Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 09.11.2019 |
Název | Double ´ s dvojice |
Rozhodčí | Michálková Michaela |
Počet hráčů | 8 |
Typ turnaje | Středočeský pohár dvojice |
Místo | Double´s, Praha |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Cirkovský Jaroslav [CZE021269], Vokřálová Petra [CZE048805] | |
Feit Tomáš [CZE008883], Dostál Radim [CZE060679] | |
Hochmuth Jan [CZE049346], Borovička Jan [CZE059538] | |
Kos Matouš [CZE063561], Řandová Kristýna [CZE064870] | |
Pittermann Jáchym [CZE060315], Klumpar František [CZE060129] | |
Puharič Petr [CZE043225], Dlouhá Barbora [CZE060521] | |
Řanda Jan [CZE063441], Michálková Michaela [CZE052185] | |
Řehoř Martin [CZE057724], Pitra Jan [CZE056158] |
- Cirkovský, Vokřálová0
Puharič, Dlouhá 0 Cirkovský, Vokřálová 1
Puharič, Dlouhá 1 Řanda, Michálková 0
Pittermann, Klumpar 0 Puharič, Dlouhá 1 Řanda, Michálková 1 Hochmuth, Borovička 0
Pittermann, Klumpar 1 Feit, Dostál 0 Řanda, Michálková 1 Kos, Řandová 0
Pittermann, Klumpar 0 Cirkovský, Vokřálová 1 Feit, Dostál 0 Hochmuth, Borovička 1 Řehoř, Pitra 1 Řanda, Michálková 0 Puharič, Dlouhá 1 Kos, Řandová 0
Cirkovský, Vokřálová 1 Hochmuth, Borovička 0 Řehoř, Pitra 1 Puharič, Dlouhá 0
Cirkovský, Vokřálová 0 Řehoř, Pitra 1
Cirkovský, Vokřálová 0 Řehoř, Pitra 1
- Řehoř, Pitra0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Řehoř Martin [CZE057724], Pitra Jan [CZE056158] |
2. | Cirkovský Jaroslav [CZE021269], Vokřálová Petra [CZE048805] |
3. | Puharič Petr [CZE043225], Dlouhá Barbora [CZE060521] |
4. | Řanda Jan [CZE063441], Michálková Michaela [CZE052185] |
5. | Pittermann Jáchym [CZE060315], Klumpar František [CZE060129] |
5. | Hochmuth Jan [CZE049346], Borovička Jan [CZE059538] |
7. | Feit Tomáš [CZE008883], Dostál Radim [CZE060679] |
7. | Kos Matouš [CZE063561], Řandová Kristýna [CZE064870] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Řehoř Martin [CZE057724], Pitra Jan [CZE056158] |
2. | Cirkovský Jaroslav [CZE021269], Vokřálová Petra [CZE048805] |
3. | Puharič Petr [CZE043225], Dlouhá Barbora [CZE060521] |
4. | Řanda Jan [CZE063441], Michálková Michaela [CZE052185] |
5. | Pittermann Jáchym [CZE060315], Klumpar František [CZE060129] |
5. | Hochmuth Jan [CZE049346], Borovička Jan [CZE059538] |
7. | Feit Tomáš [CZE008883], Dostál Radim [CZE060679] |
7. | Kos Matouš [CZE063561], Řandová Kristýna [CZE064870] |
Tento turnaj nemá přihlášky online