Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 10.10.2019 |
Název | dámská jízda doplñkovy |
Rozhodčí | Goldmannová Anna |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | Open KHK-S doplňkový jednotlivci |
Místo | Pod Skalkou, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Kejzlar Pavel [CZE045021] | |
Korda Milan [CZE041275] | |
Kordová Romana [CZE038396] | |
Kordová Romana [CZE051260] | |
Lorenc David [CZE007830] | |
Mentlik Jan [CZE018455] | |
Szelke Nikola [CZE058238] | |
Szelke Oskar [CZE056513] |
- Szelke Oskar0
Szelke Oskar 1 Korda Milan 0
Lorenc David 0 Szelke Oskar 1
Lorenc David 1 Kordová Romana (051260) 0 Goldmannová Anna 0 Szelke Oskar 1
Mentlik Jan 0 Lorenc David 1 Kordová Romana (038396) 0 Goldmannová Anna 1
Mentlik Jan 1 Szelke Nikola 0 Volný_los 0 Lorenc David 1 Volný_los 0 Kordová Romana (038396) 1 Volný_los 0 Goldmannová Anna 1
Volný_los 0 Mentlik Jan 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Goldmannová Anna 1 Volný_los 0 Mentlik Jan 0 Kejzlar Pavel 1 Kordová Romana (038396) 1 Volný_los 0 Kordová Romana (051260) 1 Volný_los 0 Korda Milan 1 Volný_los 0 Lorenc David 1 Volný_los 0 Szelke Oskar 1 Volný_los 0 Szelke Nikola 1 Volný_los 0
Goldmannová Anna 0 Kejzlar Pavel 1 Kordová Romana (038396) 0 Kordová Romana (051260) 1 Korda Milan 1 Lorenc David 0 Szelke Oskar 1 Szelke Nikola 0
Kejzlar Pavel 1 Kordová Romana (051260) 0 Korda Milan 1 Szelke Oskar 0
Kejzlar Pavel 1 Korda Milan 0
Kejzlar Pavel 0 Szelke Oskar 1
- Szelke Oskar0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Szelke Oskar [CZE056513] |
2. | Kejzlar Pavel [CZE045021] |
3. | Korda Milan [CZE041275] |
4. | Lorenc David [CZE007830] |
5. | Kordová Romana [CZE051260] |
5. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
7. | Mentlik Jan [CZE018455] |
7. | Kordová Romana [CZE038396] |
9. | Szelke Nikola [CZE058238] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Szelke Oskar [CZE056513] |
2. | Kejzlar Pavel [CZE045021] |
3. | Korda Milan [CZE041275] |
4. | Lorenc David [CZE007830] |
5. | Kordová Romana [CZE051260] |
5. | Goldmannová Anna [CZE039588] |
7. | Mentlik Jan [CZE018455] |
7. | Kordová Romana [CZE038396] |
9. | Szelke Nikola [CZE058238] |
Tento turnaj nemá přihlášky online