Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 17.10.2019 |
Název | Prestige |
Rozhodčí | Kočí Vítězslav |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Partay Pub U Richarda, Ostrava |
Plán | Double KO |
Propozice | Propozice |
Hráči | |
Blaha Martin [CZE051243] | |
Crha Ondřej [CZE007356] | |
Hudec Lukáš [CZE047630] | |
Jamrož Jiří [CZE040386] | |
Kantor Marek [CZE060208] | |
Kubečka Martin [CZE047592] | |
Machačová Magda [CZE063333] | |
Němčík René [CZE036350] | |
Rohoň Róbert [CZE050107] | |
Stříbný Tomáš [CZE015496] | |
Vadel Michal [CZE040755] | |
Veselý Roman [CZE022338] |
- Stříbný Tomáš0
Rohoň Róbert 1 Stříbný Tomáš 2
Blaha Martin 1 Rohoň Róbert 2
Jamrož Jiří 0 Blaha Martin 2 Crha Ondřej 0 Rohoň Róbert 2
Kantor Marek 0 Jamrož Jiří 1 Crha Ondřej 2 Kubečka Martin 0
Machačová Magda 0 Kantor Marek 1 Němčík René 1 Jamrož Jiří 2 Hudec Lukáš 0 Crha Ondřej 2 Vadel Michal 0 Kubečka Martin 2
Volný_los 0 Machačová Magda 1 Němčík René 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Hudec Lukáš 1 Vadel Michal 1 Volný_los 0
Kubečka Martin 1 Volný_los 0 Machačová Magda 0 Blaha Martin 2 Stříbný Tomáš 2 Němčík René 0 Crha Ondřej 1 Volný_los 0 Veselý Roman 1 Volný_los 0 Jamrož Jiří 2 Hudec Lukáš 0 Rohoň Róbert 2 Vadel Michal 0 Kantor Marek 1 Volný_los 0
Kubečka Martin 0 Blaha Martin 2 Stříbný Tomáš 2 Crha Ondřej 0 Veselý Roman 2 Jamrož Jiří 0 Rohoň Róbert 2 Kantor Marek 0
Blaha Martin 0 Stříbný Tomáš 2 Veselý Roman 2 Rohoň Róbert 1
Stříbný Tomáš 1 Veselý Roman 2
Stříbný Tomáš 2 Veselý Roman 0
- Stříbný Tomáš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Stříbný Tomáš [CZE015496] |
2. | Veselý Roman [CZE022338] |
3. | Rohoň Róbert [CZE050107] |
4. | Blaha Martin [CZE051243] |
5. | Jamrož Jiří [CZE040386] |
5. | Crha Ondřej [CZE007356] |
7. | Kantor Marek [CZE060208] |
7. | Kubečka Martin [CZE047592] |
9. | Machačová Magda [CZE063333] |
9. | Němčík René [CZE036350] |
9. | Hudec Lukáš [CZE047630] |
9. | Vadel Michal [CZE040755] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Stříbný Tomáš [CZE015496] |
2. | Veselý Roman [CZE022338] |
3. | Rohoň Róbert [CZE050107] |
4. | Blaha Martin [CZE051243] |
5. | Jamrož Jiří [CZE040386] |
5. | Crha Ondřej [CZE007356] |
7. | Kantor Marek [CZE060208] |
7. | Kubečka Martin [CZE047592] |
9. | Machačová Magda [CZE063333] |
9. | Němčík René [CZE036350] |
9. | Hudec Lukáš [CZE047630] |
9. | Vadel Michal [CZE040755] |
Tento turnaj nemá přihlášky online