Živná Andrea 1 Šulek Radim 0 Havrila Miroslav 1 Rychlý Luboš 0 Marková Jitka 0 Blahníková Lenka 1 Vlček Petr 1 Obr Jiří 0
Svobodová Jaroslava 0 Živná Andrea 1 Martinez Filip 0 Šulek Radim 1 Havrila Miroslav 1 Šlabjarová Pavla 0 Rychlý Luboš 1 Veleba Květoslav 0 Řeháčková Lucie 0 Marková Jitka 1 Blahníková Lenka 1 Hoyer Lukáš 0 Vlček Petr 1 Votruba Jaroslav 0 Nachtmann Zdeněk 0 Obr Jiří 1
Volný_los 0 Svobodová Jaroslava 1 Kolařík Tomáš 0 Martinez Filip 1 Volný_los 0 Havrila Miroslav 1 Rychlý Luboš 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Řeháčková Lucie 1 Blahníková Lenka 1 Volný_los 0 Korba Jan 0 Vlček Petr 1 Nachtmann Zdeněk 1 Volný_los 0
Mirga Radek 1 Volný_los 0 Obr Jiří 1 Svobodová Jaroslava 0 Votruba Jaroslav 1 Kolařík Tomáš 0 Martinez Filip 0 Kropáček Jindřich 1 Hoyer Lukáš 1 Volný_los 0 Havrila Miroslav 0 Pech Jaroslav 1 Blahník Zdeněk 1 Rychlý Luboš 0 Marková Jitka 1 Volný_los 0 Blahník Roman 1 Volný_los 0 Veleba Květoslav 1 Řeháčková Lucie 0 Pusch Petr 1 Blahníková Lenka 0 Šlabjarová Pavla 1 Volný_los 0 Strunzová Jitka 1 Korba Jan 0 Vlček Petr 0 Šulek Radim 1 Hájek Otto 1 Nachtmann Zdeněk 0 Živná Andrea 1 Volný_los 0
Mirga Radek 1 Obr Jiří 0 Votruba Jaroslav 0 Kropáček Jindřich 1 Hoyer Lukáš 0 Pech Jaroslav 1 Blahník Zdeněk 1 Marková Jitka 0 Blahník Roman 1 Veleba Květoslav 0 Pusch Petr 1 Šlabjarová Pavla 0 Strunzová Jitka 1 Šulek Radim 0 Hájek Otto 1 Živná Andrea 0
Mirga Radek 1 Kropáček Jindřich 0 Pech Jaroslav 1 Blahník Zdeněk 0 Blahník Roman 0 Pusch Petr 1 Strunzová Jitka 0 Hájek Otto 1
Mirga Radek 0 Pech Jaroslav 1 Pusch Petr 1 Hájek Otto 0
Pech Jaroslav 1 Pusch Petr 0
Pech Jaroslav 0 Pusch Petr 1
- Pusch Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pusch Petr [CZE054940] |
2. | Pech Jaroslav [CZE000331] |
3. | Mirga Radek [CZE011078] |
4. | Blahník Zdeněk [CZE055127] |
5. | Hájek Otto [CZE055126] |
5. | Strunzová Jitka [CZE046181] |
7. | Havrila Miroslav [CZE054743] |
7. | Blahník Roman [CZE053507] |
9. | Vlček Petr [CZE050471] |
9. | Blahníková Lenka [CZE055129] |
9. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
9. | Živná Andrea [CZE036966] |
13. | Obr Jiří [CZE008209] |
13. | Marková Jitka [CZE064593] |
13. | Rychlý Luboš [CZE037182] |
13. | Šulek Radim [CZE050056] |
17. | Nachtmann Zdeněk [CZE065788] |
17. | Votruba Jaroslav [CZE065715] |
17. | Hoyer Lukáš [CZE065786] |
17. | Řeháčková Lucie [CZE043213] |
17. | Veleba Květoslav [CZE050986] |
17. | Šlabjarová Pavla [CZE054568] |
17. | Martinez Filip [CZE044420] |
17. | Svobodová Jaroslava [CZE050985] |
25. | Korba Jan [CZE051900] |
25. | Kolařík Tomáš [CZE055981] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Pusch Petr [CZE054940] |
2. | Pech Jaroslav [CZE000331] |
3. | Mirga Radek [CZE011078] |
4. | Blahník Zdeněk [CZE055127] |
5. | Hájek Otto [CZE055126] |
5. | Strunzová Jitka [CZE046181] |
7. | Havrila Miroslav [CZE054743] |
7. | Blahník Roman [CZE053507] |
9. | Vlček Petr [CZE050471] |
9. | Blahníková Lenka [CZE055129] |
9. | Kropáček Jindřich [CZE001624] |
9. | Živná Andrea [CZE036966] |
13. | Obr Jiří [CZE008209] |
13. | Marková Jitka [CZE064593] |
13. | Rychlý Luboš [CZE037182] |
13. | Šulek Radim [CZE050056] |
17. | Nachtmann Zdeněk [CZE065788] |
17. | Votruba Jaroslav [CZE065715] |
17. | Hoyer Lukáš [CZE065786] |
17. | Řeháčková Lucie [CZE043213] |
17. | Veleba Květoslav [CZE050986] |
17. | Šlabjarová Pavla [CZE054568] |
17. | Martinez Filip [CZE044420] |
17. | Svobodová Jaroslava [CZE050985] |
25. | Korba Jan [CZE051900] |
25. | Kolařík Tomáš [CZE055981] |
Tento turnaj nemá přihlášky online