Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 22.10.2019 |
Název | ČDS knihovna 20. Kolo |
Rozhodčí | |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | ČDS Cup Olomouc I. |
Místo | Pivnice Knihovna, Olomouc |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Benda Lukáš [CZE043587] | |
Beníček Jakub [CZE024566] | |
Kohoutek Jiří [CZE041327] | |
Králík Martin [CZE053579] | |
Lindner Hynek [CZE000091] | |
Matiáš Jiří [CZE061535] | |
Sobotková Eva [CZE035591] | |
Tomík Marek [CZE060482] | |
Vyhlídal Zbyněk [CZE038994] | |
Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023] |
- Benda Lukáš0
Benda Lukáš 1 Tomík Marek 0
Benda Lukáš 1 Beníček Jakub 0
Benda Lukáš 1 Vyhlídal Zbyněk 0 Vyhlídalová Müllerová Dana 0 Beníček Jakub 1
Králík Martin 0 Benda Lukáš 1 Kohoutek Jiří 0 Vyhlídalová Müllerová Dana 1
Sobotková Eva 0 Králík Martin 1 Volný_los 0 Benda Lukáš 1 Volný_los 0 Kohoutek Jiří 1 Vyhlídalová Müllerová Dana 1 Matiáš Jiří 0
Volný_los 0 Sobotková Eva 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Vyhlídalová Müllerová Dana 1 Volný_los 0
Vyhlídal Zbyněk 1 Volný_los 0 Sobotková Eva 0 Matiáš Jiří 1 Lindner Hynek 1 Volný_los 0 Kohoutek Jiří 1 Volný_los 0 Benda Lukáš 1 Volný_los 0 Tomík Marek 1 Volný_los 0 Vyhlídalová Müllerová Dana 0 Beníček Jakub 1 Králík Martin 1 Volný_los 0
Vyhlídal Zbyněk 1 Matiáš Jiří 0 Lindner Hynek 1 Kohoutek Jiří 0 Benda Lukáš 0 Tomík Marek 1 Beníček Jakub 1 Králík Martin 0
Vyhlídal Zbyněk 0 Lindner Hynek 1 Tomík Marek 1 Beníček Jakub 0
Lindner Hynek 1 Tomík Marek 0
Lindner Hynek 1 Benda Lukáš 0
- Lindner Hynek0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Lindner Hynek [CZE000091] |
2. | Benda Lukáš [CZE043587] |
3. | Tomík Marek [CZE060482] |
4. | Beníček Jakub [CZE024566] |
5. | Vyhlídal Zbyněk [CZE038994] |
5. | Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023] |
7. | Králík Martin [CZE053579] |
7. | Kohoutek Jiří [CZE041327] |
9. | Matiáš Jiří [CZE061535] |
9. | Sobotková Eva [CZE035591] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Lindner Hynek [CZE000091] |
2. | Benda Lukáš [CZE043587] |
3. | Tomík Marek [CZE060482] |
4. | Beníček Jakub [CZE024566] |
5. | Vyhlídal Zbyněk [CZE038994] |
5. | Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023] |
7. | Králík Martin [CZE053579] |
7. | Kohoutek Jiří [CZE041327] |
9. | Matiáš Jiří [CZE061535] |
9. | Sobotková Eva [CZE035591] |
Tento turnaj nemá přihlášky online