Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 17.10.2019 |
Název | Špuntbar jc |
Rozhodčí | Mikolášek Jiří |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | JC Most Špunt Bar |
Místo | Špunt Bar, Most |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bečka Miloš [CZE039397] | |
Hotový Miroslav [CZE039380] | |
Hrubý Štěpán [CZE042864] | |
Hudcová Soňa [CZE059152] | |
Chalupová Andrea [CZE063537] | |
Kotner Karel [CZE043433] | |
Machytka Radek [CZE051063] | |
Mikolášek Jiří [CZE020399] | |
Müller Josef [CZE046138] | |
Müller Michal [CZE047851] | |
Munzig Daniel [CZE064919] | |
Rychtář Stanislav [CZE050652] | |
Sivák Tomáš [CZE021833] | |
Strnad Michal [CZE061811] | |
Sýkora Václav [CZE063181] | |
Trojovský Petr [CZE047612] |
- Sýkora Václav0
Müller Michal 0 Sýkora Václav 2
Kotner Karel 1 Müller Michal 2
Kotner Karel 2 Müller Josef 0 Trojovský Petr 0 Müller Michal 2
Rychtář Stanislav 1 Kotner Karel 2 Trojovský Petr 2 Hrubý Štěpán 0
Chalupová Andrea 0 Rychtář Stanislav 2 Machytka Radek 1 Kotner Karel 2 Trojovský Petr 2 Hudcová Soňa 0 Sivák Tomáš 0 Hrubý Štěpán 2
Mikolášek Jiří 0 Chalupová Andrea 2 Machytka Radek 2 Strnad Michal 0 Trojovský Petr 2 Bečka Miloš 1 Sivák Tomáš 2 Munzig Daniel 1
Hotový Miroslav 2 Mikolášek Jiří 0 Chalupová Andrea 0 Hrubý Štěpán 2 Machytka Radek 0 Müller Josef 2 Strnad Michal 0 Hudcová Soňa 2 Kotner Karel 2 Trojovský Petr 1 Sýkora Václav 2 Bečka Miloš 0 Rychtář Stanislav 2 Sivák Tomáš 0 Müller Michal 2 Munzig Daniel 1
Hotový Miroslav 2 Hrubý Štěpán 1 Müller Josef 2 Hudcová Soňa 0 Kotner Karel 0 Sýkora Václav 2 Rychtář Stanislav 1 Müller Michal 2
Hotový Miroslav 2 Müller Josef 0 Sýkora Václav 2 Müller Michal 0
Hotový Miroslav 2 Sýkora Václav 1
Hotový Miroslav 3 Sýkora Václav 0
- Hotový Miroslav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Hotový Miroslav [CZE039380] |
2. | Sýkora Václav [CZE063181] |
3. | Müller Michal [CZE047851] |
4. | Kotner Karel [CZE043433] |
5. | Müller Josef [CZE046138] |
5. | Trojovský Petr [CZE047612] |
7. | Rychtář Stanislav [CZE050652] |
7. | Hrubý Štěpán [CZE042864] |
9. | Sivák Tomáš [CZE021833] |
9. | Hudcová Soňa [CZE059152] |
9. | Machytka Radek [CZE051063] |
9. | Chalupová Andrea [CZE063537] |
13. | Mikolášek Jiří [CZE020399] |
13. | Strnad Michal [CZE061811] |
13. | Bečka Miloš [CZE039397] |
13. | Munzig Daniel [CZE064919] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Hotový Miroslav [CZE039380] |
2. | Sýkora Václav [CZE063181] |
3. | Müller Michal [CZE047851] |
4. | Kotner Karel [CZE043433] |
5. | Müller Josef [CZE046138] |
5. | Trojovský Petr [CZE047612] |
7. | Rychtář Stanislav [CZE050652] |
7. | Hrubý Štěpán [CZE042864] |
9. | Sivák Tomáš [CZE021833] |
9. | Hudcová Soňa [CZE059152] |
9. | Machytka Radek [CZE051063] |
9. | Chalupová Andrea [CZE063537] |
13. | Mikolášek Jiří [CZE020399] |
13. | Strnad Michal [CZE061811] |
13. | Bečka Miloš [CZE039397] |
13. | Munzig Daniel [CZE064919] |
Tento turnaj nemá přihlášky online